Glavni meni

Stojim ti ja tako :)

Započeo Major, 08 Jul, 2016, 12:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Posto me je zvalo dosta ljudi da pita kako sam, evo da kazem da sam u savrsenoooo dobro :D
Prosle nedelje kad sam stigao iz Holandije i presao 2000km za tri dana, dodjem u Beograd i krenem na posao. Dodjem 500m od posla i cekam da se ukljucim u ulicu i iza mene stoji lik u autu i ceka to isto :)
Samo u jednoj sekundi osecam udarac u nogu, motor ne mogu da zadrzim jer ima 340kg pustam ga i pada na levu stranu.
Covek izlazi iz kola, pita da li sam dobro i kaze izvini mislio sam da si otisao cuo sam zvuk motora  :wtf: :wtf: :wtf:
Ja rekoh da covece valjda pogledas pravo pre nego sto krenes, negledas samo desno..  [doh]
Al dobro sta je tu je. Zvao je odmah hitnu pomoc jer je video da mi siklja krv niz patiku to nisam ni primetio, i pandure. Dosli ovi iz hitne, pokupili me, konstatovali rasekotinu i udar, usili, dali neku inekciju za bolove i poslali me kuci.  Dzaba sto sam ja kukao da me boli vrat i sve ostalo, od toga nista kaze ma super si i tako :)

Sto se mene tice prosao sam sa koncima i ugruvao sam se malo nista strasno prezivecu. Cekam jos konce da mi izvade valjda ce biti dobro :)
Sto se motora tice ima par ogrebotina, moja noga je pretrpela najveci udar, nego sto sad i za tu popravku moram da cekam kompletan policijski izvestaj da bi dobio pare od osiguranja da ga sredim :(

I tako ziveo Beogradski saobracaj..





lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mareskin

E jebi ga :wtf:
Ali bitno je da si dobro  [thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Sve je dobro na kraju ispalo. Noga nema preloma, motor je bez ostecenja ako ne racunam plastiku koja je kvrcnula tako da ovo je najbolji moguci scenario koji je mogao da se desi :)
Mada mi i dalje nije jasno kako me nije video al sta da se radi.

Biker-Boy

prosto, nije te video jer nije ni gledao, vozio je napamet/autopilot, pod predpostavkom, i to losom ,  da je pogledao video bi te
I feel the need..... the need for speed !!!

Major

Strasno je sto neko tako moze da te osakati za zivota..
Samo da je bacio pogled bilo bi sve ok :)

DebeliZmaj

to ovaj moped iz oglasa
?\
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


Taraba

Ista prièa kao Jelena i ja. Lik upisivao u tefter kintu neku (taksista) i kad je u¹ao u nas skoro celu du¾inu motora napravi teleæu facu kao "Otkud ti tu".
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

penzos

Ma super si pro¹ao! Ali ako nije video onilku bembaru, ¹ta æemo mi  [panic]  [cheers] i sreæno!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Major

Da da taj fazon. Otkud ti zar nisi otisao [rofl]
Motor je nikad veci tako da ne znam kako ga nije video al kao sto napisa Biker nije ni gledao vec samo desno pogled i gas.. Cekam ponedeljak da vidim koliko kosta popravka, a posto je bmw bice kuuuukuuuu:)

penzos

Ma ne da ti se! Udaj ti to, Honda je Honda!  [zvizdi]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

1. fabrièki auspuh?
2. ako nije video taj autobus, ¹ta onda mi sa deèijim motorima da radimo?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

@ penzos Morace jedan da ode. Veliki mi je trosak da imam dva motora.
Ne bi ja ni uzimao bembaru ali fora je bila ili da uzmem motor ili da izduvam za kintu i onda rekoh sebi bolje motor.
Ali realno motor je bruka. Za put je fenomenalan stvarno.
@ Hostapler Da da fabricki auspuh nije toliko bucan. Mada on je meni rekao da je cuo zvuk motora i da je pomislio da sam krenuo :D Nije gledao napred da sam bio u bageru isto bi me udario.

Cekam procenu u ponedeljak bas me zanima koliko ce da odvale cifru :)

Dukags

Spremi i strpljenje, Srbija je to.  Taèno da i sve bude ok, da ne promeni iskaz ili neka druga uobièajena ujdurma sa osiguranjem ne ide uvek glatko a jo¹ manje expresno. U svakom sluèaju ¾elim ti brz oporavak i opravak motoreta.

Andreja

Citat: Major poslato 08 Jul, 2016, 21:02
Mada on je meni rekao da je cuo zvuk motora i da je pomislio da sam krenuo :D Nije gledao napred da sam bio u bageru isto bi me udario.

Kreten, znaèi boli ga stojko za pe¹ake, oni se ne èuju? Nego gledam levo, dam gas pa ¹ta im bog da?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


UFF

Drago mi je da si ok
Jesi li zvao advokata kog sam ti prosledio?

Major

Jesam cuo sam se odmah sa Dekijem. Sad je sve u njegovim rukama:)
Cekam sad da papiri stizu do tuzilastva a to moze da potraje jer nazalost sad renoviraju palatu pravde pa moze da se desi d cekam do septembra :( Al valjda ce biti nesto i od toga kad se sve zavrsi.

Mik

 [doh]

(Skocni zglob me prolazi, ali plastika ... Farbanje ... "Ocu d'umrem.!  [facepalm])