Glavni meni

Bela stena

Započeo UFF, 08 Jul, 2016, 11:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

brana

Gledam prognozu svaki dan. Proroci kazu da ce biti nevreme subota noc na nedelju. Niko ne spominje neko vece nevreme za nedelju.
Videcemo sutra sta kazu. Problem je sto ne mogu da organizujem neki termin kasnije ni nedelju dana unapred.
Ja cu u nedelju u svakom slucaju biti u marini. Ako bude moglo da se isplovi isplovljavam, ako ne okaci cu neki termin par dana unapred.

brana

Moramo da otkazemo za sutra. Ne vredi da idemo da kisnemo i da se smrzavamo. Ja camac jos necu vaditi iz marine tako da cemo naci nekibtermin sigurno da izvedemo ovu akciju

Lazic



Lazic

Mislim da æe biti ok vremeeeeee....

brana

22 stepena u podne. Veruj mi da na vodi to nije lepo. Da je lepo vreme i da je voda hladna i dalje je ok. Ovako mislim da ne.
Ja cu ujutru biti u marini. Motor je na camcu, imam benzin. U svakom slucaju mozemo da se provozamo, ako hocete i ako je ok vreme.
Verujem da cemo neki od sledecih vikenda moci da organizujemo ovu pricu onako kako treba da bude.

Landser

Citat: brana poslato 07 Avgust, 2016, 00:35
22 stepena u podne. Veruj mi da na vodi to nije lepo. Da je lepo vreme i da je voda hladna i dalje je ok. Ovako mislim da ne.
Ja cu ujutru biti u marini. Motor je na camcu, imam benzin. U svakom slucaju mozemo da se provozamo, ako hocete i ako je ok vreme.
Verujem da cemo neki od sledecih vikenda moci da organizujemo ovu pricu onako kako treba da bude.

Ja bi dosao i da je 12 stepeni a bice vise sigurno i prvi ulazim u vodu za primer ,hoce jos neko ? :)

Lazic

Aj bar iduæa nedelja... :( Ili iduæa... :D

UFF

aj iduce nedelje svi sa mnom na lisicji jarak da skacemo :D
a ona posle te uvac

Mik

Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2016, 18:36
aj iduce nedelje svi sa mnom na lisicji jarak da skacemo :D
a ona posle te uvac

Fali ti jedna zapetica, ona ozgo  :), a iz objektivnih razloga nikada necemo veliko slovo "u". :)

Odlicna ideja i mnogo, ma bas mnogo cistija voda. Zapravo cista voda! Ovi okolni tokovi su izvori zaraze (U Pancevu, na Tamisu, stoji tabla na kojoj pise da voda nije za kupanje, tek brckaju se.)

DaChaS

Citat: Mik poslato 08 Avgust, 2016, 02:07
Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2016, 18:36
aj iduce nedelje svi sa mnom na lisicji jarak da skacemo :D
a ona posle te uvac

Fali ti jedna zapetica, ona ozgo  :), a iz objektivnih razloga nikada necemo veliko slovo "u". :)

Odlicna ideja i mnogo, ma bas mnogo cistija voda. Zapravo cista voda! Ovi okolni tokovi su izvori zaraze (U Pancevu, na Tamisu, stoji tabla na kojoj pise da voda nije za kupanje, tek brckaju se.)


a ne pratis od ove godine testirali vodu kazu mozemo da se kupamo sada :D :D a na  beloj steni kazu da nije ispravna za kupanje

FANTOM

    Pa normalno da nije ispravna kad brodovi koji prodju tuda ispustaju staro ulje itd ....  [pop] :violina:

Mik

Citat: DaChaS poslato 08 Avgust, 2016, 02:09
Citat: Mik poslato 08 Avgust, 2016, 02:07
Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2016, 18:36
aj iduce nedelje svi sa mnom na lisicji jarak da skacemo :D
a ona posle te uvac

Fali ti jedna zapetica, ona ozgo  :), a iz objektivnih razloga nikada necemo veliko slovo "u". :)

Odlicna ideja i mnogo, ma bas mnogo cistija voda. Zapravo cista voda! Ovi okolni tokovi su izvori zaraze (U Pancevu, na Tamisu, stoji tabla na kojoj pise da voda nije za kupanje, tek brckaju se.)


a ne pratis od ove godine testirali vodu kazu mozemo da se kupamo sada :D :D a na  beloj steni kazu da nije ispravna za kupanje

A jebiga, neoperiv sam. Sta imam od te vode?  :).  Rado bi' prob'o neki skuter na vodu, a mozda i ne bi'  :)


UFF

Mik bi rado da ga kidnapuju vaznemaljci

ne bi mu trebao prevodioc 100% :D

clutch&brake

Citat: Mik poslato 10 Avgust, 2016, 01:45
Citat: DaChaS poslato 08 Avgust, 2016, 02:09
Citat: Mik poslato 08 Avgust, 2016, 02:07
Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2016, 18:36
aj iduce nedelje svi sa mnom na lisicji jarak da skacemo :D
a ona posle te uvac

Fali ti jedna zapetica, ona ozgo  :), a iz objektivnih razloga nikada necemo veliko slovo "u". :)

Odlicna ideja i mnogo, ma bas mnogo cistija voda. Zapravo cista voda! Ovi okolni tokovi su izvori zaraze (U Pancevu, na Tamisu, stoji tabla na kojoj pise da voda nije za kupanje, tek brckaju se.)


a ne pratis od ove godine testirali vodu kazu mozemo da se kupamo sada :D :D a na  beloj steni kazu da nije ispravna za kupanje

A jebiga, neoperiv sam. Sta imam od te vode?  :).  Rado bi' prob'o neki skuter na vodu, a mozda i ne bi'  :)



Gde ima taj skuter na vodU da se kupi? da smanjim troskove
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Da se kao baja doveze¹ skuterom dok mi pr¾imo guzice na gumenjaku... ;D

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 10 Avgust, 2016, 14:49
Da se kao baja doveze¹ skuterom dok mi pr¾imo guzice na gumenjaku... ;D

ni ti nisi video gresku?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Jok, èim sam tebe zamislio na skuteru... :D :-*

aæimo

Sipas vodu u rezervoar pa prebacis na gas i ode.

Glava Dole

Do¹li Mujo i Haso u Frankfurt i zaustave se na benzinskoj pumpi, radnik pita:
• Super?
• Jok bolan, vodu do vrha!
Fritz se èudi, ne veruje, ali toèi vodu u rezervoar stojadina. Potom izaðe Mujo iz auta, ubaci u rezervoar neku tabletu, zatvori poklopac i odveze se. Drugi dan isto tako, treæi takoðe i onda Fritz o tome obavesti svog direktora Dietricha. Doðe Mujo opet sledeæeg dana, isti postupak, ali ovaj put direktor doðe i ka¾e:
• Hoæete li mi, gospodine, prodati te va¹e tablete za milion maraka?
• Neæu, hoæu najmanje 2 miliona.
Direktor ka¾e da je u redu, donese lovu i uzme tablete. Muji napune vodu, on ode, a Haso ga pita:
• Bolan, Mujo, a na ¹ta æemo se sad voziti kad si ti prodao one tablete?
• Pa na plin, kao i do sada ;D