Glavni meni

Udes kod Belvila, 30.06.2016.

Započeo banevuk, 01 Jul, 2016, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

pa nije gay da se lozi na iste

Gavrolini

Ne vidim ama bas ikakvu povezanost izmedju mog i tvog posta.

Kostić

zezam se bre gavro. ne postoje nadproseèni. a kao mali sam gledao u¾ivo trke glisera na ðerdapu i kad se jedan èamac razbio. tu sliku imam u glavi za ¾ivota. lièno ne poznajem ni jednog trkaèa, al ne poznaju ni oni mene. od kako sam odrastao, ne radi me da gledam trke. niti da se uporeðujem i vodim tom notom ¾ivota. ;D

Mik

Nego gle, moglo bi biti da je gliser dobra stvar za zezanje  :) (cudo mi da ga UFF nema (ili ima [neampojma])).
(Osim sto sam dekintiran za takvo sta, uvek sam bio gadljiv na te tamiske, dunavske vode. Bas prljavo.)

UFF

pa odgovorio si sam sebi sto ga nemam, oba razloga vaze i kod mene, em je to skup sport em je strokavo

Mik

#145
Citat: UFF poslato 15 Jul, 2016, 12:13
pa odgovorio si sam sebi sto ga nemam, oba razloga vaze i kod mene, em je to skup sport em je strokavo

Strokavo jeste (dakle dalje nema sta da se prica).
Nego moze da ne bude skupo (cisto da kazem za one koji nemaju nista protiv stroke).

(Te kako sam pijan, ja cu sad da pisem, volim da pisem kad popijem.  :))

Imao drugar neki "gumenjak", s tim da je to neka bas marka za vodu u svetu gumenjaka, i opisano mi je da je to "Mercedes" na vodi. Nekako je to bilo poklonjeno ili tako nesto, tek uopste to korito nije jeftino kupiti novo (kol'ko se secam, pa iako je gumeno.).
Pa na "gumenjak" neki bedan motorcic, al' da li je to imalo 20 konja :), tek tako neki jad.
Medjutim, prejak motor za to korito, to je islo na elisi (to je sve sto je bilo pod vodom  :))
I onda krenu (on i kum) iz prevodnice (tamis u dunav), gas do daske i to ode k'o metak, ispari iz vidnog polja ostalima. Dok pristignu oni sa jakim i skupim gliserrima, ovi su vec na drugom pivu. A onda ovi pitaju "Sta vi to, koji kurac, vozite?", pa zagledaju, i osecaju se ojadjeno za pare koje su dali za skupe glisere.
U povratku (sa Bele stene za PA) plutaju bespomocno Dunavom, mrtvi pijani, ne mogu da upale motor. Pa gde zavrse, al' budale sreca prati. Cak i kad plutaju! :)  (Strokavo mi da to probam  :))
Onda me jednom zvali (tada bio plasticni camac i prikolica), "Ti imas kuku na autu?", "Imam, al', pre svega, pizda vam materina ako vam to treba." "Dodji da izvuces camac". "Ajde, doci cu", i, naravno, ispsujem ih. Sta sam drugo mogao  [facepalm] :).
Nego sto mi sedose mokri u auto, pa ukvasili, pa kad ih nisam tuko blesave. Al' ajde :), osusi se.  :) Nego, strokavi!  [veryangry]

:)

eclipse4

tesko nama sto smo rasli na dunavu kako leti tako i zimi i koji smo i vodu iz njega pili.....
dali je reka strokava samo u gradovima a u selima ne ili je veca gospoda tamo negde....ostaje pitanje....

mozda smo zato i bas upravo zbog strokavog dunava,zaostali u svema za onima koji su se kupali samo u kadama,tus kabinama i u najboljem slucaju 10 dana na moru svake neke tamo godine ;)

ЯЭВОЛУТИОН

ja kenjam i pisam u dunav....ili savu koja se uliva u dunav....i onda ide ka tvom selu......kad se dobro iskenjam nije sigurno da ribe mogu da izedu celo govno do brane....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Jul, 2016, 14:16
ja kenjam i pisam u dunav....ili savu koja se uliva u dunav....i onda ide ka tvom selu......kad se dobro iskenjam nije sigurno da ribe mogu da izedu celo govno do brane....

Neki seljaci mi bas pricaju da oce da pisaju u zito i da se iseru pa posle samelju to zito i prave brasno pa od brasna hleb pa posle time neko nahrani porodicu,ima nas raznih...


A ovi pa u primorskim gradovima sprovode kanalizaciju u more.....riba izjede ta govna pa posle neko kupuje u prodavnici ribu i jede na slavi ili rodjendanu.....sta ces....sve je to zivot....


eclipse4


Bori¹a

sto li ljudi kupuju mamce za ribe, kad ovde kazu da ribe jednu govna [rofl]

Mik


eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 16 Jul, 2016, 17:07
sto li ljudi kupuju mamce za ribe, kad ovde kazu da ribe jednu govna [rofl]

ma mamce kupuju oni sto neznaju....
drugi kazem kupuju ribu u supermarketu i stave na sto pa izjedu...

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

kakve veze dal si uzvodno ili nizvodno kad ribu kupujes u super marketu???
a najsvezije govno i jestivo je u sopstvenom gradu  [rofl] [rofl]

Mik


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen