Glavni meni

III ZIMSKA ®URKA MK ÈOKANLIJA :-)) 26.02.2011 ((-: BARO©EVAC...

Započeo MR.Èokanlija, 23 Februar, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

MR.Èokanlija

Pozivamo sve Bajkere dobre volje na III Roðendansku Zimsku Moto ®urku Èokanlija koja æe se odr¾ati u subotu 26.02.2011 u Baro¹evcu,Srbija..
Oèekujemo predstavnike svih bratskih klubova i svih klubova Moto Asocijacije Srbije kojoj srcem i du¹om pripadamo...
Imamo tu èast da ove godine budemo po prvi put i domaæini na na¹oj Moto ®urci i Skup¹tini Moto Asocijacije Srbije...

Moto Klub Èokanlija poziva sve svoje prijatelje,Bajkerke i Bajkere,
kao i sve ljude dobre volje da nam se pridru¾e u subotu 26.02.2011.
na svetkovini koju pravimo za sve ljude koje toliko volimo i cenimo...
Dobrodo¹li ste svi u na¹ Baro¹evac nadomak Lazarevca koji æe biti opet biti pun Bajkera...
Ulaz na Moto ®urku je besplatan kao i veèera koju spremamo za goste...
Na meniju Èokanlija biæe domaæa ¹umadijska svinjetina...    
Cene piæa æe biti popularne kao i na svim na¹im dosada¹njim ¾urkama...  
Sviraæe Bendovi: ,,Rock Univerzum" iz Beograda i ,,Bedemi" iz Lazarevca koji æe vas uveseliti Rock koncertom...
Za ovu priliku æemo iznajmiti kao i pro¹le godine prostor velike sale Doma Kulture u Baro¹evcu...
Besplatno prenoæi¹te je moguæe u Klubskoj Vili Èokanlija na odreðenom broju kreveta ali je po¾eljno poneti i vreæu za spavanje,
i obavezno najaviti se ako ¾elite prenoæiti zbog velikog interesovanja i zbog bolje organizacije sme¹taja svih vas, nama toliko dragih gostiju...
Moguæe je rezervisati sobu u hotelu VIS u lazarevcu gde raspola¾u sa odreðenim brojem soba...
Za sve dodatne informacije javite se Èokanlijama na tel: 063-8215924
Dobrodo¹li na¹i dragi prijatelji u Bajkerski Baro¹evac u subotu 26.02.2011.

Evo linka dole za sve zainteresovane za vi¹e detalja na na¹oj WEB strani:
Pogledajte i vi fotografije i film sa pro¹le ¾urke, mapu Baro¹evca, itd...
http://www.facebook.com/pages/Cokanlija/132390891317
     
MAS JE JAK ONOLIKO KOLIKO SMO SVI MI ZAJEDNO JAKI !!!

MR.Èokanlija

MAS JE JAK ONOLIKO KOLIKO SMO SVI MI ZAJEDNO JAKI !!!


MR.Èokanlija

Èlanovi Moto Kluba Èokanlija su se potrudili da kao domaæini obezbede odreðen broj besplatnih le¾ajeva u Klubskoj Vili Èokanlija,
i veæ smo odavno primajuæi rezervacije  zbog velikog interesovanja popunili na¹e sme¹tajne kapacitete koji i nisu bili tako mali...
Za sve goste Èokanlija obezbedili smo u najbli¾em 15 km od lokacije Hotelu Vis u Lazarevcu sme¹taj po povla¹æenoj ceni za sve na¹e goste od
800 dinara po le¾aju odnosno po osobi tako da posle Skup¹tine i ®urke Èokanlija mo¾ete iznajmiti sobu za vas da ne morate voziti noæu do kuæe!
Broj recepcije Hotela Vis je 011-8122578 i kada nazovete da rezervi¹ete sobu molim vas da napomenete da ste na¹i gosti da biste ostvarili popust i dobili le¾aj po ceni od samo 800 dinara.Cena je osnovna i bez doruèka uraèunatog u cenu.
Kapacitet Hotela Vis je trideset le¾ajeva i sudeæi po interesovanju za na¹u ®urku bilo bi po¾eljno da sobe rezervi¹ete na vreme...  
Veliki pozdrav od va¹e Braæe Èokanlija koji vam svima ¾ele iskrenu dobrodo¹licu....

P.S
Za sve dodatne informacije javite se Èokanlijama na telefone:
Aleksa 063-8169992,Duæa 065-8158776,Rade 063-8215924
MAS JE JAK ONOLIKO KOLIKO SMO SVI MI ZAJEDNO JAKI !!!

MR.Èokanlija

Èokanlija vas izve¹tava:
Putevi u okolini Baro¹evca su prohodni kao ¹to mo¾ete videti...
Fotografija je nastala isped moje kuæe 2km od lokacije na kojoj æe biti ¾urka...
Put ka Baro¹evcu slikan je malopre odnosno danas u 17:00h, petak 25.02.2011.
Dobrodo¹li dragi prijatelji na Roðendansku ®urku Èokanlija u subotu 26.02.2011.
MAS JE JAK ONOLIKO KOLIKO SMO SVI MI ZAJEDNO JAKI !!!