Glavni meni

Novi Sad, Bulevar, 28.6.2016.

Započeo Hohštapler, 28 Jun, 2016, 17:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Po novom ZOBSu mo¾e se preæi put na 100 m od pe¹aèkog. Ne sme se koristiti mobilni, niti dr¾ati slu¹alice na oba uha (samo na jednom). Kada se prelazi kolovoz, mora se uveriti da je bezbedno i da se ne ometaju automobili (koji re¹e da propuste pe¹aka, ili voze svojim putem).

Vozaè van pe¹aèkog mora propustiti pe¹aka ako skreæe s jednog puta na drugi, a na tom  drugom je pe¹ak veæ stupio na kolovoz.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: slave74 poslato 07 Jul, 2016, 20:29
Pesacko ostrvo na bulevaru  u ns je zaraslo mnogo, ako ne obesni pesak , iza zbuna se moze pojaviti i neka druga zivotinja.
Stvarno je zajebano...

E bukvalno to! Iskoèio je èièa iz nekog ¾bunja! Odjednom! I ugledao mene i napravio blesav izraz lica i poèeo da trèi u drugu traku... sreeeæa pa sam bio par metara dalje, ovaj kolega sa poèetka tema je bio manje sreæan...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

slave74

Sad u vreme exita ce biti pijanih, razuzdanih pesaka.
Nedoumica je dal da im se pridruzis ili da pobegnes iz ns.

Hohštapler

Citat: slave74 poslato 07 Jul, 2016, 21:39
Sad u vreme exita ce biti pijanih, razuzdanih pesaka.
Nedoumica je dal da im se pridruzis ili da pobegnes iz ns.

sad sam stigao kuæi, vozao sam se skuterom po gradu... haos.... mravinjak napaljenih pijanih klinaca... (ah ta divna vremena...)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Orrrkkssseessss... they come with their flip-flops, ginger hair, loud, drunken...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Kako bi to narodna milicija dovela u red!!!  Hahahhahhaaa!!
jin-jang

Lazic

Citat: Slaninar poslato 07 Jul, 2016, 20:43
Po novom ZOBSu mo¾e se preæi put na 100 m od pe¹aèkog. Ne sme se koristiti mobilni, niti dr¾ati slu¹alice na oba uha (samo na jednom). Kada se prelazi kolovoz, mora se uveriti da je bezbedno i da se ne ometaju automobili (koji re¹e da propuste pe¹aka, ili voze svojim putem).

Vozaè van pe¹aèkog mora propustiti pe¹aka ako skreæe s jednog puta na drugi, a na tom  drugom je pe¹ak veæ stupio na kolovoz.
Ali onog trenutka kad je zapoèeo prela¾enje, vozaèi kola koja nailaze moraju da ga propuste... ©to je i logièno, sigurno neæe da zgaze budalu...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2016, 10:39
Citat: Slaninar poslato 07 Jul, 2016, 20:43
Po novom ZOBSu mo¾e se preæi put na 100 m od pe¹aèkog. Ne sme se koristiti mobilni, niti dr¾ati slu¹alice na oba uha (samo na jednom). Kada se prelazi kolovoz, mora se uveriti da je bezbedno i da se ne ometaju automobili (koji re¹e da propuste pe¹aka, ili voze svojim putem).

Vozaè van pe¹aèkog mora propustiti pe¹aka ako skreæe s jednog puta na drugi, a na tom  drugom je pe¹ak veæ stupio na kolovoz.
Ali onog trenutka kad je zapoèeo prela¾enje, vozaèi kola koja nailaze moraju da ga propuste... ©to je i logièno, sigurno neæe da zgaze budalu...

Naravno da treba da uradi¹ sve da izbegne¹ udes. Isto kao ¹to onog trenutka kad ¹leper krene na crveno, treba sve da uradi¹ da ga propusti¹. Jebiga sad.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen