Glavni meni

Novi Sad, Bulevar, 28.6.2016.

Započeo Hohštapler, 28 Jun, 2016, 17:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Nije taèno da pe¹ak ne mora da zna pravila saobraæaja! On je uèesnik u saobraæaju i kao takav, du¾an je da po¹tuje pravila istog. Za nepridr¾avanje predviðene su kazne, kao i za svakog drugog uèesnika u saobraæaju.

DebeliZmaj

ma da on ima kazne
ali nemoze izgubi dozvolu ...
a i sta god bude ti si kriv ...
nisi se prilagodio uslovima ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Znaèi pe¹ak ne zna da ne sme da prelazi na crveno jer mu niko nije rekao, ti naleti¹ motorom i ti si kriv? Jer nisi gledao u kuglu pa da mo¾e¹ da zna¹ da æe da ti izleti imbecil?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

da
nisi prilagodio brzinu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 02:59
ma da on ima kazne
ali nemoze izgubi dozvolu ...
a i sta god bude ti si kriv ...
nisi se prilagodio uslovima ...


Tako je. Na mene je natrèao pe¹ak dok sam vozio bajs biciklistièkom stazom nekih 10 na sat. Sa strane natrèao na mene! Bio je i svedok koji je potvrdio prièu na licu mesta. Da je pe¹ak imao ikakvih preloma, ka¾u da bi mi pisali kriviènu, pa da na sudu dokazujem ko je tu ¹ta. Vozaè uvek kriv, èak i na jebenom bajsu! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Glupost. Da li su samo neobrazovani ili lagali ne znam, ali nema sudije koji bi podigao optu¾nicu na osnovu takve prijave, osim ako nije kompletan retard. U mog æaleta se zakucao biciklista, æale bio desni, naravno da nije bio kriv... Al' je bila scena dok leti preko haube i gleda u èudu, izgleda nije znao pravilo desne strane... Posle par meseci tu stave trougao, pa je olo¹ od bicikliste na sudu tvrdio da je on imao prednost, ali sudija nije bio retard pa je proverio kad je postavljen trougao i odjebao ga...


@zmaj:
Saobraæajna pravila se uèe u osnovnoj ¹koli, i ako pe¹aci ne mogu da izgube dozvolu, du¾ni su da ih po¹tuju kao bilo koji uèesnik u saobraæaju, i podle¾u zakonskoj odgovornosti.

mrle

#26
.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 09:06
Glupost. Da li su samo neobrazovani ili lagali ne znam, ali nema sudije koji bi podigao optu¾nicu na osnovu takve prijave, osim ako nije kompletan retard. U mog æaleta se zakucao biciklista, æale bio desni, naravno da nije bio kriv... Al' je bila scena dok leti preko haube i gleda u èudu, izgleda nije znao pravilo desne strane... Posle par meseci tu stave trougao, pa je olo¹ od bicikliste na sudu tvrdio da je on imao prednost, ali sudija nije bio retard pa je proverio kad je postavljen trougao i odjebao ga...

Novi ZOBS ima zajeb da je vozaè uvek kriv. Èak i za ono ¹to ne mo¾e objektivno da se predvidi. Znam lièno sluèajeve takvih nebuloznih presuda. Ko ima ¾ivaca i para da se vija do Strazbura, ni onda nije izvestan ishod.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Novi i stari zobs su 99% isti.

mali_zmaj

Mi smo oduvjek imali debilne zakone i to je fakta,kako za sranja u saobraæaju tako i za upotrebu vatrenog oru¾ija....

Evo kolega je na sudu..Za¹to. Zgrada u Petrovcu,ispred nje drvo,odlomi se grana padne èovjeku na krov,o¹teti auto,niko iz inspekcije nije htjeo doæi,kad je on uzeo motorku,i isjekao ostatak grane,i granu,do¹la mu prijava za ilegalnu sjeèu,i uni¹tavanje gradskog vlasni¹tva.....,da naglasim da je on Srbin a sve se de¹ava u Fderaciji B i H..,samim tim je najebao....,ali i da nije isto bi bilo,dr¾ava nema para pa gleda da uzme lovu gdje god mo¾e...
jin-jang

DebeliZmaj

dakle treba ukinuti federaciju ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Petre to bi mu se i u Srbiji desilo.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:28
Novi i stari zobs su 99% isti.

Pojedem i pojebem su 99% isti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#34
Nikad nisam jebao ni svinju ni ovcu ni kozu ni beli luk, ni crni luk, nemam pojma o èemu prièa¹... I Jovan i ovan(c) by Vuk Karad¾iæ, se razlikuju samo u jednom slovu... I ako æe¹ veæ o procentima, pojedem i pojebem su isti 85.7%... A novi zobs nema zajeb da je vozaè uvek kriv, kao ¹to nije imao ni stari...

Boban_m


Lazic


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 19:09
Nikad nisam jebao ni svinju ni ovcu ni kozu ni beli luk, ni crni luk, nemam pojma o èemu prièa¹... I Jovan i ovan(c) by Vuk Karad¾iæ, se razlikuju samo u jednom slovu... I ako æe¹ veæ o procentima, pojedem i pojebem su isti 85.7%... A novi zobs nema zajeb da je vozaè uvek kriv, kao ¹to nije imao ni stari...

Onda sudije ne sude po zakonu. Ali u praksi najebe¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

castor

Pravo pitanje je kada su sudije uop¹te sudile po zakonu?
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic