Glavni meni

Al sam imo stra¹nog I¾a

Započeo Lone Wolf, 02 Jun, 2016, 10:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Toplo letnje veèe 1994. Napu¹tam Beograd za vikend, starim putem lo¹im autobusom. Smrdi na naftu. Ne èujem i ne vidim. Umoran sam. Zate¾e me ko¾a na leðima od sunca sa Ade, modrica na obrazu jo¹ malo boli kad dodirnem prstom. Potukao se sa kolegom. ©ta æe budala, ne zna gde mu je mesto dok ne dobije dva ¹amara. Razdvojili nas.
Po¾eleo sam motor, dobri, moæni I® 350. Jedan klip, dva takta. Kao i ja. Plata u gotovini, marke kupljene.
Dobro sam izgledao, nemam slike iz tog perioda, a zbog vizuelizacije poslu¾iæe i ovako:
http://s19.postimg.org/mlpoqfxoz/Valhalla.jpg

Da, to sam ja.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Nisam zvao buraza i kreæem pe¹ke sa autobuske stanice ka mestu gde se pije, pijem i ja, i to dobro. Mali parking u blizini prodavnice, na putanji izmeðu svega zanimljivog u gradu. Tu su, par motora, dru¹tvo, dve-tri klinke. Odmerim ih, ¹ta probrati za veèeras. I¾ je tu.
- E, buraz. - javim se.
- E, sti¾e. Evo ti I¾, mene æe Rike baciti pa æu uzeti MZ-jac. A kad si tu naspi malo èorbe, veæ grebe po dnu...
- Gde ima sad da se naspe?
- Na kraju grada kod MN-a. On uvek ima, samo obiði iza pumpe, ne pitaj ni¹ta.
Sednem na veliko sedi¹te, nestade umora.
- E jo¹ ne¹to...- reèe buraz. - Ovo je nova kom¹inica, takoreæi kona, pa je zovemo Askona, htela se provozati motorom, pa taman eto kad veæ ide¹ po gorivo...
Ne treba vi¹e da govori, skontao sam sve. Nije me zaèudilo ¹to je velikodu¹an na poklanjanju nove piletine, verovatno je do¹la jedna od njegove dve koje studiraju, a mo¾da i obe.
Pogledam Askonu:
http://s19.postimg.org/5sufe9vmb/grey.jpg

Ista, ba¹ ista. Mo¾da malo o¹triji nos, ali ima tu èednost, blagost, dobrotu. Nisam imao problema s tim.
Не може рај на земљи.

mrle


BOKYBOY


papaja


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Uh ¹to mrzim kad napoèetku otvorim temu, pa omlatim na kraj strane, a pisac juri inspiraciju... ;D

Hurricane

..matori, pa ti sve vreme o Loznici pi¹e¹...   [yahoo]

bravo  [clapp] idemo dalje..

Lone Wolf

#8
Askona stoji krotka kao domaæa ¾ivotinja pored motora, pru¾a ruku i govori da ima svoje ime. Uljudno odgovaram i da ja imam svoje, ali æe¹ me zvati D¾oni. D¾oni devojko.
Postavim je malo dalje od motora jer I¾ pali na guranje. Èas posla, buraz skoèi; tri koraka; dekompresor - RAT-TAT-RAT -BRUUUMMMM, pali kao mina. Kroz oblak dvotaktnog dima doðem do kone, pru¾im ruku da pomognem da se popne. Ona uzvrati gracioznim pokretima, levu nogu na fuzaster pa desnu preko motora. Obe ruke stavi mi  na ramena, kao kad deca vire preko zida. Spustim joj ruke sebi oko pojasa i upla¹im prièom o bezbednosti. Zatim jednom pa drugom rukom proverim polo¾aj njenih nogu, od kolena preko butina do guze. Osetim kako joj poskoèi¹e mi¹iæi na nogama ali izdr¾a. Bezbednost je u pitanju.
Ume I¾ dobro da povuèe iz mesta, i to je i uradio. Ona se zalepi za mene, osetim èvrste grudi kako ugodno bodu leða. Slobodne ispod crne pamuène majice, kako i ne bile slobodne, tako mlade, tako taman.
U noæ, toplu, letnju. I ja sam u majici, kaciga nije bila jo¹ izmi¹ljena, a znao sam se sa policijom. Obilaznim putem, zvezdano nebo iznad, snop velikog fara obasjava asfalt ispred toèka. Naslonila se jednom stranom lica meni na leða i gleda u planinu, ¹umu, mrak. Vetar ¹iba oko nas, tu je za¹tiæena. Proverim s vremena na vreme rukom iza sebe da li je tu, zbog bezbednosti, pa ¹ta dohvatim rukom, a taèno znam gde je koji deo. Sve je na mestu, èvrsto i zategnuto. Obuhvatim je iza guze koja je zategnuta na sedi¹tu i pruvuèem bli¾e sebi, kao izmakla se. Primakne se bez stida kao da govori: "Znam i ja da igram tu igru" Osetim njeno meðuno¾je.

http://s19.postimg.org/acb9dj2vn/Ona.jpg
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

#9
Sorry za prekide, ono kao na poslu sam pa nemam obja¹njenje za ovo.
©ta bude danas do tri to je, sutra sam na terenu, pa vikend, od pon dalje.
Slike su dodatak, nemam pravih.
Не може рај на земљи.

Hohštapler

matori, genijalno!!!! moto erotika u jednom! !!! ima da ispucam sve pluseve!

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Samo pluseve da ispuca¹...? Penzijo... :P

Lone Wolf

! No longer available

U glavi vrtim Jay Hawkinsa, imam dar, èujem muziku u glavi, bez prestanka, mogu da biram muziku - to je dobro,  ne mogu nikad da je iskljuèim - to je lo¹e.
Sad prija, sve je dobro i par kilometara vo¾nje  mogli bi biti i par stotina kilometara.
U mraku pumpad¾ija sipa 10 litara za jednu nemaèku novèanicu, ubacujem dozu ulja spremljenu za taj iznos i kolièinu. Ponovo na gurku, ponovo njeni pokreti penjanja na motor.
Nazad na poziciju ispijanja alkohola. Buraz se maklja sa jednom od svoje dve devojke. Sevaju ¹amari izmeðu potezanja piva u dobroj zidarskoj ambala¾i. Jo¹ par motora je tu, na jedan se popela debela koju niko ne primeæuje i kojoj se niko ne pridru¾uje. Morala je siæi i priæi bli¾e, ovo joj nije upalilo.
Kona sedi sa strane na mom motoru, prekrstila duge noge, ovu poziciju koju je osvojila veèeras neæe da napusti. Drugarice joj ma¹u da doðe, nekoliko brzih reèi, frktanje nosom drugarica, hoæe da je odvrate, sevaju pogledom ka meni, znam ¹ta misle, i za¹to hoæe da je odvuku. Obe su sedele na tom motoru, ba¹ kao kona sad. Odlaze ljute, bez drugarice koja i dalje udobno sedi. Ja se vraæam sa poèetnom kolièinom piva. Sednem prema njoj i njene noge prebacim preko svoje. Pote¾emo pivo, gledajuæi se u oèi. Malo se zadihala, nema toliko prakse kao ja, grudi joj probijaju majicu brzo se di¾uæi i spu¹tajuæi.
Kako dobro znam ovu kombinaciju, devojka i pivo.
Не може рај на земљи.

Lazic

Odlièna dok devojka ne naðe bolju... :o ;D [cheers]

doktor

Bikers work is never done!

DebeliZmaj

ajd nemoj ovako na epizode...
jesi na kraju ozenio Konu ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

#16
Kao iskusan ro¹tiljd¾ija znam kad je piletina peèena, posle svog treæeg a na pola njenog drugog piva shvatam da nemam cigara vi¹e, (kao), taman vo¾njica ko bombonica po cigare, a vetar æe da ubije vrelinu tople letnje noæi.
Prebacim joj noge oko motora, sednem i ja, jednom obrvom ka burazu, on pogura, braap - u vo¾nji smo.
Sad veæ opu¹teno, ne sklanjam levu ruku sa njene noge. Ona se koncentrisala na svoju fla¹u piva, a telom se pridr¾ava za mene.
Posle kraæe vo¾nje vadim iz d¾epa Bond, pokazujem joj i kao lupim se po glavi, kao vidi imam u drugom d¾epu, pa prièam u vetar a ona i ne komentari¹e, svejedno joj, ili je shvatila odavno da ne idemo po cigare.
Hipnoti¹e vo¾nja, dobri I¾ prede kao tigar,u glavi Nancy Sinatra bang, bang...
! No longer available

Do kraja usnulog grada, polukrug nazad, pored dru¹tva koje pije pa na drugi kraj. Uzbrdo, blagim krivinama ka vidikovcu. I ne upravljam, mislim da sam I¾ vozi, vidim mu zube u zaverenièkom osmehu ispod fara. Obasjava ¹umu iznad puta, stra¹no, stra¹no bi bilo ovuda iæi sam, ali na motoru, sa mladom devojkom, pa stvarno, ko mo¾e reæi da ¾ivot nije lep?
Ispod hrasta, malo dalje od puta, taèno na polovini do vrha planine, na onom delu gde se najbolje pru¾a pogled na dolinu, na svetla grada, na daljinu, na zaborav, sedim sam na motoru poku¹avam da uti¹am muziku u glavi na najmanje, hoæu da èujem, (mo¾ete me zvati perverznim i pokvarenim do kraja ali jednostavno OBO®AVAM), da èujem ¾ubor dok pi¹ki na par metara od mene. Ne preblizu da je vidim, ali ni predaleko jer se malo pla¹i mraka i ¹ume, taman da ispratim sve od poèetka do kraja.
I kako sam i pretpostavio vraæa se a da nije zakopèala gornja dva dugmeta na tesnim pantalonama. Ja vidim sve u mraku, ona to jo¹ ne zna.

http://s19.postimg.org/rs5ff81ub/bikerka.jpg
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

jin-jang

pedjakg

koji si ti lik !!! respect

Lazic

CitatI ne upravljam, mislim da sam I¾ vozi, vidim mu zube u zaverenièkom osmehu ispod fara. Obasjava ¹umu iznad puta, stra¹no, stra¹no bi bilo ovuda iæi sam, ali na motoru, sa mladom devojkom, pa stvarno, ko mo¾e reæi da ¾ivot nije lep?
Mo¾da najbolji oseæaj na svetu... ;D


Ja æu ovog èoveka da izgrlim pred svima na prvom dru¾enju... :o ;D