Glavni meni

Umalo da nastadam ponovo

Započeo banevuk, 24 Maj, 2016, 09:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

banevuk


22.05. Lep dan skupilo se lepo dru¹tvance koje je imalo nameru da posle jutarnjeg kafenisanja da ode do Velike Plane kod prijatelja da gleda Moto GP i naravno klopa.Ne znam kad smo ba¹ taèno krenuli ali znam da smo oko 13h. stali u Mladenovac na pu¹ pauzu, osve¾enje i wc.Moja kæerka i ja poèeli ove godine intenzivnije da se vozimo.Kupljena njoj oprema,kacige u tonu i naravno nov touring vizir na hondici. Ajde pokret neko vièe da tignemo na poèetak trke.Samo ¹to smo krenuli mislim da nije pro¹lo minut dva jer se ne seæam to mi sve prièa kèerka i ostali navodno obilazim kolegu i neki auto (obojica stoje) blago u desno.Bilo je mo¾da oko 40-50 km/h. Motor se naginje i odjednom ¹oder rasut po celim putu.Ispravljam motor poku¹avm da ne¹to uradim, borba, ali ko ma ku..c pojavljuje se Lada Samara.Proklizavam ja proklizava Lada i BAAMMMMM. Game over. Kæera ka¾e da se baca sa motora. motor na jednu stranu, a ja pod auto.Udrarac u (opet) desnu stranu.Svestan i vièem ¹ta je sa Bojanom. Ka¾u ona ok ne pomeraj se.
Moram da ka¾em hitna do¹la munjevito, kao na filmu.Totalna imobilizacija i gas u urgentni.Od 14h do 23 h vi¹etruki pregledi.Rengen, ultra zvuk,skeneri pa sve po vi¹e puta. Epilog kæerki ruka u gipsi, slomljena nema manja kost na ruci (uvek zaboravim kako se zove), a ja pro¹ao sa kako ka¾u te¹kim ugruvavanjem.Hvala bogu na kraju smo dobro pro¹li oboje.
Posebno moram da se zahvalim RAJI iz Mladenovca i ekipi koji su kako mi ka¾u se postarala za motor, kao i PENZOSU na interesovanju jer se glas protegao èak do Ni¹a.
Pozdav svima, sledi brzi oporavak i idemo dalje.Gotovo  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]













penzos

Brate, pa ti kada padne¹ sa tom hondom, to se èujeeeeee! I seizmolo¹ki zavod zabele¾i  :-*
Samo napred, èuvaj se trombova (to svima ka¾em, meni umalo do¹li glave, jbg) Honda æe se srediti, pa opet u sedlo!  [thumb_up]  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mi¹ko_kolo

Bogu hvala da ste pro¹li bez te¾ih posledica. A putarima bih sve po spisku za neodr¾avanje puteva!

Hohštapler

 :( [veryangry]

Drago mi je da je na kraju sve (tako reæi) zavr¹ilo ok.
Da se ¹to pre oporavite i vratite u sedlo.
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Ma idi bre, prvo me presekao Hidraulik, pa Uff kad je pitao, dr¾'te se... Veliki pozdrav za neustra¹ivu æerku... [cheers]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

e jbg, i lose i dobro u istom zavisi kako gledas

kad ozdravite cerku da dovedes na oporavak na manijacenje  [cheers]

Kostić


mrle

Uh bre dru¾e... Tako lepa Honda...
Dobro je da ste u ovakvoj situaciji pro¹li najbezbolnije.


Da li je pored ¹odera, kriv i ovaj u Samari?

Andreja

Ne mogu da ka¾em da je dobro ali kako je moglo da ispadne... Dobro je :)

®elim vam brz oporavak pa se vidimo na manijaèenju  [cheers]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

clutch&brake

Bane odvalio pola lade... Vozac lade imamo kontakt sa vozom(citaj Banetom)...  [rofl] [rofl] [rofl]

Dobro je sve to... jebes motor,bitno da ste ti i cera dobro  [srce]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

 :o [veryangry] :(
auh...drz se matori...brz oporavaki tebi i ceri...

Conti-Moto

E jbg, brz oporavak.
Dobro ste jos i pro¹li kako je moglo da bude ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

Major

Najvaznije da ste oboje prosli bez ozbiljnijih povreda.
Motor ce se vec nekako sklopiti :)
Brzo da se oporavite i nastavite krstarenje :)

misa-pei

Mnogo mi je zao zbog ovoga sto vam se desilo. Opet, dobro je proslo, kako je moglo da bude. Cerci zelim sto brzi oporavak i da je ovo ne odbije od motora.
Država je najveći neprijatelj naroda

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

banevuk

Citat: misa-pei poslato 24 Maj, 2016, 14:01
Mnogo mi je zao zbog ovoga sto vam se desilo. Opet, dobro je proslo, kako je moglo da bude. Cerci zelim sto brzi oporavak i da je ovo ne odbije od motora.
Lavica je to Mi¹o,odmah je rekla kupujemo drugi  [srce]

misa-pei

To je duh! Puno je pozdravi. Ti se odmaraj i pij nesto za trombove!
Država je najveći neprijatelj naroda

banevuk

Citat: UFF poslato 24 Maj, 2016, 10:17
e jbg, i lose i dobro u istom zavisi kako gledas

kad ozdravite cerku da dovedes na oporavak na manijacenje  [cheers]
Èitam joj postove, jedva èeka  [hello] [cheers]

Glava Dole

I opet lada... taman se golfisti malo smirili sad ih ovi odmenili  :o
Brz oporavak zelim tebi i cerkici, samo kad ste vi dobro prosli...