Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

sve bi bilo do jaja kad bi onaj lik dao crvenog za sedam glava. onda bi dao ovaj za 400 dodo 300 i imo isti. blizanci su. a samo su dva kolko vidim u toj kolor ¹emi. zelenih ima dosta. a ja volim da imam crveni iako je zeleni lep¹i ;D za ove pare ¹to su mi ostale mogu da skockam sve, osim mo¾da za plastike, jer plastika celih u toj boji slabo ima i skupe su ko krv ;D da kupim neke farbane neæu, posle je skupo da se vrate u fabriku, pa mi se ne isplati. ;D

Gavrolini

Stvarno ne znam sta pokusavas da dokazes? Kako si jebeno preposten? Do juce si se kleo u smrada. A li ne sad mora kawa ali mora biti crvena. Mnogo se proseravas. Kao bitna ti boja oklopa a to sto pola oklopa nemas i sto posla motora nemas a druga polovina je ukrivljena to nema veze.

Kostić

#482
¹to si dosadan ko podguzna muva. voziæu ono ¹to ja oæu. ¹to ti smeta ¹to neæu dva puta da naplatim ¹tetu? dal sam ja po¹ten ili ne, koga zabole kurac. nije mi bitna boja oklopa, nije mi bitno dal je motor pica ili je kofa, bitno je da ide svaki dan, tamo gde treba. popij jedan kuromicin i nemoj da se nervira¹. oæe¹ da opet poènem o èizmama od 500 evra i slikom motora na zidu? aj doði u karburator da vozimo karting. ima¹ priliku da me o¹uri¹, samo sam jednom u ¾ivotu seo u to sranje. ¹to se tièe srada i dalje mi je lep ko slika. ovo sam kupio zbog farova i zato ¹to je ko¹tao manje od onog gid¾e ¹to nije teo da spusti cenu. ovo je kurac od motora, znam, ne treba ti da mi ka¾e¹, al mene boli kurac, ¹to je ovo kura i ¹to je crven i ¹to me boli kurac, jer me boli kurac. ide, to je bitno. da imam para kupio bi naskuplji gikser iz 85te. nov. al nemam, a i za to me boli kurac. boli me kurac za sve. osim za æevape sa lukom i malo sunca da se ogrejem.

Kostić

a ako te brine u¹ta se ja kunem, to je ovo. i dokle æemo da vrtimo istu prièu u krug? ako ti toliko idem na nerve, koj kurac otvara¹ ovu temu? ti meni da ide¹ na kurac, ja bi te prosto iskulirao i ne bi sa tobom reè podiskutovao. sam sebe smaram, sa prepiranjem sa tobom. i boli me kurac dal si po¹ten il nisi, dal si jebo ili nisi, dal se danas kune¹ u xra a sutra u ktm, il ti je giker najolji il te iznerviro neko na poslu. boli me kurac za tebe. razbira¹?  :-* [srce]


Gavrolini

Majmuncino matora ja se ne nerviram nego pokusavam da te osolim sta da radis da bi imao pristojan motor i prisojno se vozas. A ustvari si u pravu i treba da me boli kurac ,krpi tu kantu. Ulozi jos bar 1000e u nju...ma jok malo je, ulozi 2000e. Isplati se sigurno. Ko te jebe. Raspadni se i ti i tvoj motor kad si idiot. Pozdrav!

Kostić

kretenu mali nedojebani, nemam pare, nemam poso. seèem u¹i krpim dupe. za 700 evra mogu da kupim kurac da izbijem oèi.

Lazic

Gavru iznervi'o Kosta... ;D Kakav danak neiskustvu... ;D

Kostiæu, 'bem te blentava, imao si dve ¹tete tuðom krivicom, do tada ti je motor bio u fabrièkom stanju, stvarno, jo¹ æe¹ i mene d'iznervira¹ k'o Gavru... ;D

Nema¹ pare ni pos'o jer neæe¹... :P

mali_zmaj

A jesu se poèastili.....   
jin-jang

Lazic

Ma vole se oni, samo se prave.. U pravu je Gavra, ali i Kosta. Ima 100 godina, ima pravo da radi u korist svoje ¹tete... ;D

Kostić

ko da mi je æale, takav je bio ðoka.... ko da sam ja glup pa ne umem da ¾ivim. svi bi vi pomrli gladni da ¾ivite moj ¾ivot. ne bi imali trotinet... od sad æu samo da jedem kokice.

Lazic

Glup si i n'ume¹ da ¾ivi¹... Ume¹ da ¾ivotari¹... :P :-*

Kostić


Lazic

Na q te n8... ;D

DebeliZmaj

... ne znam kako al cu nekako ja da budem kriv na kraju ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: Laziæ poslato 13 Maj, 2017, 13:04
Glup si i n'ume¹ da ¾ivi¹... Ume¹ da ¾ivotari¹... :P :-*
kostina zivotna filozofija se svodi na ovo:

Bio jednom jedan biznismen koji je ¹etajuæi pla¾om kraj malog Brazilskog sela, ugledao jednog ribara kako sedi pod drvetom i pu¹i svoju cigaretu i u¾iva u prelepom prizoru koji je bio pred njim. Kada ga je biznismen upitao za¹to sedi pod drvetom i pu¹i a ne radi ni¹ta, ovaj mu je odgovorio, kako je uhvatio dovoljno ribe za jedan dan.
Èuv¹i to bogata¹ mu ljutito reèe: Za¹to ne uhvati¹ vi¹e ribe umesto ¹to sedi¹ tu u hladu i gubi¹ vreme?
Ribar ga upita: ©ta bih ja radio sa tom ribom?
Biznismen : Ribu bi mogao prodati. I kada bi u¹tedeo dovoljno novca, mogao bi kupiti veæi èamac.
Ribar: ©ta bih onda radio?
Biznismen : Mogao bi ići na pecanje u dubolje vode i uhvatiti jo¹ vi¹e ribe, zaraditi jo¹ vi¹e novca.
Ribar: ©ta bih onda radio?
Biznismen : Mo¾ete da kupite mnogo èamaca i zaposlite jo¹ ljudi da rade za vas i tako zaradite jo¹ vi¹e novca.
Ribar: ©ta bih onda radio?
Biznismen: Mogao bi da postati bogat, biznismen kao ja .
Ribar: ©ta bih onda radio?
Biznismen: Pa onda  bi mogli da u¾ivate u svom ¾ivotu.
Ribar: Zar nije to ono ¹to sada radim?

Lazic

Razlika je ¹to ovaj bar ulovi ribu svaki dan... :)

stilgar

Citat: Laziæ poslato 13 Maj, 2017, 14:04
Razlika je ¹to ovaj bar ulovi ribu svaki dan... :)
i ovaj nas pije rakiju svaki dan, svako juri ono sto mu treba :)

bucko

Ko u rakiji trazi resenje obicno ga ne nadje al zato rikne od rakije

! No longer available

Kostić


stilgar