Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

glava torbana je napravila ¹lic, ne vidi se na slikama, natuko sam èekiæem i stavio malu podlo¹ku da mo¾e da uðe u kutiju. zameniæu im mesta, bar dok se ne dokopam negde jednog. radiæe, manja je sila na desnoj strani, jebe me grad, kreni stani pa ispalo

DebeliZmaj

Citat: Andreja poslato 17 April, 2017, 20:36
Ahaha, utera ga DZ :)
Kod strugara, lepo ti reko¹e.

nece da radi a hoce da vozi motor
dakle nezaustavljivo napreduje ka apncu
nekom i posle toga bickil pa ford tabanus
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Bolje nego da hoæe da radi a nema posla...

DebeliZmaj

pa i ne bas ...
samo treba da bude realan
koliko na trzistu vredi njegovo
umece to jest koliko je neko
spreman da mu to plati :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ja bi rekao da je to samo i jedino Kostiæeva stvar...

DebeliZmaj

konstatujem samo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Na dupe bi progovorio... :P

DebeliZmaj

u isto me poljubish socno
a ako se potrudish mozesh dobijesh
i topli obrok .. direktno sa izuduva..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

170 kma - 9 l. pri 60 70 80. mnogo tro¹i.

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 17 April, 2017, 23:48
u isto me poljubish socno
a ako se potrudish mozesh dobijesh
i topli obrok .. direktno sa izuduva..


op op, saæe ban na metar dana :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: kosta66 poslato 18 April, 2017, 09:25
170 kma - 9 l. pri 60 70 80. mnogo tro¹i.
Ako ti je sve ok sa karburatorima, filter za vazduh ti je prljav... Na tim brzinama aerodinamika ne igra...

FANTOM

    Mozda zato meni vise trosi sad kad budem radio servis cu da pazarim nov filter za vazduh uzgred ako neko zna gde ima da se kupi za moj motor info hvala mu unapred. I plus jedna informacija da li k&N i ako ne zasto ne (hvala) .

Hattrick

Ako stavljas dynojet dizne+k&n+protocni auspuh onda da, ako jedno od toga fali, nista specijalno ne dobijas.
K&N je problematican samo u vozilima sa protokomerom, hoce da ga masti i falsira ocitavanja istog, jer ljudi uglavnom preteruju sa sprejem kad ga posle pranja ponovo nanose, a na vozila bez protokomera nema bas nikakvih kontraindikacija.

FANTOM

     Od sveg navedenog imam samo protocni lonac tj , supalj skroz na skroz do grane :D znaci dobice obican filter i da peva  [cheers]

Lazic

Citat: Hattrick poslato 24 April, 2017, 00:18
Ako stavljas dynojet dizne+k&n+protocni auspuh onda da, ako jedno od toga fali, nista specijalno ne dobijas.
K&N je problematican samo u vozilima sa protokomerom, hoce da ga masti i falsira ocitavanja istog, jer ljudi uglavnom preteruju sa sprejem kad ga posle pranja ponovo nanose, a na vozila bez protokomera nema bas nikakvih kontraindikacija.
Samo mi jo¹ K&N fali da kompletiram overklokovanje klea... Mada mogao bih i sada¹nji da oèistim za poèetak... ;D

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 24 April, 2017, 22:22
Samo mi jo¹ K&N fali da kompletiram overklokovanje klea... Mada mogao bih i sada¹nji da oèistim za poèetak... ;D

Ma dobro lagano, ima vremena do Novembra.  [rofl]

Lazic


Kostić

karburatore je zloæko sreðivao, imaju samo jedan problem, ne vraæaju se lepo, ¹iberi su istro¹eni godinama, al kad dr¾im ler gas na 500 obrtaja, onda se vrate. ne prelivaju, ne èaði mi èunak ni na 1500 obrtaja u ¹estoj (tries na sat) al zimi na sauhu do prodavnice i pijace ( 1 km ili 2 kma, plafon tri po selu) pojede 12 litra, ¹to je i normalno. leti oko 5 i dva tri deci preko,  izmeðu 60 i 140. preko 200 + tro¹i oko sedam so sedamipo, ¹to je i normalno. filter ima 28 godina i èist je ko suza. periv je, nije papir. èunak mi je èistiji od ruku i mene celog. sveæe po peesu. de æe¹ bolje od toga.

Andreja

Mene jebe ¹iber isto, moram da ga zamenim. Imam dva moda motornog koèenja :D Ako laganije pustim gas, on æe polako da se spu¹ta i spustiæe do, lupam, 2000rpm, ako ga pustim naglo, zakuca na ne¹to ispod 1000 :D Sa pretenzijom da se ugasi. Da je ¹iber dobar, na¹telujem ler na 1200-1300 i mirna Baèka.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D