Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

javi se u Autobiro kod Dejana Paripoviæa, onodmah uradi procenu, slika i sve je od tada njegov posao. Meni ga Joker preporuèio. Naplatio sam motor 98.000, jaknu 10.000, kacigu 10.000, rukavice 2.000, pojas?! 2.000... njegovo je be¹e 17%.

mali_zmaj

Eto rje¹enje da ne mo¾e biti bolje,Kosta znamo mi da si ti stara kajla,al to po¹tenje fazon i ne treba meni advokat,je stvar pro¹losti...,oni u osiguranju jedva èekaju po¹tene kao tebe!! Nemoj da si lud pod stare dane,uzmi im pare.to su tvoje pare,tebi je uni¹ten motor,ne tvojom krivicom,vjerovali ili ne ;)  ,zajebi po¹tenje,kontaktiraj èovjeka!!!!!
jin-jang

Kostić


Lazic

Jaka stvar, nekretnina koja ispu¹ta zvuke i tro¹i gorivo... :P I vrti zadnji toèak u mestu... :D

niki64

Upalila i radi, jeeeeeee al sto se snimatelju tresu rukeeee.
E jbg, sad vidim nije Kosta snimo.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kostić

nije nekretnina nego pokretna imovina. ja bolje nemam. ako dobijem pare pa da uznem onaj zeleni iz knja¾evca ako valja, ako ne dobijem, turim samo drugi nosaè fudastera i ¹ipku i bole me kurac. za pijac i selo taman. ako ne spadne lanac na ties na sat, obzirom da je ceo motor kriv ko kifla ;D

Lazic

A ba¹ mi ¾ao krave... :( Onda kad smo sa Damirom blejali kod moje biv¹e firme, bila k'o nova...

Kostić

jebiga. a ¹to bi taliban reko: 'zaljubio sam se u motor'. ako bog da malo sreæe, mo¾da ga i popravim, al te¹ko. al iskreno, da mi je zeleni isti ovakav ... a ima dana, mlad sam ja èoek, biæe ;D

UFF

Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2017, 16:58
bila k'o nova...

i onda je kosta postao vlasnik
a tada je sudbina neizbezna

DebeliZmaj

apn... sledeci taman do pijac..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2017, 01:13
Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2017, 16:58
bila k'o nova...

i onda je kosta postao vlasnik
a tada je sudbina neizbezna

Tad je veæ Kole sr bio vlasnik.  Krava èuèi u 'ladovini, SIJA se, na njoj jo¹ stare gume i tank torba sa kafom, d¾ezvom i ostalom kamp opremom :D. Koliko je godina imala i kako je izgledala pomislio bi èovek da joj niko ne mo¾' pera odbiti. Ali avaj :D

Lazic

Uffe, na koliko si banovao Kostiæa? ;D

DebeliZmaj

mesec dana...
puno bre...
ajd da je 24h ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

razmisljam da mu produzim i na dva
nije samo jedna uvreda i nije slucajno
trazio covek sam pa je dobio

DebeliZmaj

jbg ... svaka funkcija sa sobom vuce izlozesnost
nezadovoljsvu ljudi ... realno da li te je pogodila njegova
uvreda ... nije jerbo te boli patka za njega ...
da li te je umanjila u ocimaa drugih na forumu ...
mozda kod nekog novog ali svi koji su redovni
znaju za kostu i njegove vaze tako da ono i za to te realno zabole patka ...
imas nesto od toga sto si ga banovao .. pa i ne
bas ...tako da ban nema
ni preventivni ni kazneni neki efekat niti licnu satisfakciju ... bar ne bi trebalo ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Bravo debeli... ;D

mrle

iznenaðuje me ovaj zmaj... pozitivno...  oti¹ao svet u kurac

UFF

sledeci put nek razmisli pre nego sto tako nesto napise


! No longer available

DebeliZmaj

koji je "endgame", izlazna strategij, cilj ... kako god
ti, ja, ceo forum ga nece promeniti... kuci njegovi ne
mogu da ga promene ...
pusti ga neka lupeta pa posle ga bude blam dodje
na rostilj ... :D
tvoja je naravno zadnja ... moja malenkost (kakav oksi/moron) i ostali mozemo samo da ti damo svoje mishljenje al ti donosis odluku ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Da budem iskren, i mene je iznenadio Kostiæ, d¾aba mu poljubac na kraju. Doðe¹ kod nekoga u kuæu, stekne¹ prijatelje koji te prihvataju ludog i mogu da te trpe, i onda ka¾e¹ domaæinu, pu¹i kurac... [facepalm]
Èek kad malo bolje razmislim, pa to je i tvoja prièa, samo jo¹ nisi javno rekao Uffu da ga pu¹i... :o ;D U stvari jesi vi¹e puta, ali uvijeno... :o [rofl]