Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

veæ sam pisao, za moj 98.000din.

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 07 Februar, 2017, 02:04
Samo ako je bas totalni idio da da soma evra za ono.
na oglasu stoji "nije fiksna cena" nije mutav ume da se cenka il nek povede mazzija :)

perlx

Totalna je 80% kataloske vrednosti vozila. Od osiguranja zavisi da li ce racunati srednju ili najmanju katalosku vrednost.

Gavrolini

Nije fiksna ali je 1150...zato sam i rekao da ce verovatno da ga da za 1000 ako je neko idiot da ga toliko plati

Glava Dole

Moj je na oglasu bio 1200 kad sam ga kupovao... pa sam ga dobio za skuter koji sam cenio 500 i doplatu 400 :D A i to je bilo em pre 3god em je bio na A2... Dakle nista ne mora da znaci... al 1000e jeste previse u svakom slucaju... uglavnom vlada nemastina, da je neki rokveler ne bi ni posedovao kawu iz '89 tako da kad mu ponudi kes... zavapice... moze to da se obori ispod 1000e 99% bez problema...

Al kad je vec prizeljkivao drugog srada oduvek ne vidim zasto bi opet uzimao drugu istu kawu... osiguranje, proda sta moze da iskoristi od ove i uzme dobrog srada kog je i ranije zeleo i eto... najbolja varijanta po meni :)

sremac

ima jedan jako lep srad  na oglasima  https://www.polovniautomobili.com/motori/9426066/suzuki-gsxr-600-srad

da ne bude da rusim sne¹ka ali poznanik je za zxr 94-5 pre dve god dobio oko 60 000
budala na leru, mudonja u kontra smeru

stilgar

Citat: Milos96 poslato 07 Februar, 2017, 16:15
Moj je na oglasu bio 1200 kad sam ga kupovao... pa sam ga dobio za skuter koji sam cenio 500 i doplatu 400 :D A i to je bilo em pre 3god em je bio na A2... Dakle nista ne mora da znaci... al 1000e jeste previse u svakom slucaju... uglavnom vlada nemastina, da je neki rokveler ne bi ni posedovao kawu iz '89 tako da kad mu ponudi kes... zavapice... moze to da se obori ispod 1000e 99% bez problema...

Al kad je vec prizeljkivao drugog srada oduvek ne vidim zasto bi opet uzimao drugu istu kawu... osiguranje, proda sta moze da iskoristi od ove i uzme dobrog srada kog je i ranije zeleo i eto... najbolja varijanta po meni :)
ima ispravan ceo agregat na primer...

Boban_m

...koji mozda moze da se ubudzi u odredjenu Yamahu koja sad nema masinu... [pomazi_me]

Glava Dole


stilgar

Citat: Boban_m poslato 07 Februar, 2017, 17:13
...koji mozda moze da se ubudzi u odredjenu Yamahu koja sad nema masinu... [pomazi_me]
i dobije Yamasaki :)

Glava Dole

Hahhaha a yamasaki inace stvarno postoji, jedan od kineskih proizvodjaca, kao sprint, keeway itd :D

stilgar

Citat: Milos96 poslato 07 Februar, 2017, 17:52
Hahhaha a yamasaki inace stvarno postoji, jedan od kineskih proizvodjaca, kao sprint, keeway itd :D
ne ne tvoj je made in Japan unikat :)

mali_zmaj

Jamasaki sranje naspram keweya i sprinta,i quinqiya..,ili kako se vec pise...
jin-jang

Grof

Citat: sremac poslato 07 Februar, 2017, 16:48
ima jedan jako lep srad  na oglasima  https://www.polovniautomobili.com/motori/9426066/suzuki-gsxr-600-srad

da ne bude da rusim sne¹ka ali poznanik je za zxr 94-5 pre dve god dobio oko 60 000

jebo sve svoje ako ovo nije onaj njegov srad 600 :D

Lazic

Nije Kostiæev bio '98-mo... Mislim... ;D

Nikolaaaaw

I ja mislim da ovo jeste bivsi kostin motor, bela felna, ista kolor sema, farbana prednja maska :)

FANTOM

    Ja gledao malopre oglase i isto mislim da je to Koletov stari samo mu skocila cena nesto :D Al dobro mora da su ljudi zamenili lanac lancanike plocice da to moze uopste da se vozi  [rofl] [zvizdi]

sremac

ja bi reko da jeste, javice se on :D mada za koliko ga be¹e prodao ? mislim da su ovi uduplali cenu
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

Citat: sremac poslato 07 Februar, 2017, 23:41
ja bi reko da jeste, javice se on :D mada za koliko ga be¹e prodao ? mislim da su ovi uduplali cenu

    Pa i vratili su ga verovatno u zivot delovi plus majstor :D ha ha ionako je bio saranjen :D

BOKYBOY

Citat: sremac poslato 07 Februar, 2017, 23:41
ja bi reko da jeste, javice se on :D mada za koliko ga be¹e prodao ? mislim da su ovi uduplali cenu

I ja mislim da je njegov...prodao ga je nesto smesno tipa 500-600e...a vidi ga sada... [ludak]