Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

o dnevnièe moj, tj ne moj, no zelenozubov, al moj, ipak, ja ga tipkam, teo sam da ti ka¾em, ulovio sam trenutak da mogu da lajem, pa da ga iskoristim, pre novog crvenog slova, od vizira nema ni¹ta, a ja pobriso celu listu prijatelja na fejsbukeu. kako sam ja talentovan, da kad potro¹im sve pare i ostanem go i bos, obavezno polomim motor, ako neko ima vizir za ovo moje govno, dao bi mu bu¹ilicu il ¹tender, drugo nemam. bu¹ilica stara od 86te al radi, mi je kupli, a ¹tender ko ¹tender, radi jebiga. eve slike, ako neko ima a ne treba mu, pa da se menjamo. za pare ne vredi - nema ih. a mo¾e i u poklon, ne bi se sa naljutio. znam da sam pohlepan, al takvog me izodili, ¹ta æu. aj pa budi mi dobro, o dnevnièe moj. tj zelenozubov.


vizir treba da bude providan, moj mi ne smeta ¹to je ko puzla, al oæu da crknem, ¹to ga neki mudrac ofarbo u crno.... mo¾e i polomljen, izgreban, samo nek je providan.







Kostić

eve ga i ¹tender. nije neki fensi, al dr¾i kravu dok podmazujem lanac il skidam toèak.


Lazic

Nisi pobrisao, nego blokirao... Iskreno nisam mislio da æe da se vi¹e javlja¹ ni ovde...

joka

 Ne bi se ni javio, da mu ne treba vizir.   [neampojma]   [cheers]

Kostić

laziæu, nisam blokirao sve nego èetvoricu, dok ne saznam, ko mi je prijavio paradajz bez dr¹ke. ostale sam pobrisao na molbu gavre, a i jeste u pravu, pa za dobrobit ostalih frendova. nisi mogo da prati¹ jer si na blok listi  [srce]
ovih 8 ¹to osta su me sami vratili, ¹taæu im ja. njima ne smeta moj fejs
joko, istina. iako nije.

Lazic

aj ne seri. neam pametnija posla nego da prijavljujem tvoje paprikarske profile...

DebeliZmaj

neko ga napranoisao ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ah, kako volim te legende.....








upload pic

VR 46

Коле заразио си се Бокититисом  ;D
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 12 Oktobar, 2016, 11:51
Коле заразио си се Бокититисом  ;D

[rofl] [rofl] [rofl]  +

Kalesin

Citat: VR 46 poslato 12 Oktobar, 2016, 11:51
Коле заразио си се Бокититисом  ;D

Evo jedan Plus i od mene...jes vala ovaj cupavi zarazan kao pticji grip :P
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

BOKYBOY

Citat: Kalesin poslato 18 Oktobar, 2016, 12:34
Citat: VR 46 poslato 12 Oktobar, 2016, 11:51
Коле заразио си се Бокититисом  ;D

Evo jedan Plus i od mene...jes vala ovaj cupavi zarazan kao pticji grip :P

...cuti ti...ajd slikaj svoj lanac...ako smes...  :P

Kostić

ja sve oæu da pitam ko je èupavi :) e jesam glup. ja jutros opet glaco, paro lanac, digo na ¹tender pa ubacio u prvu i sipo ulje, pa posle vazelin, pa obriso.... æelavi je kriv :) pardon, èupavi :) mala dolaste po migavce

Kostić


FANTOM

https://www.polovniautomobili.com/motori/9343173/kawasaki-zxr-750

     Evo Kole mozda ima nade ako naplatis stetu uzmes ovaj a taj tvoj ti ostane za delove , ista kolor sema taman  [cheers]

Gavrolini

Samo ako je bas totalni idio da da soma evra za ono.

Darko

Nije problem bas u tome .... koliko sam ga shvatio , on se nada da dobije oko 1500e odsete od osiguranja ... nisam hteo odmah sutradan da mu stajem na muku  ;)

Gavrolini

Ja bih voleo da dobije i 3000e ali u zadnje vreme za totalnu stetu su ljudi za mnogo vrednija vozila dobijali manje.