Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

u èetvrtak sam se vozio, parkiro, sve ok. juèe siðem, slavina otvorena, dal sam zaboravio nem pojma, upalim, doðem do kraja marièke, ugasi se. upali posle par minuta, doðem do imra, ugasi se. upali posle 20 minuta, doðe opet do marièke ugasi se. dal je ne¹to crklo od ove ki¹e ¹to padala danima, nem pojma, moguæe. ima 26 godina, ne èudi me. al za¹to ba¹ juèe, da nisam prodo traktor, garant ne bi crkla. ja sam baksuz :( a nisam je maltretiro, ba¹ naprotiv, pazim na cajger, ne teram preko 12 k ;D

(ako neko dolazi da me jebe, molim da ponese hajneken, da mi bude lak¹e. )

stilgar

skini cep od ulja pomirisi ako se oseca benzin prelio, proveri creva od goriva i kontakte od struje onaj glavni da nije korodiro, za kontakte pozovi Dareta on je imo slucaj sa ZZR-om ima iskustva :)

Kostić

nije prelio. slavina ne dr¾i kad je zatvorena, uvek mu je jedan karb bio ovla¹ vla¾an, sad je suv. mo¾e da se desi da je do slavine, da se nakupilo rðe il nem pojma neèega. neki dan sam virio u rezervoar i upadne mi kanapèe od krpe, ako se ono ovilo dole mo¾e i to da bude.

rezervoar je uvek pun ili minimum na pola pa dospem, tako da goriva ima i nema srpske prekidaèe i ostale po¹alice ( info za debelog zlojeba : )

stilgar

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2016, 08:47
nije prelio. slavina ne dr¾i kad je zatvorena, uvek mu je jedan karb bio ovla¹ vla¾an, sad je suv. mo¾e da se desi da je do slavine, da se nakupilo rðe il nem pojma neèega. neki dan sam virio u rezervoar i upadne mi kanapèe od krpe, ako se ono ovilo dole mo¾e i to da bude.

rezervoar je uvek pun ili minimum na pola pa dospem, tako da goriva ima i nema srpske prekidaèe i ostale po¹alice ( info za debelog zlojeba : )
e za kanap u rezervoaru se ne bi setio nikad. Istoci gorivo skini rezervoar i izvadi kanap :) koji si ti lik :) usput skini slavinu i ocisti sito.

penzos

Ma ¹ta lo¾ite èoveka, lepo kantica na rezervoar, crevo direkt do karbova i gasssssssssss  :P
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Kad je tupad¾ija... :-*

Glava Dole

Kao u majstorskoj radionici, ko je gledao seriju :D

stilgar

Citat: penzos poslato 21 Jun, 2016, 09:24
Ma ¹ta lo¾ite èoveka, lepo kantica na rezervoar, crevo direkt do karbova i gasssssssssss  :P
Kako da stoji kantica kad juri 300 kmh a kroz krivine do tegica 😊

Glava Dole

stavi sto vise vezica i resen problem [rofl]

UFF

a da ga potopis u ulje i lupis letvicom?

penzos

Stvarno si neiskusan! Pa zalepi je sa pover tape



ooooooo manijaci  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole

Citat: UFF poslato 21 Jun, 2016, 09:58
a da ga potopis u ulje i lupis letvicom?

a tebe cu jebati kad tad za onog pitona sto mi siktao ispod glave na 3 santimetra....
! No longer available
[rofl] [rofl] [rofl]

srbac

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2016, 08:17
u èetvrtak sam se vozio, parkiro, sve ok. juèe siðem, slavina otvorena, dal sam zaboravio nem pojma, upalim, doðem do kraja marièke, ugasi se. upali posle par minuta, doðem do imra, ugasi se. upali posle 20 minuta, doðe opet do marièke ugasi se. dal je ne¹to crklo od ove ki¹e ¹to padala danima, nem pojma, moguæe. ima 26 godina, ne èudi me. al za¹to ba¹ juèe, da nisam prodo traktor, garant ne bi crkla. ja sam baksuz :( a nisam je maltretiro, ba¹ naprotiv, pazim na cajger, ne teram preko 12 k ;D

(ako neko dolazi da me jebe, molim da ponese hajneken, da mi bude lak¹e. )




Da prodas ti to !

DebeliZmaj

jbt pa ovaj ce josh se zaposli pri nekoj fabrici motorcikala da testira, stres test,
nove modele ... ono ``kole approved`` :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

na¹o deki kvar. prvo sam raskupuso motor, napo pumpu da je crkla, onda do¹o deki i zavirio u rezervoar, ka¾e prazan. oti¹li na pumpu sipali gorivo, doneli enega radi ki sat ;D




ok, jebite me ;D

Glava Dole

ja za takav slucaj jos nisam cuo... nece motor da ide bez goriva.... zamisli.... ;D

DebeliZmaj

cekaj jebote... sta sam ti ja napisao pre jedno 10 poruka ..
B E N Z I N !:)


Citat: DebeliZmaj poslato 21 Jun, 2016, 01:16
a da sipash gorivo kole ?:)

sutra radim od kuce ... mozda navratim dok radish da
podjebavam :)
[watching]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

pa sipo deki... al maler je ipak bio prisutan. probu¹io sam gumu ko zna kad, da nisam ni znao, vido deki, ene viri kusur od eksera sav olizan. jo¹ se ja èudio kako sam ispo iz krivine dva puta za noæ ;D

mrle

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2016, 13:02
pa sipo deki... al maler je ipak bio prisutan. probu¹io sam gumu ko zna kad, da nisam ni znao, vido deki, ene viri kusur od eksera sav olizan. jo¹ se ja èudio kako sam ispo iz krivine dva puta za noæ ;D

ne mo¾e 300km/h sa ekserom u gumi, jake su centrifugalne sile.

Kostić

napumpali, sad sam miran neko vreme ;D