Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

aj sad, ¹to se tuèe¹ po nosu? jel treba da imam dva kr¹a? bolje iskopajte neki koji je cao a umro mu agregat pa da ga kupim za 100 200 evra.... jel treba opet da plaæam prenos, porez, nove tablice? mislim, nisam pogoreo po glavi. a i volim moj ¾ica art kr¹ ;D

nego, jel ovo mo¾e da se opegla? ako nekome trebaju ovo krivi ¹tapovi, nek ponudi litar crnog piva, da ne bude u poklanjam. rade i ovako krivi. osovina se nije iskrivila, ne znam za¹to... al nema veze, kuio sam drugu za svaki sluèaj ;D

lanèanik æu da dam mi¹i za lampe ;D




click image upload

Hurricane

...mislim da ovo mo¾e da se ispegla bez veæih problema

Lazic


jevta

Ja ne znam za¹to si kupovao druge kad ovo mo¾e da se opravi

Hurricane

...zato ¹to je to Kosta stariji, suvi¹no pitanje kako za njega tako i za malog kostinog

Kostić

#385
kupio sam zato ¹to umem da se napijem mlogo, pa da ne padnem negde sa 200 +. ja neke stvari menjam, neke ne. ono ¹to treba da odr¾i motor u sigurnoj osi pri velikoj brzini, treba zameniti. jeftinije je od sahrane. ono ¹to je periferno i ne utièe na sigurnost pri velikoj brzini, mo¾e da se poskida i prepravlja. nije se jednom desilo da opeglane vilju¹ke zaglave ako nisu lepo peglane ili da procuri semering na svaku rupu.  i lanèanik mo¾e da se ispegla macolom, nije stra¹no kriv. ali ako spadne na 200+ a ima odliène predispozicije da se smakne, ode¹ pod zemlju. i levi disk mi je kriv, mo¾e da se opegla ili obradi, al kupiæu nov, kao i lanèanik, kad veæ imam para. da nemam pa ajde.

ali na pickanje motora i na trakice i sapune, ne dajem pare.

Lazic

Èudno ali ima logike... :D

Hurricane


UFF

Citat: Hattrick poslato 09 April, 2017, 18:45
Citat: DebeliZmaj poslato 09 April, 2017, 11:31
bio sam ubedjen da kad ti osiguranje ispalti full stetu
da oni preuzmu onda vozilo ..

Pa to je verovatno ono sto te buni.
Oni isplacuju full stetu na totalki, ALI ti od te cene oduzmu procenjenu cenu olupine.
Zato ti je i ostavljaju.
Recimo totalka, procenjena vrednost 200.000, procenjena vrednost olupine 40.000, oni ti ustvari isplacuju 160.000, i ostavljaju olupinu da se ti jebes da je prodajes, popravljas, ili stagod, za njih je dosije resen.
Dok na zapadu ti oduzimaju olupinu, ali ti isplate punu cenu totalke, bez oduzimanja bilo cega.

Citat: Hattrick poslato 09 April, 2017, 22:47
Svuda tamo "by default" uzimaju olupinu, a samo ako zelis mozes da je zadrzis. Das izjavu da hoces da je zadrzis, oni ti od totalke odbiju procenjenu cenu olupine, i mozes da je cuvas. Samo kod nas nema biranja, "by default" je cuvas po ceni koju oni procene. To je taj detalj.  ;)

p.s: Jedino su sad od pre par godina poceli da kenjaju u DE i FR, pa ako je totalka a zelis da zadrzis olupinu, iako ti je osiguranje odbilo procenjenu cenu olupine, oni ti ipak stave u policiji saobracajnu na standby, pa kad popravis, expert pregleda auto, pa ako proceni da je dobro popravljen, da zeleno svetlo da mozes da registrujes.

tacno tako

Kostić

macola sistem... ako neko ima ovo a da mu ne treba, opet mi se isèupalo, spao lanac...




DebeliZmaj

nema se kupi ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

te¹ko je za njega naæi delove zadnje vilju¹ke, mahom su oni modeli posle njega sa romb vilju¹kom a sa nje ne pa¹e ni¹ta. ima jedan, al kod njega je dobar dan - sto e....

K0le

A kod strugara da se napravi po uzorku..?  [neampojma]

Lazic

Ovo mo¾e da ti napravi neko... :)

Preteèe me k0le... :)

Kostić

#394
mogu i da stavim veliku podlo¹ku, al je obrijem sa strane da upadne, al raðe bi celo ako ima, torban je napravio ¹lic a podlo¹ka bila neka manja, nisam imao veæu ;D sovim sam juèe i¹o u titel... i sad ispade ispred kuæe




edit

mogo bi da stegnem osivinu na krv, ko ¹to mi je bi¹ke stego onomad na dominatoru, al u tem sluèaju, ova èaura, koja je od marinijuma, najebe. donji prsten od le¾aja je zgnjeèi i pomeri se unutra, gornji prsten ostane na mestu, kuglice su optereæenje po dijagonali, zagreju se i prc - crk. :) naravouèenije, ne ste¾ite osovinu ko sivonja, ako ne znate ¹ta vam se unutra nalazi :)

primer sjebane èaure




DebeliZmaj

#395
pa dobro kosta66 kad legne plata
to jest penzija sredi to ...
dotle strpljivo ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


Andreja

Ahaha, utera ga DZ :)

Kod strugara, lepo ti reko¹e.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

simpatièan je. zameniæu im mesta, desni je ceo, staviæu ga levo i radiæe. u ovaj malo veæu podlo¹ku obrijem da uðe u kutiju i fest. ne mogu da hodam ulicom i tra¾im strugara sa komadom aluminijuma u ruci i onda da slu¹am èoeka koji æe da mi isprièa prièu blabla, dal mo¾e dal mora ovo ono...

jevta

#399
A da ovo ispegla¹ malo na ringlu ugreje¹ pa onda sajd¾ijski èekiæ