Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

da da .. sve se to naplati ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

Citat: Laziæ poslato 07 April, 2017, 15:32
Nebitno, kod Kostiæa gde god da pogleda¹, totalka... I da sve popravi opet bi proglasili za totalnu ¹tetu... ;D
Ha ha pa ovo je top ... Realno i sad izgleda kao da je ispao iz kamiona .... :D samo sto je sad sklopljena slagalica :D

DebeliZmaj

e da kosta...
sad se setihkako sam perlixu vratio u zivot jedan akumulator
nije nesto dugo radio alje bilo jeftino ..
dakle prvo akumulator pistocish sve iznutra... pa izmesh kiselu vodu i sipas
pustishjedno 2 sata da radi iistresesh... znachi izbaci  neke gremline iznutra.. onda
cista kiselina za avkumulator .. 200din ... i terao je neko vreme ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

nisam dodao kacigu i mobilni, opanke, ¾vaku koja mi je ispala iz usta i slièno, ¹to nije bilo na motoru, ne treba mi tuðe, nego ono ¹to mi pripada. problem je bio ¹to dejan nije slikao plastike koje su bile kuæi u gajbici, pa je èoek do¹ao zbog toga, nije pravio problem ¹to sam ih vezivao ¾icom i okaèio na motor da bude lep ko ja ;D

elem, bio èoek iz ams-a, slikao sve, ka¾e totalka, biæe pare verovatno do kraja iduæe nedelje, ako ne zafali jo¹ jedan papir :) mada ima zapisnik, ka¾e ne bi trebalo da fali papir. suma oko 98 do 100 iljada, minus 18 posto dejanu.

aj da poverujem u sreæan ishod, pa ako bog da sreæe il da opravljam il da prodam i kupim onaj iz lapova ili neki zeleni ;D

Darko

a cekaj , kazi mi jedan razlog zbog koga nisi dodao kacigu , jaknu i rukavice , i neki ajfon 6 ?

Kostić

sujeveran sam.

debeli, kupiæu nov najskuplji! :)

mrle

hoæe¹ akumulator (iz druge teme)?

mrle

Citat: mrle poslato 07 April, 2017, 10:48
imam ja akumulator gde mi se drma + stubiæ. To je onaj akumulator ¹to me zezao, èas imam struju, èas nema. Ako hoæe¹ da se zajebava¹ sa njim, dajem ti ga. kada ga je Arakis testirao, davao je na instrumentu punu snagu. Al' ga jebe ne¹to.

Kostić

neæu, daj nekome ko nema da kupi. ja sam sad bogat kupiæu nov :) i nemoj vi¹e malere da ima¹, kako tebe okine maler, okine i mene. tebe okinule pare, evo i mene æe :)

neda mi ovaj zahvalnicu. molim administraciju da se mrletu upi¹e jedno hvala u tefter

Kostić

kad sam veæ u temi, imam hejnsov servis riper manual, podebeo, fotokopija je, ali je èitljiv, ko ima oko, ja nem, æorav sam. ima sve kako se ¹ta na koliko ste¾e) dajem. prvenstvo ima jovan vr 46 (u pitanju su kavini modeli od 89te do 95te valjda) on se pati sa ti kr¹evi :) , ako jovan neæe nek se javi kome treba, tj kome æe da slu¾i.





DebeliZmaj

kad je nesto totalna steta, recimo koletov motor ako bude, i isplate mupare .. da li on zadrzava motor ili predaje njima ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick

Likovi koji rade sa njima ce mu ponuditi neke sitne pare da otkupe olupinu, ali on ima pravo da je zadrzi, osiguranje kao osiguranje ne uzima vozilo nazad, cak ni na totalci. Ako je u sopstvenoj reziji vozilo poravljeno na nacin da prolazi tehnicki pregled, vise se ne smatra otpisanim vozilom i opet moze da se osigura.

Glava Dole

Ostaje motor, dva drugara bila na motoru 125 pre neku godinu, izleteo im neki lik sa jugicem na sred puta iz stambenih zgrada i skucali se... malo povredio kicmu, dlaka falila da mu zatreba operacija... uglavnom ovaj tvrdio da nije kriv, uz pomoc advokata se ispostavilo da jeste... dobili za povrede oboje i za suzuki rg 125 totalku... sredio posle motor i registrovao najnormalnije... samo dal je bese tablica bila kod saobracajca pa mu vratio kad je prosao tehnicki ili tako nesto, ili mozda sam utripovao... ne secam se, nije bilo bas skoro... ali u svakom slucaju nije bilo problema oko toga...

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 07 April, 2017, 17:02
kad je nesto totalna steta, recimo koletov motor ako bude, i isplate mupare .. da li on zadrzava motor ili predaje njima ?

I ti radi¹ u osiguranju... [facepalm]

Kostić

meni nisu uzeli tablicu eno je stoji. ja od osiguranja, kad odbijem dejanov deo, imam oko 65o evra po mojoj proceni. mo¾da 700 uvr glave. ja sam reko, ako dobijem 800 i da zadr¾im motor, meni odgovara. prodm ovaj i kupim isti takav. za motor su mi nudili 400 e pre neki dan, neki likovi iz paraæina valjda, nisam dao. sad sam se opru¾io skoro sto e za delove, samo da bude ispravan. u tehnièku ispravnost ne ulazi estetika (plastike etc) motor nije taksi vozilo. sad mogu da ga opravim da bude bezbedan ali go ko dupe i nastavim registraciju.


e sad, ako kojim sluèajem dobijem 700 e, prodaæu ga za 400, ali bez ¹tapova, noaèa fudastera, ¹ipke i lanèanika. to nek stoji ukuæi okaèiæu na oglas, dao sam pare, jebemise. to ispadne 1100 e, ponudim onom u lapovu 900 ako motor valja, mada on cepidlaèi sa cenom, najskuplji je uz jo¹ neke zelene, za kusur od 200 e prenesem platim porez i popu¹im ga za registraciju. ne gine mi minus od makar 200 e. da ne raèunam sve ostale tro¹kove-

najbolje re¹enje je da ga popravim kao golaæa i æao. mada bi ja vrno i ove polupane plastike, bole me ðoka ¹to su puzle, mnogo je ru¾an kad je go napred. ili da poskidam sve napred turim far od traktora i eto mi bonsek fajter.

al da dobijem i èistih 800 e na ruke, motor ne dam. neka ga vrate u stanje pre udesa i æao. ili neka mi kupe onog blizanca a ovaj nek nose.

FANTOM

     Darko : Ima nekih ljudi koji i u danasnje vreme drze cvrsto i zadrto svoje moralne norme. Iako bi mu dobro dosao i Iphone 7+ koji kosta ko motor i jasa i kaciga, al njemu dosta i motor i ne treba mu vise. Jbg ko je nama kriv sto smo se iskvarili u ovom modernom vremenu pa bi otimali maksimalno kolko mozemo. Da je bolje stanje u zemlji bilo bi nam normalno sto Kole kaze nek mi vrate sta su mi sjebali i hvala.
    Kosta ajde nek je sa srecom da legne lova pa da Pazaris Zelenog a sa crvenim vidi sta ces :D

Kostić

¹to je oteto to je prokleto, ka¾e jedna narodna. i ono od pro¹le godine neæu ni da pokreæem, a dokazano je da nisam bio kriv i imam pravo da podnesem zahtev za naplatu ¹tete u roku od tri godine, od dana, kada se udes desio. onaj klinac je ionako najebao za povrede i te pièke materine bezbednosne. ako ga tata ne izbavi sa advokatom. èak su me i zvali odma oni grebatori ¹to zaraðuju i otkupljuju povrede. i njih sam odjebo u startu. sve je to maler, koji jednog dana doðe na naplatu, a èoek zaboravi. da ja sklepam ovo moje raspalo govedo za do pijace i nazad, ne treba mi bolje. mada sam se sad napalio na unitrak. eno se jedan prodaje al mali. da mi je 750 unitrak, lep majku mu jebem ;D

K0le

Ako krava mo¾' da se napravi da bude ono ravna, kako treba i sve - skrpi i vozi. Low budget streetfighter , a mo¾ da bude ba¹ leep streetfighter od nje, kad veæ mora. Moj glas  :D

I meni se doima unitrak, vidi ovog ----  https://www.polovniautomobili.com/motori/9939594/kawasaki-gpz-750
deluje pristojno, bar izdaleka   [flashing]

Kostić

taj trip unitraka, mada ovaj ima lila felne, znaèi otpada :) al ima svoje auspuhe, nije ih neko poseko, èudo. krava mo¾e da bude popravljena al æe da odu sve pare, al ostaje trag na ramu. nikad neæu moæi da je prodam. i moj stefan navija da pravimo bonsek fajter, al ja mislim da æe ona da ostane vezana ¾icom ali sa novim farovima i zadnjim ramom, ovaj je poèupan. ima i jedan KZ 400 J, ¾uti ;D al mu baja poseko auspuh i skinuo original fiter za vazduh i turio one ¹to æe br¾e da ide, al po ki¹i pije vodu, a tra¾i 750 e, ja bi mu dao 300. da nije poseko i poskido pa i da tra¾i. ima na oglasima par tih starudija, pratim veæ dva meseca

Boban_m

Uzmi pare od osiguranja i stavi u dzep, kravu dovedi u vozno stanje i vozi.