Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Evo u sapcu ima srad 750 98.god u dobrom stanju. Boja kao kostin bivsi , ceni ga 750e. Coveku gori za pare. Nije lomina.

Darko


Eto ga ...








Ne bih se ja zajebavao , ipak je to Sabac :)

Kostić

#242
jeste smrda. nisam ja pao na dupe da ono ¹to sam prodao za 600 plaæam duplo. popraviæu kravu, mora da ih ima celih. agregat mi je neogreban, treba mi samo ram i obe vilju¹ke i diskovi. mada bi najraðe otkupio dominatora, al od toga nema leba, nem pare. ako uop¹te dobijem i¹ta od osiguranja. a kakve sam ja sreæe dobiæu kurac. juèe sam platio kaznu za parkiranje. ne sme da se parkira na trotoaru. ne sme ovo ne sme ono, pa ¹ta se sme unas osim da se plaæaju kazne

bajdvej, ja nisam alav. po¹teni bi bilo da èoek ode i kupi isti ko moj blizanac eno ga u lapovu, al tra¾i 1200 e. ja mu ne bi dao, to je mnogo- ne sanjam 1500 e, sanjam 3000. ;D

sremac

po AMS katalogu

Minimalna kataloska vrednost Vaseg vozila je: 33.547,40
Maksimalna kataloska vrednost Vaseg vozila je: 180.865,40
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gavrolini

Znaci 300e i to je to

UFF


Darko

Pa i pretpostavio sam da je ta neka cena , kad ono rekoh "necu da mu stajem na muku " ;)

sremac

ajte ljudi, pa naæemo neke fotokopije raèuna za ulje i gume lanac sveæice, i to èisto da mu pomognemo da u zalbi i ona skupa kaciga od 500e ¹to je bila na motoru a usput je pukla èisto da pridje ovoj maksimalnoj vrednosti ;) naravno èovek je u starhu, jeste da nije bio na motoru, ali psihièko stanje mu je znatno pogor¹ano, sad se boji da izadje na ulicu, ima èak i policiski izve¹taj sa sutra¹njim datumom da je i¹ao u maksi po leba, i da ostao 4 sata zaglavljen na ostrvu pe¹aèkom jer se pla¹io vozila, mislim da je neki od vas manijaka sluèajno tuda prolazio i pozvao policiju jer èovek stoji 4 sata tu pobogu.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

ЯЭВОЛУТИОН

nece pomoci taj lekarski izvestaj zbog predhodnog istorijata....elem....cuo sam da je imao Iphone 7 u dzepu i da je i on pukao....i ray-ban naocare....jakna je takodje bila na motoru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

I u koferu kutijicu nebru¹enih dijamanata, svi se rasuli po ulici...

ЯЭВОЛУТИОН

i dve kile heroina u paketicima...sve razgrabili narkomani za sekund...

edit
mozda to i nije pametno pominjati....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Pa dve nove gume, pa najskuplji postojeci GPS na kormanu, pa linija akrapovic titanium od 2k€ ?

Kostić

da ne daju ni za burek, zabole nas Kurac. kupiæu apenca. krava ako ni¹ta drugo, ako je ne popravim, mo¾e da mi pravi dru¹tvo- i kao nekada davno, da nerviram kom¹ije u crveno sa parketa.... jednom se ¾ivi, jebo pare jebo sve.... nije sve u parama, vi¹e je u tesnoj pièki i alkoholu...


mali_zmaj

Hm tesna...,davno je to bilo,vise se ni ne sjecam...,omatorio sam!!!
jin-jang

sremac

kosta, ne mogu da ne daju, mo¾e¹ ti da im oprosti¹! -a osiguranje je poznato po tome da kad nema¹ prilikom registracije , oni kazu ok ne mora¹ ove goine platiti. VIDI KOD KOGA JE OSIGURAN,  PA LEPO SVAKI DAN IDE© DO NJIH , I PITA© KAD ÆE PARE, sve lepo dok ti ne isplate, pa kad ispate konaèno, zelis se 100 puta. drug im je nosio svaku kartu za bus i na kraju naplatio.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Andreja

Citat: kosta66 poslato 13 Februar, 2017, 20:01
da ne daju ni za burek, zabole nas Kurac. kupiæu apenca. krava ako ni¹ta drugo, ako je ne popravim, mo¾e da mi pravi dru¹tvo- i kao nekada davno, da nerviram kom¹ije u crveno sa parketa.... jednom se ¾ivi, jebo pare jebo sve.... nije sve u parama, vi¹e je u tesnoj pièki i alkoholu...


[clapp] [klanjam_se]


You have already posted a thanks to this post at 19 Maj, 2016, 19:24
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

andreja ljubitelj alkohola

Darko

Jok ... tesne picke ...

:)

Kostić

sremac, kad sam upo u topèiderku sa jugom 2012te, pauk koji ga je vadio, slomi ga na pola. èovek se pravdao da nije njegovo da ulazi u reku, pa ga je 'upeco' sa ulice za toèak, ko ribu i polomio. dobio je suspenziju u firmi, parking servis je prizno gre¹ku svog radnka, al sava osiguranje nije htelo da plati. krivica za udes nije bila moja, nisam i¹ao kod sudije. nikad nisam voleo advokate, trebali su mi mnogo puta u ¾ivotu, al ih nikad nisam zvao i uvek sam najebo. ja volim lepo i po¹teno, a toga nema. ovo je drugi put da mi neko uni¹ti imovinu. ne treba meni bogastvo, meni treba moj motor i tu je zajeb. kapiram, da bi dobio svoje, mora¹ da bude¹ kvaran. e pa sad mo¾da napokon uzmem advokata i ako mo¾e, uzmem duplo.


viper

Obavezno uzmi advokata, iznenadiæe¹ se ¹ta mogu da urade.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)