Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Darko... cak sam i ja izvezo motor .. malo stidljivo do posla i nazad ... mozda josh malo levo desno danas lep dan ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


Kostić

hm, ja ne¹to kontam, dal æu da umrem, ¹to se nisam vozio desetak dana po lepom vremenu... mo¾da bajker umre, ja neæu. imam 365 dana u godini. mogu sebi da dizvolim luksuz, pa da malo sedim ukuæi... sutra skidam toèak jednom rukom, drugu sam malo pojebo, odnesem ga tj odvuèem ko nesekupamali¹koljkeskupljam, do radeta sa sve onom gumom, ¹to mi kruzeri dali onomad, bacim to pred radeta i ka¾em - montiraj, ne pitam ¹ta ko¹ta. posle odnesem toèak kuæi, staru gumu bacim, montiram i odem do trafike i na pijac po leba.

¹to bi onaj kukavi reko, a koga boli kurac. pa nikoga. ¹to se vas dva bajkera sekirate...

Darko

Citat: kosta66 poslato 03 Avgust, 2016, 22:42
¹to se vas dva bajkera sekirate...

ne sekiram se ja ni malo , nego opet kazem , prodjoh ti pored zgrade pa vidoh kravuljinu pokrivenu , zamrlu ...

kad bi se ja sekirao sto se ti ne vozis , gde bi mi kraj bio ...

;)

Kostić

zamrlu? bo¾e, sva¹ta.

Darko

He he...znao sam da treba da slikam taj prizor :-)

Kostić

slikaj slobodno. nije zlato sve ¹to sija.

DebeliZmaj

darko ... sta je sledece .... umrlice za kravu ... ?:))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

zamrla 'kravuljaga'... mislim, kravica. zamrla jel. zamro vam kurac obojci, pa vam kaèili umrle kurce :)




image uploading

VR 46

А предња гума? [neampojma]
Twist of wrist!

Hurricane

...ma jok, prednja odlièna, mo¾e jo¹ neki put da se padne s njom..

lord_oblivion

Samo na zadnjaka  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Darko

Ali kum je najjaci sa izjavom "preteko milosa .....   .... na dekli "
Hahahahahahahah

VR 46

Twist of wrist!

Kostić

ovaaj, ovi ¹to kaèe umrlice, pa, mu¹karci sa jednom rukom skinu toèak, odu busom do radeta sa gumom plus oko vrata, pa se vrate busom i montiraju toèak jednom rukom. devojèice umrlièarke idu kod majstora. i ¹minkaju motoriæe, ne bili bili lepi do uðæa. ah, pardon, neki su i putovali do zajeèara, verovatno autoputem... jeej, bajkeri :)



nem sad pare za prednju, imo crvenu, ostavio radetu, napokon stavio gumu od kruzersa ;D prednju æu kad navatam neke pare il na pajsere, al za to moram da zarastem

BOKYBOY

To matori! Placam pivo veceras...posle peglamo Kosh...da vidis kako se obara ona zujka od sinoc... ;D

FANTOM

    Ja znam celu pricu , ali Dare pretera ga  :) pusti Koleta ionako uradi sta oce . Ne treba likovati nad tudjom mukom . Ja nikad nisam bio u fazonu kad je neko na kolenima a ja da ga sutnem iz voleja da mu otkinem glavu FINISHIM  [bejzbolka] , ostavis ga pa kako mu bude . :violina:
    Evo meni bas drago Kole sto si zamenio zadnju gumu i montirao tocak nazad na Kawu  [thumb_up]

Darko

nisi ti mene shvatio onda kako treba matori ... taman posla da likujem nad koletovom mukom ....


FANTOM

    Pa zajebavas ga na isto mu dodje ....  :D Tu smo da se pomazemo , a sto se tice ludosti svako je na svoj nacin  [cheers]

Darko

ma treba njega jebati non stop , konstantno , jer je glup koliko je tezak ...

u stvari , ne ...

gluplji je , jer nije puno tezak 

;)