Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

nije do rakije. do abeesa je ;) samo jamahe imaju abeesove i sa njih se ne pada ;)

joka

 Za tebe nije ona narodna, da se motoristi dele na one koji nisu jo¹ pali, i na one koji æe padnu. Za tebe va¾i ona meðunarodna, da se dele motoristi na one koji padaju, i na one koji opet padaju!  [neampojma]   [cheers]

Darko

Ma nije ni do ABS-a... Lupam i ja ...

Do vozaca je

:)

Kostić

ako ne umrem od povreda, onda sam stvarno neuni¹tiv. al vala sam se ovaj put dobro olupo, pocepo, èak mi i nju¹ka otekla. al ¹ta je najbitnije, jo¹ nisam odraso. padnem, ako se nisam ubio, skaèem, di¾em motor i maglaaa. jebote, to sam radio kao klinac. a mnogo puta sam pro¹o gore nego sad. ovo je smejurija, od padova. al sad dok le¾im, kapiram da me pomalo stra' . sreæa je sreæa, al ni ona nije veèna ;D

dare ne seri nego donesi neku cigarui kafu. ranjen sam.

Darko

Pa alo , rmbacim , na poslu sam , ponedeljak je ...  :(

Kostić

mazni jedan sinacilin, ako ga ima¹ tamo i donesi veèeras

Darko

Za sta ce ti ? To je antibiotik. Nemam na poslu , al verovatno imam kuci ...

Sta se slavilo sinoc kod Bore u garazu ? Zvao me da dodjem na pivo , nego nisam mogao , svirao svadbu juce ceo dan jbg

Kostić

poèeo sam da ih pijem za svaki sluèaj, a imam samo 4 komada. ne znam za garazu, nisam bio. le¾im bre evo dva dana.

Hurricane

...sa japanca kad se padne to najvi¹e boli...

brz oporavak  [cheers]

DebeliZmaj

ajd be kole provozaj se malo na koshu :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

presabro sam puzle i ukapirao da je uzrok ovog pada, alkohol i vruæina. litar rakije i desetak piva. aaa pa ne pijem ja vi¹e. igranka je zavr¹ena. ;D

juga

Aaaaaaaa jeeeeesteeee miliiioooon! ( èto bi reko Laziæ)  [rofl] [cheers]

Kostić

dobro ajd, al neæu da preterujem ;D





:(

stilgar

sto ne skines taj oklop, pitas Brku jel ima kalup da ti to popravi ljudski, ofarbaj kod nekog ko zna da farba il uradi foliju i stavi ga posle u sobu sto je sigurno sigurno je. Il ako ima kalup nek ti napravi samo prednji deo do ona tri srafa, a stranice skini nek se vidi masina.

DebeliZmaj

pa da doda 10kg na tezinu ...
bre onda nije energetski efikasan :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

nem pare. meni se kurac od ¾ivota uvek desi, kad nem pare. ni¹ta ne diram za sad. samo sam dao nosaè fudastera njanji da mi zavari i bi¹ke ima neku ruèku gasa da namestim i to je to. sve ostalo ¹to je za pare æe da saèeka. ako ih bude æu opravim, ako ih ne bude, æu æutim i trpim jebiga. maler kad te usere, mo¾ samo da æuti¹ i smrdi¹ .

Darko

boli te kurac za lovu , bar si presao 18.000 km ...   ;)

juga

10e/100km= 1800e ,  eto za¹to nema¹ para!

Kostić


Darko

sta je Kole , presusilo , a ?

prolazim , a krava prekrivena ,  polupana , kabriolet , svezana , guma zadnja na bandasu ...

a dan  ko stvoren za voznju ...

kosutnjak pun

avala

ralja

...

cccc


na niske si grane spao ...  ;)