Glavni meni

Kako krivudati - Moze Kawasaki ili bilo koji drugi motor

Započeo jakendza, 17 Maj, 2016, 21:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Рецепти постоје  само за кување.
Друштво за заштиту од животиња

Ivicat


jakendza

Pa jedino kad obrisem ono sto ostane ima smisla
Vise necu pisati, ovako nam bolje ide

Bojan

Citat: jakendza poslato 18 Maj, 2016, 00:06
Ovako bez odgovora je malo smislenije.
Jos jednom hvala svima
druze nemoj da se nerviras ovde su svi nenormalni pa ne mozes ni da im zameris posto su ti napomenuli u samom imenu foruma,
Ako hoces da se peglas i gubis vreme za tastaturom eno filozofi (mala grupice najpametnijih i najboljih vozaca, ali koji postuju sva pravila i uvek se poseru na kolege koje imaju udes) na forumu bjb.
Neko ti lepo rece sednes u kafanicu procaskate, posle provozate da on bude ispred pa opet kontra i tako sa nekolicinom manijaka i polako dodjes do svog stila.
Cuvaj se

Gavrolini

Ovakve teme i pitanja  obicno prilice deci od 12-14godina

UFF

edit vreme ima da vratim na 30sec zbog ovakvih stvari


jakendza ovim brisanjem svojih postova si se posrao i na forum i clanove a to nije ok, ako si vec otvorio temu i pisao odgovore nije ok da je posle izmenama ucinis besmislenom


evo po - od mene za svaki prazan post

freepartyman

Ma mozda mu je pobrljavio mobilni pa sam brise  ;D ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

Citat: UFF poslato 18 Maj, 2016, 00:37
edit vreme ima da vratim na 30sec zbog ovakvih stvari


jakendza ovim brisanjem svojih postova si se posrao i na forum i clanove a to nije ok, ako si vec otvorio temu i pisao odgovore nije ok da je posle izmenama ucinis besmislenom


evo po - od mene za svaki prazan post

Sta si se stiso, daj i nam po neki plus za uzaludni trud, da nas utesis  ;D

mareskin

Citat: UFF poslato 18 Maj, 2016, 00:37
edit vreme ima da vratim na 30sec zbog ovakvih stvari


jakendza ovim brisanjem svojih postova si se posrao i na forum i clanove a to nije ok, ako si vec otvorio temu i pisao odgovore nije ok da je posle izmenama ucinis besmislenom


evo po - od mene za svaki prazan post

Nije mi to ba¹ jasno sa brisanjem postova.
De¹avalo mi se da korigujem pravopisne gre¹ke ili dopi¹em jo¹ ne¹to u vrlo kratkom roku, ali da prepravim smisao ili obri¹em nikad.
©to zapoèinje temu, ako neæe da diskutuje?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini


Bojan

 [stop] Mislim da nema potrebe sad odmah skociti mu na vrat. Koliko sam shvatio kolegu on je do skora bio na nekoj sitnoj kubikazi, kupio nov motor i sad hoce da doraduje voznju. Ima strah posto smatra da ce godine da mu smetaju.
A i profa je u skoli tako da polovina od vas se zivo seca kako vole (profe) da bude sve poredu i da se zna.

Hurricane

Na to samo ovo:

..hey teachers, leave the kids alone..

Mil@n

Citat: Gavrolini poslato 17 Maj, 2016, 23:49
Ne kapiras ti ali nema veze.  Tako je i moj jedan poznanik posle svakog dela paklenih ulica ,polupao po jedan auto. Jbg covek video kako to oni rade pa mislio ume i on, kao ono jebiga.   Nadam se da si ti bolje srece.
[rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: hurricane poslato 17 Maj, 2016, 23:11
...sto rece jedan vrlo pametan covek jedared,

Vredniji je sekund na kolenu u krivini od godina citanja motorrad magazina...

Jebes citanje to sve mora da se vezba u praksi,


Jedno ne iskljuèuje drugo. Èak se za mnoge ljude odlièno dopunjuju. Knjige su fenomenalan izum.  :)   
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

Moj stav je da je ova tema OK (ako ikoga zabole za mene i moje stavove  [rofl] ), samo ¹to se nalazi na pogre¹nom mestu! Imamo vo¾nju i padove, pa mo¾e tamo. Tehnika vo¾nje se ne uèi samo na internetu i iz knjiga. Ali kao i svuda teorija i praksa su jedna bez druge osuðeni na propast. Ima ovde na forumu mnogo ljudi koji odlièno voze (gledao sam njiove klipove na YT  ;D ) i verujem da bi svojim savetima mogli dosta pomoæi pojedinima. Par puta sam se rasuo ili umalo sjebao samo zato ¹to nisam znao stvari koje su mnogim ljudima bile sasvim normalne  [facepalm] . Skoro sam "veeeeelikom motora¹u" obja¹njavao da kontra upravljanje mo¾e izvaditi iz krivine kada veæ misli¹ da si izleteo. Ismejao me je. Juèe stajem u gradu da ne¹to kupim on me odvlaèi u prvu kafanu da èasti! Spasao dupe, izvinjava se, jbg. Niko ne zna sve, niko se nije nauèen rodio,  [blahblah] Daj neka je admin malo prisredi i prebaci na odgovarajuæe mesto, valjalo bi!  [cheers]  [watching]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin


Gledao sam klipove na YT i tekstove po netu i shvatio da postoji ne¹to ¹to mo¾e¹ da nauèi¹ u teoriji, a najvi¹e sam nauèio vozeæi IZA mojih prijatelja sa debelim moto iskustvom.
Sve sam pratio: kada koèe, kada obaraju, u kom trenutku prebace te¾inu, koliko ulaze u krivinu pre obaranja itd.

Posle sam svakome ponaosob opisao kako razlièito voze, a svi proðu istu krivinu pri istoj brzini. Neko obara motor i prati njegovu osu, neko prebaci pola dupeta i koleno da visi sa strane itd.

Meni je trebalo vreme da se opustim i shvatim da nije tako lako pasti kada se obara motor, ali sam isto tako shvatio da mogu da proðem krivinu istom brzinom kao moj drugar samo da to izgleda manje "teatralno" nego ¹to on radi :D
On glumi profi vozaèe, a ja penzionerski i proðemo isto :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Ima istine u tome :)
Bitno je samo covek da potisne strah od padanja i da shvati da stvarno treba da budes jako uporan da bi ti motor pao :)

Gavrolini