Glavni meni

traktor - dal æe da pre¾ivi - deo èetvrti istorije bolesti najgoreg manijaka

Započeo Kostić, 13 Maj, 2016, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

obzirom da æemo ipak da se dru¾imo neko vreme, dotvorim temu, nikad se ne zna. elem traktor je uspeo da do¾ivi mene, al je sreæom pre¾iveo. usput ga i prodajem za iljadu evriæa. jes da ne valja, pa mi se neæe da ga uvalim nekom poznatom, al ajd da napi¹em i to, ne jede leba. ja ko ja, najgori naravno, seo na traktor i vozo se lepo pa kad sam pogledo ulje, pardon, teo da pogledam da sam imo ¹ta da vidim, naviko se na lepo ¹to se ne gleda, vido sam osmeh i dva piva. osmeh je zato ¹to traktor i dalje radi, a dva piva su dva piva. probo stepenice, ostrva, malo ¹ume i navadio sa malo. dal æe pre¾ivi il æe da ode, ne zna se. eto. poskido sam mu ona govna sa strane od gvojza i kofer, sad je lep, ko iz fabrike.

[farmer]

Hurricane


bobangsxr


DebeliZmaj

najgore kletva ...
da bog da ti kole666 bio
prethodni vlasnik
motora.
.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

@bobangsxr

æuti, ti si iz ovoga :

"seo na traktor i vozo se lepo pa kad sam pogledo ulje, pardon, teo da pogledam da sam imo ¹ta da vidim, naviko se na lepo ¹to se ne gleda, vido sam osmeh i dva piva."

bar ne¹to razumeo...

ja ni¹ta.. osim da se vozo, pogledo, video pa opet video...

Kostić

jebo kevu, pa ja sam upravo oprao traktor dole u topèideru....

Kostić


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bishke

You should do one thing every day that scares you

FANTOM

    Kole ako si zapeo vec da oces Uljaru Suzanu ja kolko znam pravljene su do 92-ge .... :) pa ne moras da gledas samo ove do 90-te ... I mislim da je za tebe gsxr 1100 cc taman mera ... Kad vec neces uzimati Hayabusu nikad , onda bar staru gvozdeniju da imas najjacu. A cuo sam od nekih ljudi da taj 1100 ume ozbiljno da se zaleti  [djavo]

DebeliZmaj

znate li vi posto je reg za kilo i kusur
a tek koliko ulja ide u nju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

moze da ga pere u topcideru kad lanac cisti celicnom cetkom , i podmazuje uljem posle  ;)

Kostić

Citat: lord_oblivion poslato 13 Maj, 2016, 12:22
I...jel' ima ulja ?

sad ima ;D

Citat: FANTOM poslato 13 Maj, 2016, 13:47
    Kole ako si zapeo vec da oces Uljaru Suzanu ja kolko znam pravljene su do 92-ge .... :) pa ne moras da gledas samo ove do 90-te ... I mislim da je za tebe gsxr 1100 cc taman mera ... Kad vec neces uzimati Hayabusu nikad , onda bar staru gvozdeniju da imas najjacu. A cuo sam od nekih ljudi da taj 1100 ume ozbiljno da se zaleti  [djavo]

jok bre, samo far od tristaæa, do 90 te


Gavrolini

Citat: Darko poslato 13 Maj, 2016, 15:40
moze da ga pere u topcideru kad lanac cisti celicnom cetkom , i podmazuje uljem posle  ;)
A sto je problem sto podmazuje uljem?

Darko


FANTOM

Registracija za 1100 sad sam bas pogledao na polovnim 27 000 din ... pa ja sam za moj 750 dao 23 000 din za prvu registraciju promena tablica itd. Sta je to mala razlika a kazu da ide ozbiljno :D [cheers]

DebeliZmaj

pa da ti si platio 4.000 novu tablicu i novu saobrajnu
dakle 19.000 ... on ce plaati 27.000 svaki put È= pa dal
si lood vidish da prodaje motore kad treba promeni ulje
ili gumu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell