Glavni meni

Njanja najveci Lorenzov fan

Započeo Gašpar, 04 Maj, 2016, 15:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Ovaj torent 9 kb/s   ka¾e 4 dana i dva sata  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


castor

Citat: srbac poslato 10 Jun, 2016, 23:16
Ovaj torent 9 kb/s   ka¾e 4 dana i dva sata  [rofl] [rofl] [rofl]
Èekaj da njanja skine, pa ti onda nakon njega... Ionako ima samo jedan seeder, al' mu lo¹e gume...
It's the ride that matters, not the bike…

srbac


Hohštapler

Citat: srbac poslato 10 Jun, 2016, 23:16
Ovaj torent 9 kb/s   ka¾e 4 dana i dva sata  [rofl] [rofl] [rofl]

Ne znam ja o èemu ti, ja skinuo to za 20ak minuta... a nije jedini film koji skidam.. Da nisi ti na dial-up netu? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Ukljuci se ima 370 kb  s sada

srbac

Mislim ukljuci da ja mogu skinuti !  skinuo mi je 38 %    8)

Mik

Volim da gledam Lotrenca kako vozi - to je savrseno kao besprekorni, razbijacki "haevy metal" solo na gitari od "Iron maiden".  :)

srbac


VR 46

Citat: Mik poslato 13 Jun, 2016, 00:09
Volim da gledam Lotrenca kako vozi - to je savrseno kao besprekorni, razbijacki "haevy metal" solo na gitari od "Iron maiden".  :)
[povracanje]
Twist of wrist!

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Jun, 2016, 22:03
Izvolte
https://kat.cr/jorge-lorenzo-guererro-2016-motogp-documentary-1080p-x264-english-t12345434.html


Alal vera za torent. Odgledao sam danas. Dokumentarac objasnjava mnogo stvari .... I naravno , sad kontam da svi ovi koji kazu "maglio mu vizir" koliko u stvari ne prate nego samo prckaju

Mik

Citat: VR 46 poslato 13 Jun, 2016, 10:37
Citat: Mik poslato 13 Jun, 2016, 00:09
Volim da gledam Lotrenca kako vozi - to je savrseno kao besprekorni, razbijacki "haevy metal" solo na gitari od "Iron maiden".  :)
[povracanje]

O deder da ti prinesem vedro, kofu, lavor, da te pridrzim za celo!  :)

srbac

Pa realnost je da otkad se pojavio Lorenco, Rossi nikada vise nije uzeo titulu. Samo prve Lorencove godine deda je bio sampion a posle toga trt Milojka, nema vise !!
[/size

VR 46

@ Дарко: Одгледао сам и ја документарац,покушава да буде занимљив,превише фолирања као што ради и после сваке трке,у неколико наврата говори 'Маркез ово,Маркез оно' онда каже да ако Роси не добије казну за обарање Маркеза да је то опасно за његову титулу...втф? А што се тиче кациге зар није рекао да је био болестан на тој стази и да није мога да дише на нос него ваљда на уста? Још један разлог за лоше подешавање и одабир гума.

@ Мик: Ма нема потребе,него читам твој пост и оно,нешто ме стомак бургија.А како ти изгледа његова вожња као нпр сад у Каталуњи?

@ Србац: Роси се уплашио Лоренца толико да више не сме ни да се бори за титулу  [rofl]
Twist of wrist!

Darko

nije , to sto je imao bronhitis je jedno , za kacigu koliko sam ja skapirao je rekao da mu se nekako spustila  , i da nista nije maglilo , nego da mu je taj periferni vid bio kraci za 300,400 metara

srbac

Pa uplasio se i otisao u Ducati kao i sada Lorenco  [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Svaki vozaè je samo èovek, od krvi i mesa, i ovom filmu se vidi da su oni svi izuzetno temprementi i emotivno nestabilni, a u ovom sportu je glava, pribranost, o¹trina, samopouzdanje, hrabrost sve.
Ovo treba do¾iveti kao boxerski meè, oni svaki put ulaze u trku napumpani, nabrijani, puni straha i adrenalina, kako i ne bi jbg kad treba da vozi 300+ na 3 cm od nekog, da mu uleæe, da kontroli¹e celim telom ma¹inu od 165kg i 270ks...
Lorenco je bez da se la¾emo jedan od najveæih talenata koji je ovaj sport video. Ako izuzmemo debitansku sezonu u GPu 2008, svake godine je on u borbi za titulu, on protiv nekog.
Rossi, Stoner, Pedrosa, Markez, svi su se izreðali ali on je uvek tu. To mu niko ne mo¾e osporiti. Mo¾ete da ga volite ili ne volite, da je smrad ili nije smrad - on je ¹ampion.

Generalni plasman:
2008.  IV
2009.  II
2010.  I
2011.  II
2012.  I
2013.  II
2014.  III
2015.  I
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Hostapleru promeni drogu ova mnogo baca na halucinacije.