Glavni meni

Njanja najveci Lorenzov fan

Započeo Gašpar, 04 Maj, 2016, 15:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

#20
Slabo da ja tu nesto shvatam!

(npr.) Ako je Vinjales 7-mi, pa ga prati kamera, to je dosta da budem zadovoljan - njegov stil voznje mi se svidja.
- Ili cu da se vozim,
- ili, ako nema uslova za voznju, ostacu zadovoljan kod kuce.

I sta ne shvatam:

FAN! Pa taj izraz se do mere forsira da u crkvenom kalendaru ne ispisu ni osnovne boz'je zapovesti.

ЯЭВОЛУТИОН

misle na one sto mlataraju rukama dok navijaju kao ventilatori...zato je fan....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

#22
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Maj, 2016, 11:08
misle na one sto mlataraju rukama dok navijaju kao ventilatori...zato je fan....

Nikad nisam bio na motoGP (jednom na F1 :), al' na mGP nikad (i zao mi je  :()).
Al', izgleda da su ti sto mlate rukama kao ventilatori, najbolji navijaci - oni navijaju za GP u celini, ni za koga pojedinacno. Skupi se ekipica, potegne na daleke pute, pa za manje od trijes' vozaca imaju trista zastavica kojima mlataraju kao ventilatori, i kojesta ... - i lepo je kad ih ukeba kamera, bas zrace vedrinom.  :)
(A ima i drugih, to je cela tribina sa npr zastavama "46", ili nesto drugo. Pa mi nije jasno gde se nadju u tom broju, nacin na koji zakupe tribinu ... Veseliji su mi oni prvopomenuti sa trista zastavica, i vise lice na ventilatore (a ja sam "fan" ventilatora  :)).

Hohštapler

Iskreno, ¹to se tièe praæenja same trke i da isprati¹ ¹ta i kako ko gde, TV prenos je bolji, bar u Brno-u gde ¹tede na video bimovima, jedan bim na ceo sektor, dvogledom smo gledali poredak koji je ispisan sa strane (ne ¹alim se), ali... osetiti tu atmosferu, zvuk koji ispuni celu ¹umu, u¾ivo videti kako ti motori koèe (meni najfascinantniji deo, ubrzanje je ok, ali koèenje deluje nerealno!), to vredi puta i para!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Maj, 2016, 10:44
Iskreno, ¹to se tièe praæenja same trke i da isprati¹ ¹ta i kako ko gde, TV prenos je bolji, bar u Brno-u gde ¹tede na video bimovima, jedan bim na ceo sektor, dvogledom smo gledali poredak koji je ispisan sa strane (ne ¹alim se), ali... osetiti tu atmosferu, zvuk koji ispuni celu ¹umu, u¾ivo videti kako ti motori koèe (meni najfascinantniji deo, ubrzanje je ok, ali koèenje deluje nerealno!), to vredi puta i para!

...puno mladih èe¹kih momaka u kampu... integralni pirinaè... :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Maj, 2016, 10:44
Iskreno, ¹to se tièe praæenja same trke i da isprati¹ ¹ta i kako ko gde, TV prenos je bolji, bar u Brno-u gde ¹tede na video bimovima, jedan bim na ceo sektor, dvogledom smo gledali poredak koji je ispisan sa strane (ne ¹alim se), ali... osetiti tu atmosferu, zvuk koji ispuni celu ¹umu, u¾ivo videti kako ti motori koèe (meni najfascinantniji deo, ubrzanje je ok, ali koèenje deluje nerealno!), to vredi puta i para!

Sta je "bim"?

(Eto toliko bi hteo da znam, i jos da nikad ne saznam sta je Slaninarev integralni pirinac.  :))

ЯЭВОЛУТИОН

ti bre mnogo pitanja pstavljas.....sta je to hobbit ( i dalje ne mogu da razumem ljude koji nisu procitali Tolkinovu sagu), sta je ovo, sta je ono...i sada sta je bim.....bim je isto sto i BEAM na engleskom...ali posto nas je Vuk ucio da pisemo kao sto izgovaramo onda je BIM.....videjo bim....je ralno projektror koji projektuje sluku na platno...poput bioskopa....mada je u srpskom recniku odomacena rec za sve velike ekrane....mi i Wiennu zovemo Bec....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Maj, 2016, 20:04je ralno projektror koji projektuje sluku na platno...

Al si mator...
ovaj je bio veliki LED bim sastavljen od jedno 50 velikih ekrana... pa 21. vek je, ko jo¹ koristi projektor...  :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

revolucijo jesmo rekli da nema
vredjanja clanova foruma ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mik

#29
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Maj, 2016, 20:04
ti bre mnogo pitanja pstavljas.....sta je to hobbit ( i dalje ne mogu da razumem ljude koji nisu procitali Tolkinovu sagu), sta je ovo, sta je ono...i sada sta je bim.....bim je isto sto i BEAM na engleskom...ali posto nas je Vuk ucio da pisemo kao sto izgovaramo onda je BIM.....videjo bim....je ralno projektror koji projektuje sluku na platno...poput bioskopa....mada je u srpskom recniku odomacena rec za sve velike ekrane....mi i Wiennu zovemo Bec....

Ma sve u redu sa tim pedagoskim "samarima", al' ajde da naucim nesto, kad ne znam  [neampojma].
A to ce opet da se svede na pitanje  :).

Ako ne naguglam "Tolkinovu sagu", i ne nadjem u prodaji u kraju, pa me eto kod tebe po knjigu na zajam ( I, preko Stepojevca, sa "duvan cvarcima", jel vazi  :)? )


ЯЭВОЛУТИОН

nemo goglas....odgledaj film...to je sd moderno...koji urac knjige i ta sranja kad moze sazvakano...zasto koristiti svoju mastu za vizuelizaciju procitanog kad je neko vec vizuelizirao....
Kad bi neki glupavi amer procitao CA Blues od Oklopdzica, nastao bi mnogo dobar film...ali meni nikad ne bi dostigao prvo citanje istwe knjge
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

nego sta bi sa onim glasanjem...
jel osvojio na kraju tu nagradu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Snima se film "u krevetu sa Lorenzom"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

muzicka tema iz filma...
Zana : Dodirni mi kolena ..

! No longer available

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Maj, 2016, 11:37
nemo goglas....odgledaj film...to je sd moderno...koji urac knjige i ta sranja kad moze sazvakano...zasto koristiti svoju mastu za vizuelizaciju procitanog kad je neko vec vizuelizirao....
Kad bi neki glupavi amer procitao CA Blues od Oklopdzica, nastao bi mnogo dobar film...ali meni nikad ne bi dostigao prvo citanje istwe knjge

Tako bi trebalo de Jeeeee  :)! Slika koliko hiljadu reci! ('Opravim bicikli sa saveta sa YT.  :))

(Nego mi, ponkad, treba bilo kakva knjiga, da me smori ped spavanje. Prometna ulica i to, buka je  [facepalm].)

Kad je Katana gotova za videti? (Da se o tom dogadjaju omrsimo cvarcima!)

z900?   :) :) [vatromet]

(btw., u obecanju mi je neki farbar koji po francuskoj farba Ferrarije i ostalo skupo.Ako izadje na dobro, donosim "mustre". )

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Maj, 2016, 11:37
nemo goglas....odgledaj film...to je sd moderno...koji urac knjige i ta sranja kad moze sazvakano...zasto koristiti svoju mastu za vizuelizaciju procitanog kad je neko vec vizuelizirao....
Kad bi neki glupavi amer procitao CA Blues od Oklopdzica, nastao bi mnogo dobar film...ali meni nikad ne bi dostigao prvo citanje istwe knjge

Besmisleno je porediti film i knjigu. Dve razlièite forme. Proèita¹ dobru knjigu. Pogleda¹ dobar film. Ako je film raðen po knjizi, to zaboravi¹, boli te kurac, gleda¹ film kakav jeste i ako je dobar, svideæe ti se.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Slaninar poslato 07 Maj, 2016, 11:06
Citat: Ho¹tapler poslato 07 Maj, 2016, 10:44
Iskreno, ¹to se tièe praæenja same trke i da isprati¹ ¹ta i kako ko gde, TV prenos je bolji, bar u Brno-u gde ¹tede na video bimovima, jedan bim na ceo sektor, dvogledom smo gledali poredak koji je ispisan sa strane (ne ¹alim se), ali... osetiti tu atmosferu, zvuk koji ispuni celu ¹umu, u¾ivo videti kako ti motori koèe (meni najfascinantniji deo, ubrzanje je ok, ali koèenje deluje nerealno!), to vredi puta i para!

...puno mladih èe¹kih momaka u kampu... integralni pirinaè... :P
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [panic]

Conti-Moto

#37
Citat: DebeliZmaj poslato 09 Maj, 2016, 11:38
nego sta bi sa onim glasanjem...
jel osvojio na kraju tu nagradu ...


Dobio je kacigu, prodao je za milion eura i odselio se u inostranstvo.
Sada radi tamo kao PlayBoy zeka kod neke matore bogatasice ...
Kad matori Hugh Hefner umre Njanja zauzima njegovo mesto, zato se nije ni ozenio, pametan ... sve je dobro isplanirao.  [klanjam_se]
Ja sam najveci Njanjin fan.
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

a onda je mrmot zamotao cokoladicu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

#39
...da osvezim temu...
...lep dan juce...obrnemo moj drug Lorenco i ja krug do Ralje...(osurim ga normalno jer mu maglio vizir)
...i posle uz kiselicu na Uscu mi covek rece da pozdravim njegovog najvernijeg fana u Srbiji i da mu dam naocare sto je poneo specijalno za njega...
...tako da...javi se Njanjo... ;) :-* [srce]


http://s33.postimg.org/xpbuumccf/13419002_1733947690179068_8674414969226946955_n.jpg
http://s33.postimg.org/7la7jra4f/13413523_1733951430178694_2719647521982754419_n.jpg
http://s33.postimg.org/mjuew58fz/13442247_1733950423512128_5647377956387105886_n.jpg
http://s33.postimg.org/i6eexi41r/article_urn_publicid_ap_org_e7ae55c80c874e9ea344.jpg