Glavni meni

Uzeli smo godi¹nji, idemo u Umag

Započeo Hohštapler, 26 April, 2016, 08:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

hostapler:
kad se vozish tu po NDH i svaki put kad prodjesh
pored pruge a ti razmisli dal su bas tuda srpska deca
vagonima vozena na klanje i kakav bi ti bio filing
da nekog tvoga su tako sprovodili ..

al kao sto rekoh lep provod po NDH ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: DebeliZmaj poslato 28 April, 2016, 09:30
hostapler:
kad se vozish tu po NDH i svaki put kad prodjesh
pored pruge a ti razmisli dal su bas tuda srpska deca
vagonima vozena na klanje i kakav bi ti bio filing
da nekog tvoga su tako sprovodili ..

al kao sto rekoh lep provod po NDH ...


Ogranièen si ko terasa.
Ajde da krenemo redom po Srbiji gde su sve stradali nevini ljudi, pa ne bi iz kuæe iza¹ao!
Na Keju u NSu su Srbi bacani pod led, a eto ja sinoæ sa ¾enom ¹etao tuda - koja sam stoka. Na Mostu kod Zrenjanina baèeni ljudi u Tisu a ja svaki put preðem tuda.
Na svakoj jednom trgu su ve¹ani ljudi a danas se tamo koncerti odr¾avaju.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

da sa tim sto ti BIRAS da idesh u NDH
da im tamo ostavljash pare, pomazuci tako
privredu zemlje koja nam je de facto neprijatelj
:)

da si makar cist hrvat pa da razumem ... ovako
:(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ma stoka bre, ¹etao se sa ¾enom po keju... ;D

Hohštapler

Zmaj, tu se ti i ja razlikujemo. Pogled na svet.
Ja nemam neprijatelje.
Prijatelja nikad dosta, neprijatelj je i jedan suvi¹an.

A razmisli koliko stvari svaki dan kupuje¹, jede¹, nosi¹, koristi¹ i koliko tih stvari si zapravo kupio od raznih nam "neprijatelja"... licemerno zar ne? ;)

E, ne zagaðuj mi temu, kaèi slike sa vo¾nji! ;) Daj predlog za put kroz Bosnu - to je bar "na¹a" zemlja zar ne? Pa to si sigurno obi¹ao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

#65
 [watching]
Zaista lepa tura, naroèito ono magistralom uz more, ne ¾urite u¾ivajte. Spu¹tao sam se par puta Jadranskom magistralom od Opatije (Grobnika) do Bara pa kad neko spomene tu turu lepa seæanja poènu da naviru. Najvi¹e ona kad se zaustavi¹ na nekom stajali¹tu i siðe¹ sa motora da se okupa¹ u moru pa nastavi¹ dalje  predivan filing prirode koji mo¼e da se do¾ivi samo sa motora, pogled na more pored puta koji tera da peva¹ pod kacigom, krivine koje su taman i miris mora èine te vo¾nje nezaboravnim. Vredi bar jednom u moto ¾ivotu je provozati. Ono ¹to je malo meni smetalo su deonice izgrebanog asfalta, ono kao kad ga pripremaju za asfaltiranje, a uvek ih je bilo. Inaèe motorom sam uvek i¹ao proleterski, da mi vi¹e para ostane za dodatne vo¾nje, pa sam se sa lokalnim stanovni¹tvom sretao koliko uðem u prodavnicu da kupim "kruha" i pa¹tetu ili salamu. Ali i to mi je bila slatka klopa kad negde stane¹, pogled ti se gubi na puèini a ti zaglavio zidarski sendviè i hasa¹. Znam da to zadire u ono kad se vrate sa odmora u Hrvatskoj pa prvo ka¾u "Lepo je bilo niko nas nije dirao niti nam o¹tetio auto" a onda se svi pitaju pa jes ti i¹ao u rat pa si dobro pro¹ao ili na odmor... ali ni vi ne idete ono penzionerski da letujete u Hrvatsku nego da u¾ivate u vo¾nji, prirodi i dru¾enju sa bajkerima gde se svi dobro razumemo pa mi ostali mo¾emo samo da vam po¾elimo sreæan put i po malo zavidimo. Sreæno i u¾ivajte i za nas [cheers]  

p.s. Ako ne nameravate tamo da ostavite ne malo para i te nove gume ne savetujem ulazak na Grobnik  ;)

DebeliZmaj

hostapljer:
tvoju temu ?
ne postoji tvoja tema ... :)
postoji tema ...  [djavo]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: Dukags poslato 28 April, 2016, 09:58
p.s. Ako ne nameravate tamo da ostavite ne malo para i te nove gume ne savetujem ulazak na Grobnik  ;)

Pro¹li par puta tuda kolima, ja stao da se slikam, ¾enka bila ljubomorna na moje odu¹evljene staze koja je nekad bila domaæin motoGPa pa uletela u kadar ;)



Neko je i spomenuo put od ZG preko Karlovca do Rijeke, ono je stvarno vrhunski put, tada me je desetine motora preteklo - svakom sam mahao iz kola! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 28 April, 2016, 09:57
A razmisli koliko stvari svaki dan kupuje¹, jede¹, nosi¹, koristi¹ i koliko tih stvari si zapravo kupio od raznih nam "neprijatelja"... licemerno zar ne? ;)

E, ne zagaðuj mi temu, kaèi slike sa vo¾nji! ;) Daj predlog za put kroz Bosnu - to je bar "na¹a" zemlja zar ne? Pa to si sigurno obi¹ao.
Samo je Koka Kole popio dve cisterne do sada... [facepalm]

I koje bre slike sa kojih vo¾nji... ??? :o ;D

DebeliZmaj

lazicu:
pazi vidi mogu samo sliku vagona da ti okacim a ti cesh
znati o chemu se radi :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ba¹ sam o tome razmi¹ljao, kako su tebi slièni slali ljude vagonima...  [facepalm] [samoubistvo] Dodu¹e, najslièniji tebi su zavr¹ili kao sapun... :P ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

jin-jang

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

Citat: mali_zmaj poslato 28 April, 2016, 11:55
Citat: Ho¹tapler poslato 28 April, 2016, 09:28
Smaraè, minus je od mene.


ja ga duno na ignore,lak¹e je..

...ignore je keva...i ja imam par cobana tamo...i naravno ''orlove''... [rofl]

Darko

Ne zajebavajte , demba samo prcka , nije bas za ignore ;)

Ima mnogo vecih mentola za ignore ;)

DebeliZmaj

ma da al onda kad neko citira nekog ti
opet procitas sta je taj napisao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Lak¹e mi je ne gledat i ne èitati,¹ta postuje,usra nam temu,po¹to ja ne mogu da izbri¹em njegove provokacije,mogu barem da ih ne gledam..i ne èitam..
jin-jang

Hohštapler

M.Z. ja sam skinuo sa PlayStore-a app za android, zove se Jajopi¹t2.0, instalira¹ to na telefon i pi¹te ti jaja kad on ne¹to pi¹e u temi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.