Glavni meni

Uzeli smo godi¹nji, idemo u Umag

Započeo Hohštapler, 26 April, 2016, 08:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mareskin poslato 27 April, 2016, 12:34
Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 11:39
Za radare je jednostavno: pegla¹ po krivinama koliko ti du¹a ¾eli, na (dosadnim) pravcima vozi¹ po ogranièenju i nikad te neæe uhvatiti.

Dobro bre Slaninar za¹to ba¹ ti pominje¹ krivine :D

To je sve dobro, dok god ne vozi¹ iza Hoh¹taplera - taj èovek koèi bez koènica!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 12:35
Citat: mareskin poslato 27 April, 2016, 12:34
Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 11:39
Za radare je jednostavno: pegla¹ po krivinama koliko ti du¹a ¾eli, na (dosadnim) pravcima vozi¹ po ogranièenju i nikad te neæe uhvatiti.

Dobro bre Slaninar za¹to ba¹ ti pominje¹ krivine :D

To je sve dobro, dok god ne vozi¹ iza Hoh¹taplera - taj èovek koèi bez koènica!  :)

Znao sam da ima neki dobar razlog za¹to nosi ¹tikle :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mareskin poslato 27 April, 2016, 12:34
Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 11:39
Za radare je jednostavno: pegla¹ po krivinama koliko ti du¹a ¾eli, na (dosadnim) pravcima vozi¹ po ogranièenju i nikad te neæe uhvatiti.

Dobro bre Slaninar za¹to ba¹ ti pominje¹ krivine :D
Pa zato ¹to ih nema, logièno... ;D

mali_zmaj

He-he kod nas kad krenemo iz B.Luke pa na Manjaèu ili kanjon Vrbasa ima da mu presednu krivine,ima morsku bolest da dobije....ima da plaèe za Vojvodinom!!!  ;)
jin-jang

Hohštapler

Citat: rboban poslato 27 April, 2016, 11:13
Sarajevo-Mostar-Metkovic-Split najlepsa ruta

Sarajevo-Mostar smo pro¹le godine pro¹li Makinjo i ja, kad smo se spustili do reke, hteli da se vratimo da opièimo onaj prevoj sa 3 trake opet... majko sveta kakav put...   [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Da dam odgovore svima:

1. Auto putem ne idem motorom ni lud! I do BGa idem samo kad moram, da prekratim. Idem da se vozam, na odmoru sam i ne ¾urim nigde. Pogotov ¹to je dosadan do bola, jednom zaspao (ne ¹alim se)  a jo¹ treba da ga platim.  [ludak]
2. Jebe mi se koji je du¾i put - idem da se vozam  ;D
3. Kako god okrenem dupe mi pozadi... Severni put je optereæen, ju¾ni put je optereæen... Svodi se znaèi koji je bolji za vo¾nju.
4. Za sad planiram ovako, ka tamo idem jednim od tih puteva kroz Bosnu, a povratak kroz Hrvatsku... Ni sluèajno istim putem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Preporuka za Beograd Sabac,Loznica, Vlasenica, Han Pjesak,Sarajevo,Konjic , Mostar, Metkovic..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 12:35

To je sve dobro, dok god ne vozi¹ iza Hoh¹taplera - taj èovek koèi bez koènica!  :)

To je i Makinjo rekao pro¹le godine! :D
Jebla vas èetiri redna, vi stalno morate da stiskate koènice  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Ne ka¾em, moj sledeæi motor (ako ikad ovaj budem menjao) æe biti 500 cc sa dva redno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

sve je na mestu , ali ovo   [doh] [facepalm] [nono] [ludak] [ludak] [ludak]

Citat: Ho¹tapler poslato 27 April, 2016, 16:48
Da dam odgovore svima:

1. Auto put -   a jo¹ treba da ga platim.  [ludak]



ovo sam ja prosle godine sa gospodzom  ... superiska je

Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 16:51
Preporuka za Beograd Sabac,Loznica, Vlasenica, Han Pjesak,Sarajevo,Konjic , Mostar, Metkovic..


doktor

Citat: Ho¹tapler poslato 27 April, 2016, 16:48

3. Kako god okrenem dupe mi pozadi... Severni put je optereæen, ju¾ni put je optereæen... Svodi se znaèi koji je bolji za vo¾nju.


Bas tako...Severno je optereceno i uglavnom ravno...juzno odaberi po volji i cepaj, bice ti vrh!
Ja bi licno od Bjeljine odmah opalio prema Tuzli pa dalje.
Bikers work is never done!

castor

Za povratak idite na Rijeku, pa starim putem (NE AUTOPUT!) preko Delnica i Gorskog Kotara za Karlovac, onda Glina, Petrinja, Kostajnica, Dubica, Bosanska Dubica, pa dalje na Prijedor i Banjaluku. Ima da se userete od dobre vo¾nje i asfalta. Od Delnica preko Gorskog Kotara je solidna podloga, ali od Karlovca do Petrinje je u rangu kvaliteta asfalta na autoputu (ponovio neki dan).

Hrvati stavljaju preo¹tre znakove u odnosu na stvarno stanje krivina - svaka mo¾e da se proðe sa 60 minimum.
It's the ride that matters, not the bike…

penzos

OK, za auto put - lep je i ne rizikuje¹. Dare, kod kom¹ija se plaæa, èesto na par stotina metara iza rampe stoji patrola  [policaja]  [stop] a i doèekaæe te na prelazu, ne isplati se. Za one koji idu preko Hrvatske, samo da napomenem da su pustili presretaèe i po sporednim putevima, jo¹ od pro¹le godine. A ideja da ide¹ lagano i u¾iva¹ u vo¾nji je ok, samo mene iznerviraju kreteni koji voze po tim selima kao da su jedini. A ja pod kacigom i opremom krèkam  [veryangry] i fizièki i psihièki.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

Citat: castor poslato 27 April, 2016, 20:47
Za povratak idite na Rijeku, pa starim putem (NE AUTOPUT!) preko Delnica i Gorskog Kotara za Karlovac, onda Glina, Petrinja, Kostajnica, Dubica, Bosanska Dubica, pa dalje na Prijedor i Banjaluku. Ima da se userete od dobre vo¾nje i asfalta. Od Delnica preko Gorskog Kotara je solidna podloga, ali od Karlovca do Petrinje je u rangu kvaliteta asfalta na autoputu (ponovio neki dan).

Hrvati stavljaju preo¹tre znakove u odnosu na stvarno stanje krivina - svaka mo¾e da se proðe sa 60 minimum.
znam napamet taj put...,al mozda i zveknemo preko Senja...,nismo jos ni otisli,za povratak cemo lako...
jin-jang

rboban

Svratite na grobnik i preluku


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

K_A_W_A

Isao ja prosle godine za Umag preko Tuzle, Zenice, Jajca, Bihaca i Senja, pa posle 2 dana u Umagu produzio za Sloveniju za Maribor. Vrh putevi.
Evo malo slika ovde. A vukao sam i kamp opremu :D malo da se i kampuje. U Umagu sam bio 10 puta, 6-7 puta na skupu, ali nikad kampovao, pa reko ajde i to da probam  ;D
https://www.facebook.com/nicky.gsxr/media_set?set=a.10205598235467225.1073741853.1593341460&type=3

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: doktor poslato 27 April, 2016, 19:58
Ja bi licno od Bjeljine odmah opalio prema Tuzli pa dalje.

I ja planiram tako al videæu...  neodluèan sam a mo¾da i nisam :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.