Glavni meni

Uzeli smo godi¹nji, idemo u Umag

Započeo Hohštapler, 26 April, 2016, 08:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Maj, 2016, 16:27
Biker, prva dva dana ruke otpale, sad se mi¹iæi navikli na nov polo¾aj,  sad je pesma. ;)

Pre svega, hvala i za drugu sliku  :), Pula. [thumb_up]

Nego, ako se ti tako raspadas na motoru, tu nesto ne valja kod tebe.
Imam ja neki stariji trkacki bicikli (koji ne prodajem) koji se vozi isto kao R motorcikl - po istom principu, samo je osetljiviji pa odlican za trening (... za vezbu rasporeda sopstvene tezine na stopala (fuzastere) i dupe(da prostis  :) (sediste), narocito je vazno dozirati pritisak na korman, ali nije sala)). Stvarno nije sala - pod uslovom da je dobar bicikl! Pa da se vratis na bicikli ponekad (dobar bicikl!!!).

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Maj, 2016, 21:56
jedna za braæu Njanju i Darka




Oooo hvala drugari , hvala...jeste poljubili tu tablu i poklonili ste joj se ,a ? :-) ako ako...


makinjo

Stigli posle 500km kod malog Zmaja . Posetili Grobnik  Bura na jadranskoj . Kada nismo tamo pali nikada necemo.
8)

Inace moj motor radi kao singerica od koriscenja kontakt spreja
Hostaplerov motor odbacio limenku  ;D  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Bori¹a


Hohštapler

Vo¾nja po buri na Jadranskoj...hvala nikad vi¹e.  Kao da ti neko istrgne motor pod tobom.. baca te ko kesu po livadi.. u par navrata sam se na¹ao u drugoj traci.. Makinjo je vozio i sa spu¹tenim nogama (Zmaju ne pravi razliku, svakako ne mo¾e da dotakne pod :P )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Inace dva ludaka se kupala juce ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Dukags

 [watching]  [clapp] [cheers] Aj samo polako pa pun gas! ;)

Hohštapler

...svi opaki bajkeri bili u sorcevima na pla¾i, ¹etaju tetova¾e,  dve jedine budale koje su u¹le u vodu - moje budale ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Bura u Senju


Iznad severa Istre

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Za one neupuæene, senjska bura i bura u hvarskom kanalu su najgore na Jadranu. Ja do¾iveo ovu drugu. I to na trajektu, u januaru! :o

Mik


mali_zmaj

Sta da se kaze,a da se docara ovo putovanje.. Usprkos uzasnom vremenu,kisi u startu,buri i niskoj temperaturi na kraju,putovanje je bilo uspjesno. Upoznali smo gomilu ljudi,ja sam napravio oko 1600 kilometara,njih dvojica jos vise.. Upoznali smo gomilu ljudi,nenadano,hranili nas,pojili nas,niko losu rijec rekao!!
Na kraju pokupili gomilu kontakata,prosli neke dionice koje su u sezoni preopterecene,a sad prazne.. Njih dvojca za jedne Vojvodjane peglaju krivine za sve pare,pa mene cekali,ja sam drzao svoj tempo,i kraj.. Oni su me strpljivo sacekali..,bilo je i komedije naravno..,cekajuci mene a ja prosao ispred njih,pa kad se promasi put i malo kruzi..,do naravno kupanja i otvaranje sezone.. ,Hostapler curica nije smjeo!!  ;) 

Jadranska magistrala odlicna,sem u povratku kad je duvala bura,npr. sa brzine oko 70 km/h spusti te na 15 u sekundi.. Mene umalo nije navukla na auto u drugoj traci i to policijski,baksuzluk!!! Al uspjeli smo...  Andrej zvani odmila google,malo je brzao,nije meni vjerovao,ali bajka da je kornjaca brza od zeca,je i u ovom slucaju,dokazala svoju tacnost!!  ;)  :P  Nekad promasim ali se i popravim..  Prozvali su me DEKA,jebo ih deka,sta mi tepaju!!  ;)   Morao sam ih malo uredovat,sta cu najstariji sam!!

U Hrvatskoj uvjek isto,pametni ljudi i bajkeri ne gledaju ko je ko i odakle je,i kojem se bogu moli..,ima ih i zaguljenih,ali mi nismo naisli na nikog takvog.. Cak naprotiv,kao sto napisah primili nas ljudi,kod nekih smo i spavali,hranili nas,placali cugu,pravili rostilje... Sta da vam kazem.. Mlada ekipa ce vam kaciti slike,i snimke,i svoje vidjenje ovoga svega.  Po meni je ovo putovanje uspjelo 100 %,a da je bilo lijepo vrijeme bilo bi i puno jace!!!!

I laze Hostapler,mogu spustiti noge na motoru,doduse na prstima ali...,i to se racuna.. ;) 
jin-jang

freepartyman

 Eto vidite kako nisu svi ljudi srbomrzsci tamo ;) Drago mi je da ste puni pozitivnih utisaka ! Dajte jos slika
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY


VR 46

Свака вам част,види се да уживате,само фоткајте и шаљите.... [clapp] [thumb_up]
Twist of wrist!

Kostić

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Maj, 2016, 23:24
Vo¾nja po buri na Jadranskoj...hvala nikad vi¹e.  Kao da ti neko istrgne motor pod tobom.. baca te ko kesu po livadi.. u par navrata sam se na¹ao u drugoj traci.. Makinjo je vozio i sa spu¹tenim nogama (Zmaju ne pravi razliku, svakako ne mo¾e da dotakne pod :P )

jo¹ da proðe¹ od kotora do lovæena i gore po olujnom vremenu, gde propada asfalt u provaliju i oblaci su oko i ispod tebe, ki¹a te¹ka ko olovo, ne vidi¹ i¹ta i na konju si. u¾ivate za sve pare, mrzim vas.

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 16 Maj, 2016, 21:11
Citat: Ho¹tapler poslato 15 Maj, 2016, 23:24
Vo¾nja po buri na Jadranskoj...hvala nikad vi¹e.  Kao da ti neko istrgne motor pod tobom.. baca te ko kesu po livadi.. u par navrata sam se na¹ao u drugoj traci.. Makinjo je vozio i sa spu¹tenim nogama (Zmaju ne pravi razliku, svakako ne mo¾e da dotakne pod :P )

jo¹ da proðe¹ od kotora do lovæena i gore po olujnom vremenu, gde propada asfalt u provaliju i oblaci su oko i ispod tebe, ki¹a te¹ka ko olovo, ne vidi¹ i¹ta

...i sve to bez polise osiguranja... [facepalm] [stop] [nono]

Kostić

ako ne do¾ivi¹, neæe ni da ti se doèara. jednom se ¾ivi. ¹to obojenije, to bolje!

goranvojska

Citat: freepartyman poslato 16 Maj, 2016, 20:50
Eto vidite kako nisu svi ljudi srbomrzsci tamo ;) Drago mi je da ste puni pozitivnih utisaka ! Dajte jos slika
i moja iskustva su ista.vozite se ljudi.i njima je rata preko kurca.i oni zele da dodju u beograd ali 90%nemaju za gorivo gore nego mi.i nije sve crno kao sto pise.gledajte to malo drugacije sa strane bajkera a nikako drugacije jer ako se drugacije gleda nosi se problem odavde a ne nalazi se tamo.
ako ikako imate mogucnosti...........sipite gorivo i vatra u klipove.

Darko

Citat: goranvojska poslato 16 Maj, 2016, 21:34
Citat: freepartyman poslato 16 Maj, 2016, 20:50
gledajte to malo drugacije sa strane bajkera a nikako drugacije

Kako sa strane bajkera ?!?! Pa ovde pola ljudi nisu bajkeri , nego "ljudi koji vole motore i voze iste"... Bajkeri su fuj i bljak... Hahahah

Mora da su onda masinovodje a ne bajkeri...

Neka ih....ti srbomraci su uglavnom na granici, cekaju tamo , proveravaju imena i prezimena , pa ako te nadju na spisku jebo si jeza u ledja hahahahahha  ... Hapse , siluju te , svasta nesto rade...

Ps - tako i meni pricase prosle godine , sta ces u Sarajevo , pretukose sad neke bajkere , tamo nas mrze ... Show