Glavni meni

MOTO GP 2017.

Započeo srbac, 18 April, 2016, 18:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Ne preti, zvacu UFFa  [policaja]

BOKYBOY

Dajte neki Live stream za trku,bicu na poslu a nemam ovde SK...Jel u devet? [neampojma]

eclipse4

skini brate torent posle trke i gledaj u HD nego se ebavas sa strimovima.....ja tako radim i mnoooogo mi je bolje nego ono pikselirizovano sranje.

HD snimke uploaduje odmah posle trke....primer trka pocne u 14h a klinac vec skine oko 18h i onda kad dodjem kuci u 23h gledamo zajedno....

uslov je samo da kad dodjes ovde na forum izbegavas sledece teme:

temu sa najavom za trku
kladionica
stavam je danas izmamilo osmeh
sta vas je danas izbacilo iz takta
smesne i zanimljive slike

eto to je to i onda,kao da gledas trku zivo :)

BOKYBOY

...a jes vala...ionako ne moram ni da gledam kad znam ko ce da pobedi a ko da se olupa... [zvizdi]

Hohštapler

Èeka se potvrda Pedrose na Yamahi...
E jeeeebem ti... PU!

Navodno, suzuki je uspeo da zadr¾i Vinjalesa pa su se ovi krenuli Pedrosici... [doh]
MCN tvrdi da je navodna zamena za njega u hondi Crutchlow, èiji je stil vo¾nje slièan MM...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Mislim da je Pol Espargaro logican potez. Vec je u kuci, mladji je a i konkurentan  ...

stilgar

Ali nema rezultate, onaj celavi smith koji nije mogo da se sastavi u moto 2 ga odro prosle godine. Nije to onaj Pol iz moto2 kad se fajtao sa MM i posle kad je uzo titulu. Uspavao se malo. Folger dolazi u tech3 ako sam dobro procito, ja bi tipovo na Zarka kao zamenu za Lorenca. Mada rekose danas na sk da je Dani potpisao ceka se potvrda. Mene vise zanima ko ce u hondu. Stoner ? 😈

srbac

To bi bilo klanje ako bi dosao kengur sa pecanja ...

Hohštapler

Zarco je VEÆ potpisao za Suzuki za sledeæu godinu. I nema ¹anse da æe Pol u Yamahu, nije on taj kalibar.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kanarinac


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac

Mozda Janone u Yamahu....  8) [watching]

prpa_zr

meni se èini da æe Iannone u Suzuki

ninja66

Danas potvrdjeno Vinales u Yamahu a Iannone u Suzuki na dve godine.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


srbac


BOKYBOY


Darko

Citat: srbac poslato 15 Jun, 2016, 15:14




jos kad sam ja rekao da treba tog mentola izbaciti iz gp-a , da izbacuje kante pored staze