Glavni meni

MOTO GP 2017.

Započeo srbac, 18 April, 2016, 18:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] да било је  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Mik

Citat: nuadal85 poslato 21 April, 2016, 11:15
Citat: Mik poslato 21 April, 2016, 02:04
Citat: nuadal85 poslato 20 April, 2016, 11:09
Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 08:34


Sto ti ne bi bilo draze da Janone uzme titulu na Dukatiju? :)

A zasto bi tebi bilo drago da Janone uzme titulu na Dukatiju?


Janone je sledeæi za kog æu ja navijati. Ili Vinjales. Kad kralj ode u penziju. Svejedno mi je na èemu æe Janone uzeti titulu samo da nasledi DR


Ja sam malo naglup, pa i dalje ne shvatam zasto bi tebi bilo drago da Janone uzme titulu na ... cemu god?

(Jel' ono ti bese im'o neku vodu i koroziju u gepeku auta? I tovar slanine? Slane! Izvinjavam se ako sam pogresio. )


Mik

Citat: Gavrolini poslato 21 April, 2016, 03:41
Koliko god da navijam za Rosija i koliko god mi Markez bio kriv za proslu sezonu opet pre cu da razumem da neko navija za Markeza nego za Lorenca. Kako jednostavno neko mozes da navija za tog glodara? Kazu masina?! Pa mozda i jeste masina ali koja radi samo kad joj je sve podeseno. Govnar je brz samo kad je sam na stazi(kad pobegne prvi) u svakom drugom slucaju cvika od guzve i vozi kao kurac. A onda su mu krivi asfalt,vizir,gume....govnar da ne moze biti veci.

Kao prvo, ja nemam veze ni sa kakvim minusima, ja to ne znam kako se radi i nemam nameru da ovde takvo sta radim nikome i ni za sta.

Pa dalje:

Na prvo mesto u sampionatu imaju jednako pravo svi! Bas svi!

Pa sad:

Markez : on hoce da bude novi Rossi i ima potencijal za to. Po broju navijaca Rossi je "kralj" (i po broju pobeda), pa da bi Markez postao "kralj" mora da srusi Rossija. Dokazao je da to ume da uradi. Markez nije cuvao Lorenca, Markez je gledao svoja posla, a to se svelo na to da (sasvim slucajno) Lorencu treba da cuva ledja. (A bas bi ga inace stedeo ...!) Pa je zajebao Rossija na Rossijev nacin. Pa kad Rossi zapodeva psiholoski rat on je "doctor" a kad M.M. vraca on je "malo govance". Zasto tako? Moze da ti se ne dopada ishod, ali nije lepo nazivati ga pogrdnim recima.

Pa opet sad (samo malo kasnije  :)):

Lorenco je profesionalac i perfekcionista. Ali kao profesionalac valjda ima pravo da trazi besprekoran motorcikl i gume. Ne znam zasto opet pogrdan izraz, kao da ti se licno zamerio.

btw. Otkad su nas lepo izbombardovali '99-te ne mogu da navijam za nikoga, al' bas me zabole (iako znam da ti ljudi nista nisu krivi).

Sustina : ne moj da gubis nerve na tudju decu.  Oraspolozi se malo, ionako se GP namesta, montira, ugovara ...

I uzivaj!

TEEfqd

#43
Citat: Hoštapler poslato 21 April, 2016, 17:55
ps.
što minusiraste Gavru? Reko čovek svoje mišljenje...
Ja ispeglo kolko sam mogo.

ne slazemo se sa misljenjem, zato minusi. kad neko kaze da visestruki i aktuelni sampion u gpu ne zna da vozi u odredjenim uslovima ocigledno nema veze sa sportom ili je maksimalno pristrasan sto nije zdravo za diskusiju

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 21 April, 2016, 17:55
ps.
¹to minusiraste Gavru? Reko èovek svoje mi¹ljenje...
Ja ispeglo kolko sam mogo.

i ja ispeglo koliko sam mogao :)

Gavrolini

Bice da je to prvo "nemam veze sa gp"  to sto ga pratim ravno 20 godina bacam u vodu. To sto znam ko su i gledam snimke jos od vremena Mamole , Gardnera , Spencera , Swanca , Lowsona , Rejnija , Kocinskog , Krivijea .Robertsa , Ceke . Capirossija , Baarosa  . Bejlisa , Corsnera , Stonera , Mecoja , Gibernaua  Biagija , Hejdena  , Edvardsa , Melandrija , Simoncelija ,Katoa , Abea , ili drugim recima ; Rendija , Wejna , Fredija , Kewina , Edija , pa jos jednog Wejnija , Dzona , Aleksa , Kenija , Carlosa , Lorisa , Aleka , dva Troja , Kejsija , Garija , Setea , VELIKOG MAXA , Nikija , Colina , dva Marka , Dadjiroa , Norika   i mnogih drugih velikih , baaaaaaas velikih majstora na dva tocka. Naravno i velikog, ogromnog Duhana.  Aj sad na google pa listajte ko su oni.

TEEfqd

onda si jednostran i dosadan za diskusiju jer nista ne moze da se ocekuje iz tvog komentara o motogpu sem vr46 kralj svi ostali smece.
i kad ljudi uzimaju titule i tad su govna i neznalice... ja ne znam da li ti primecujes koliko to zapravo smesno zvuci kada se prica o najboljima medju najboljima.

zVuk

...nego....nema onog hohstaplera da otvori temu za jerez...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gavrolini

Ja za jednog coveka navijam od pocetka njegove karijere. Biti fan znaci navijati za njega i kad je dobar i kad nije. Po mom misljenju trenutno najbolji vozac je Markez koliko god to meni tesko bilo da priznam. Trenutno ima u sampionatu dosta dobrih vozaca koji bi takodje svaku trku pucali na podijum da imaju podrsku fabrike.  Kad ode doktor u penziju vise necu navijati za jednog coveka zato sto mi se svidja kako voze i ianone ,smith, cruclov,reding. A lorenco je dosadan vozac bio i ostao i ostajem pri tome da pobedjuje samo kad sve ima na tacni. Prosle godine mu je markez doneo titulu jer markez nije imao sanse da se bori za nju. Ove godine ce pisati po lorencu kao i proslu trku.

nuadal85

Citat: srbac poslato 21 April, 2016, 15:23
Da li pamtite kad je Lorenco vozio sav polomnjen izvukao peto mesto, kad su ga skidali sa Yamahe. Ko je drugi od tih vasih vozaca pokazao takav borbeni duh?
Pricajte sta hocete ali Deda nema sanse ove godine ni treci da bude na kraju sezone . Zivi bili pa videli. Da se razumemo ja navijam prvo za Lorenca pa posle za Rosija. Znaci Yamaha

Èekaj, navija¹ li za Yamahu ili za vozaèa?

nuadal85

Citat: Mik poslato 21 April, 2016, 23:53
Citat: nuadal85 poslato 21 April, 2016, 11:15
Citat: Mik poslato 21 April, 2016, 02:04
Citat: nuadal85 poslato 20 April, 2016, 11:09
Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 08:34


Sto ti ne bi bilo draze da Janone uzme titulu na Dukatiju? :)

A zasto bi tebi bilo drago da Janone uzme titulu na Dukatiju?


Janone je sledeæi za kog æu ja navijati. Ili Vinjales. Kad kralj ode u penziju. Svejedno mi je na èemu æe Janone uzeti titulu samo da nasledi DR


Ja sam malo naglup, pa i dalje ne shvatam zasto bi tebi bilo drago da Janone uzme titulu na ... cemu god?

(Jel' ono ti bese im'o neku vodu i koroziju u gepeku auta? I tovar slanine? Slane! Izvinjavam se ako sam pogresio. )



Jel ti mene zna¹? Odakle ti da sam imao vodu i slaninu u gepeku auta? :) Objasnio sam ti za¹to bih voleo da Janone pobedi.





srbac

Citat: nuadal85 poslato 22 April, 2016, 09:01
Citat: srbac poslato 21 April, 2016, 15:23
Da li pamtite kad je Lorenco vozio sav polomnjen izvukao peto mesto, kad su ga skidali sa Yamahe. Ko je drugi od tih vasih vozaca pokazao takav borbeni duh?
Pricajte sta hocete ali Deda nema sanse ove godine ni treci da bude na kraju sezone . Zivi bili pa videli. Da se razumemo ja navijam prvo za Lorenca pa posle za Rosija. Znaci Yamaha

Èekaj, navija¹ li za Yamahu ili za vozaèa?

Оба три !

Mik

Citat: nuadal85 poslato 22 April, 2016, 09:11
Citat: Mik poslato 21 April, 2016, 23:53
Citat: nuadal85 poslato 21 April, 2016, 11:15
Citat: Mik poslato 21 April, 2016, 02:04
Citat: nuadal85 poslato 20 April, 2016, 11:09
Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 08:34


Sto ti ne bi bilo draze da Janone uzme titulu na Dukatiju? :)

A zasto bi tebi bilo drago da Janone uzme titulu na Dukatiju?


Janone je sledeæi za kog æu ja navijati. Ili Vinjales. Kad kralj ode u penziju. Svejedno mi je na èemu æe Janone uzeti titulu samo da nasledi DR


Ja sam malo naglup, pa i dalje ne shvatam zasto bi tebi bilo drago da Janone uzme titulu na ... cemu god?

(Jel' ono ti bese im'o neku vodu i koroziju u gepeku auta? I tovar slanine? Slane! Izvinjavam se ako sam pogresio. )



Jel ti mene zna¹? Odakle ti da sam imao vodu i slaninu u gepeku auta? :) Objasnio sam ti za¹to bih voleo da Janone pobedi.






Onda sam te pomesao sa nekim kome je prokisao gepek, pa se izvinjavam. A pomesao sam te sto ti je zelja malo nerealna (kao i njegove) u vezi Janoneta i osvajanja sampionata ... na cemu god. Vinjales ...  [neampojma] ... interesantan stil voznje, prijatno na oko, videcemo kad sedne na Yamahu.



Hohštapler

Jednu zanimljivu stvar sam primetio sad..
Ovaj vikend se vozio WSBK, Imola, pogledajte ko je bio u boxu, da gleda Chaz Davis-a...
A dukati tra¾i drugog vozaèa dogodine... samo ka¾em...



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Mogao je da ga gleda i na TVu 😅😅😅😅

Kanarinac

Sad pominju pedrosu u yamahi umesto lorenza...

Hohštapler

I ja jutros èitao. .. 
znam samo da bih vi¹e voleo da i honda i jamaha dovedu neke mlade, napaljene,  ¾eljne uspeha.
Vinjales, Bredli, usuðujem se reæi i Petruci...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

..ma ja ne verujem u to, èinjenica je da mora biti ¹panac ali svakako je Vinjales sigurnija opcija mnogo..

srbac

SVinjales je pokazao do sada  da ume dobro da pada..  [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.