Glavni meni

MOTO GP 2017.

Započeo srbac, 18 April, 2016, 18:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nuadal85

Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 08:34
Vinjales je opasno talentovan, po mom mi¹ljenju najveæa nada u GPu trenutno.
Ne zaboravite da je on 1995. godi¹te, da je 2011. bio rookie u 125cc i da je osvojio veæ drugu trku u toj sezoni!
Te sezone osvojio 4 trke i zavr¹io kao treæi u ¹ampionatu.
2012. je bio favorit za osvajanje titule, nije bio konstantan ali se borio za titulu i bojkotovao je svoju ekipu na trci u Maleziji (ovi ga lagali, nisu mu prenosili ponude od drugih ekipa) i tako izgubio titulu 2012. Opet treæi generalno.
2013. u sjajnoj borbi sa Rinsom i Salomom tokom sezone osvaja titulu.
2014. moto2, zavr¹io kao treæi u generalnom plasmanu
2015. motoGP, 12. na kraju sezone sa suzukijem koji je bio na nivou poni bicikla (imao èak pol poziciju u ¹paniji).
To su ogromni i veoma uspe¹ni skokovi u karijeri, po mom mi¹ljenju na toj yamahi imao bi ¹ansu da uradi neverovatne stvari.

Sa druge strane, a ovo æu reæi pa makar me kamenovali, ja bih zaista voleo da Lorenco uzme titulu sa dukatijem, ne toliko zbog njega, veæ ¹to ¾elim da konaèno vidim dukati koji osvaja trke.
I dalje smatram da je on najkompletniji vozaè danas, najkonstaniji, jbena ma¹ina, ali da li je dukati ma¹ina koju æe ON umeti da vozi - vreme æe pokazati. Siguran sam da bi mlaðanom Markezu i njegovom stilu dukac bolje le¾ao, ali avaj, Lorenco je veliki znalac, mo¾da se prilagodi i klikne, a mo¾da ga i gledamo u seriji "Zajebah se kao Rossi"...

Sto ti ne bi bilo draze da Janone uzme titulu na Dukatiju? :)

Hohštapler

Bi! Ali mislim da nema ¹anse protiv ove trojice...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mr.Racer

Danasnji Ducati nema nikakve veze s onim sto ga je Rossi vozio . Ovo danas lici na motor , za razliku od onog !

freepartyman

#23
Slazem se..Jedino je Stoner znao da ga vozi. Niki Hejden se cudio kada je dosao u dukati kako neko moze da pobedi na tom motoru..Medjutim dukatijev motor je godinama bio sve gori i gori..Stoner je imao sve manje pobeda,i onda je presao u Hondu.Rosi je poceo od nule sa losim motorom.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

Citat: nuadal85 poslato 20 April, 2016, 11:09
Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 08:34


Sto ti ne bi bilo draze da Janone uzme titulu na Dukatiju? :)

A zasto bi tebi bilo drago da Janone uzme titulu na Dukatiju?

freepartyman

Mene je Ianone sa onim zakucavanjem u klupskom kolegu podsetio na Sic-a..Volim tu agresiju i karakter koju imaju Zabari .. Ne znam kako neko moze da se lozi na Lorencovu voznju, dosadan je koliko je konstantan.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Немој Дарко да те чује  ;D
Twist of wrist!

freepartyman

Neka cuje, ja ga odavno zezam za H2r  :P :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

Koliko god da navijam za Rosija i koliko god mi Markez bio kriv za proslu sezonu opet pre cu da razumem da neko navija za Markeza nego za Lorenca. Kako jednostavno neko mozes da navija za tog glodara? Kazu masina?! Pa mozda i jeste masina ali koja radi samo kad joj je sve podeseno. Govnar je brz samo kad je sam na stazi(kad pobegne prvi) u svakom drugom slucaju cvika od guzve i vozi kao kurac. A onda su mu krivi asfalt,vizir,gume....govnar da ne moze biti veci.

TEEfqd

Citat: Gavrolini poslato 21 April, 2016, 03:41
Koliko god da navijam za Rosija i koliko god mi Markez bio kriv za proslu sezonu opet pre cu da razumem da neko navija za Markeza nego za Lorenca. Kako jednostavno neko mozes da navija za tog glodara? Kazu masina?! Pa mozda i jeste masina ali koja radi samo kad joj je sve podeseno. Govnar je brz samo kad je sam na stazi(kad pobegne prvi) u svakom drugom slucaju cvika od guzve i vozi kao kurac. A onda su mu krivi asfalt,vizir,gume....govnar da ne moze biti veci.

sisetina bre, gledaj samo kako se usrao kad je video ove dve honde na 0:40.
pojma on nema, samo sam ume da vozi

! No longer available

Gavrolini

Uuu mos misliti uspeli da izvuku jedno dobro obilazenje od cele sezone i to po kisi.

nuadal85

Citat: Mik poslato 21 April, 2016, 02:04
Citat: nuadal85 poslato 20 April, 2016, 11:09
Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 08:34


Sto ti ne bi bilo draze da Janone uzme titulu na Dukatiju? :)

A zasto bi tebi bilo drago da Janone uzme titulu na Dukatiju?


Janone je sledeæi za kog æu ja navijati. Ili Vinjales. Kad kralj ode u penziju. Svejedno mi je na èemu æe Janone uzeti titulu samo da nasledi DR

srbac

Da li pamtite kad je Lorenco vozio sav polomnjen izvukao peto mesto, kad su ga skidali sa Yamahe. Ko je drugi od tih vasih vozaca pokazao takav borbeni duh?
Pricajte sta hocete ali Deda nema sanse ove godine ni treci da bude na kraju sezone . Zivi bili pa videli. Da se razumemo ja navijam prvo za Lorenca pa posle za Rosija. Znaci Yamaha

kosta92

videcemo lorenza kad dodje u godine dede kako ce voziti i da li ce voziti uopste !!! nisam neki tolik ifan rossi-ja, al drazi su mi italijani od spanaca u svakom sportu ! :D :P
Sam biras kako zivis ! :)

Hohštapler

Citat: srbac poslato 21 April, 2016, 15:23
Da li pamtite kad je Lorenco vozio sav polomnjen izvukao peto mesto, kad su ga skidali sa Yamahe. Ko je drugi od tih vasih vozaca pokazao takav borbeni duh?
Pricajte sta hocete ali Deda nema sanse ove godine ni treci da bude na kraju sezone . Zivi bili pa videli. Da se razumemo ja navijam prvo za Lorenca pa posle za Rosija. Znaci Yamaha

Assen 2013.
Operisan u petak uveèe, stavili mu 6 ¹rafova u rame, u nedelju odvozao trku... seæam se kad je u¹ao u box, cela ekipa se okupila i aplaudirala, a on zaplakao...
Ne mo¾e se reæi da nema herca, za tako ne¹to treba nadljudska snaga.
2 nedelje kasnije u Nemaèkoj pao na treningu, na isto rame i opet opericija, propusito trku, 2 nedelje kasnije opet vozio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

#35
И те године 2013 Маркез је имао 334  а Лоренцо 330 а две (једну) трке није возио те године због повреде. Где је тада био Роси ? На 4 месту иза Педросе  са 237 бодова, на истом мотору Јамахи !! Како је то могуће. неки од вас као да су изгубили памћење !  :P :P :P

Немојте ми рећи да му је требало времена да се навикне на Јамаху коју је возио неколико година раније ! Како  Мркезу није требало времена да прве године седне на Хонду и победи?  :-*

Hohštapler

#36
 [nono]
Samo tu jednu trku u Nemaèkoj je prospustio...
U toj sezoni:
8 pobeda
1 drugo mesto
5 treæih mesta
po jedno peto, ¹esto i sedmo mesto,
jedan DNS

A mali je popu¹io diskvalifikaciju zbog ekipe, inaèe bi bila ubedljivija razlika.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

ps.
¹to minusiraste Gavru? Reko èovek svoje mi¹ljenje...
Ja ispeglo kolko sam mogo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Citat: srbac poslato 21 April, 2016, 15:23
Da li pamtite kad je Lorenco vozio sav polomnjen izvukao peto mesto, kad su ga skidali sa Yamahe. Ko je drugi od tih vasih vozaca pokazao takav borbeni duh?
Pricajte sta hocete ali Deda nema sanse ove godine ni treci da bude na kraju sezone . Zivi bili pa videli. Da se razumemo ja navijam prvo za Lorenca pa posle za Rosija. Znaci Yamaha
Ja se secam da je i Rossi vozio sa slomljenom nogom pa kakve to veze ima? Da ima herca (muda ). Svi oni imaju ali neki imaju vise.
On po meni sigurno nije medju top tri sto se toga tice.
I sto je Gavra vec napisao da zna da vozi samo kada izbije na prvo mesto i ta obilazenja je pravio kada je imao nadmocniji motor od ostalih....
Ovo da je dosadan i da je plagijator i da ga ne volim videti je moje licno misljenje i ne mora niko da deli samnom.
Nikada necu zaboraviti kada je pobedio u Spaniji pa skocio u ono jezero ....
Doslo mi da povracam. :(


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Hohštapler

...umalo da ga izgubimo tada...  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.