Glavni meni

MOTO GP 2017.

Započeo srbac, 18 April, 2016, 18:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Hohštapler

Vinjales! Vinjales! Vinjales!  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Teskp da ce on. Tipujem na janonea !!!

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 18 April, 2016, 20:12
Vinjales! Vinjales! Vinjales!  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Al' bolje mozda neka ga tu 'de jeste. Izgleda mi da Yamaha nije tolerantna za njegov stil voznje. (Izgleda mi tako  [neampojma])

(Samo ne znam sta ce Lorenzo u Dukatu ... al' ako je tako resio  [neampojma])

kosta92

Bice tu raznoraznih iznenadjenja!! Jos se ova godina zahuhtava!! A ja jedva cekam sledecu :P
Sam biras kako zivis ! :)

Hohštapler

vinjalesov stil mislim da je ba¹ za yamahu..

A 99 u dukatiju je dokaz da je dukati ozbiljno nao¹tren da konaèno vrati titulu.  Ove godine mislim da  im je motor dovoljno dobar samo vozaèi nisu te klase, u GPu je vozaè bitniji od ma¹ine...
Meni samo nije jasan potez sa druge strane, Lorenco nije ba¹ najpopularniji èovek u italiji... dukati se malo posrao po svojim vernim fanovima...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4




Mogao i markez u spavacici pored njega da se uslika

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 00:52
vinjalesov stil mislim da je ba¹ za yamahu..

Ja mislim da nije - Vinjales se vozi na jednom tocku, ili prednjem ili zadnjem. Yamaha trazi oba. Al' neka, da vidimo, bice zanimljivo! Jako mi se svidja kako vozi, samo mi se nesto ne uklapa u Yamahu. (Stvarno ne znam kako se to vozi. Ali upadljiv problem je Michelin.)



Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 00:52
Lorenco nije ba¹ najpopularniji èovek u italiji... dukati se malo posrao po svojim vernim fanovima...

Ferrari-jevi navijaci se pobunise protiv Schumachera svojevremeno, vikali da nije simpatican. (btw. sta je s tim covekom, jel ziv kako?)

VR 46

Шта ли је следеће што ће ископирати Росија... [zvizdi]
Twist of wrist!

srbac

#10
Svnjales je slab. Bolji je Scot Reding, Bradl itd...

srbac

Citat: VR 46 poslato 19 April, 2016, 01:25
Шта ли је следеће што ће ископирати Росија... [zvizdi]

Verovatno da uzme tituu i jos jedno 5 puta  [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Jedino sto jos moze je da bude "dobar" na dukatiju koliko i rosi.  Nema on ni muda ni stil za dukati, ako dovi dodje u yamahu bice zanimljivo a  ianone da ostane na ducatiju i bude naravno svaku trku bolji od klubskog mu kolege.

Hohštapler

Vinjales je opasno talentovan, po mom mi¹ljenju najveæa nada u GPu trenutno.
Ne zaboravite da je on 1995. godi¹te, da je 2011. bio rookie u 125cc i da je osvojio veæ drugu trku u toj sezoni!
Te sezone osvojio 4 trke i zavr¹io kao treæi u ¹ampionatu.
2012. je bio favorit za osvajanje titule, nije bio konstantan ali se borio za titulu i bojkotovao je svoju ekipu na trci u Maleziji (ovi ga lagali, nisu mu prenosili ponude od drugih ekipa) i tako izgubio titulu 2012. Opet treæi generalno.
2013. u sjajnoj borbi sa Rinsom i Salomom tokom sezone osvaja titulu.
2014. moto2, zavr¹io kao treæi u generalnom plasmanu
2015. motoGP, 12. na kraju sezone sa suzukijem koji je bio na nivou poni bicikla (imao èak pol poziciju u ¹paniji).
To su ogromni i veoma uspe¹ni skokovi u karijeri, po mom mi¹ljenju na toj yamahi imao bi ¹ansu da uradi neverovatne stvari.

Sa druge strane, a ovo æu reæi pa makar me kamenovali, ja bih zaista voleo da Lorenco uzme titulu sa dukatijem, ne toliko zbog njega, veæ ¹to ¾elim da konaèno vidim dukati koji osvaja trke.
I dalje smatram da je on najkompletniji vozaè danas, najkonstaniji, jbena ma¹ina, ali da li je dukati ma¹ina koju æe ON umeti da vozi - vreme æe pokazati. Siguran sam da bi mlaðanom Markezu i njegovom stilu dukac bolje le¾ao, ali avaj, Lorenco je veliki znalac, mo¾da se prilagodi i klikne, a mo¾da ga i gledamo u seriji "Zajebah se kao Rossi"...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

A najsmesniji komentari on ne sme da vozi Ducati 😅😅😅😅😅

stilgar

Citat: VR 46 poslato 19 April, 2016, 01:25
Шта ли је следеће што ће ископирати Росија... [zvizdi]
ostariæe... [zvizdi] [rofl]

VR 46

@ Србац : Нема од њега више титула,то што му дечко помагао,помагао му...кад пређе у Дукати сметаће му што је Дукати црвен,што има велика крилца,можда опет бренд кациге промени?..... [rofl]

@ Стилгар : То свакако  ;D [rofl]
Twist of wrist!

srbac

Polako tek treba da uzme jos jednu titulu na Yamahi. Ako mu ne ide u Ducatiju ima lufta da proba i Hondu.

clutch&brake

Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 00:52
vinjalesov stil mislim da je ba¹ za yamahu..

A 99 u dukatiju je dokaz da je dukati ozbiljno nao¹tren da konaèno vrati titulu.  Ove godine mislim da  im je motor dovoljno dobar samo vozaèi nisu te klase, u GPu je vozaè bitniji od ma¹ine...
Meni samo nije jasan potez sa druge strane, Lorenco nije ba¹ najpopularniji èovek u italiji... dukati se malo posrao po svojim vernim fanovima...

ne bih se slozio sa tobom. Jeste vozac jako bitna prime su MM i DP ali isto tako markez je kidao dok je Dorna trpela Hondu. Cim su ih stisli odmah je Yamaha dosla do izrazaja. Moras da budes dobar vozac sa konkuretnim motorom
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 08:34
po mom mi¹ljenju na toj yamahi imao bi ¹ansu da uradi neverovatne stvari.

Je nesto ipak mislim da bi trebao da ostane u Suzukiju. Ali ...  [neampojma]

Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 08:34
Siguran sam da bi mlaðanom Markezu i njegovom stilu dukac bolje le¾ao, ali avaj, Lorenco je veliki znalac,

A to vise nema veze sa motorciklom, Michelin je napravio sranje (sporiji je sekundu u odnosu na Bridgestone itd.).

I ...  [neampojma]