Glavni meni

Privatan smestaj u Hrvatskoj ili Crna Gora

Započeo ada, 17 April, 2016, 01:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Opet nesto off-ujem ...

[/quote]
ja nisam naucen da mrzim ali jesam da budem pazljiv. tesko ces da me uveris da je jedan citaj PROSECAN hrvat 'pitom' pogotovu prema srbima. knjige, filmovi, zivi ljudi od kojih sam slusao nedela hrvata drugacije govore.
kome se letuje tamo nek letuje.
[/quote]

Nadovezao bih se ...

Ako je u II svetskom ratu poklano 700.000 srba (pa navodno i vise), ajde da se zapitamo koliko je to obiman posao!
Da nekome daju da slomi 700.000 sibica, pa usro bi se od posla.

A to ukazuje da je morao najveci deo hrvatskog nakota da ucestvuje u masakru.  

Pa onda, nije lako ni klati, kakav je to tamo mozak, kako to radi?  [neampojma]

DebeliZmaj

pokojni deda Milorad, ih je savatao sa svojom cetom na kraju u Blajburskoj oblasti ...
josh im kosti pronalaze ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Majko mila koliko zatucanih ljudi. Mo¾da sam i naivan, ali ja ne mogu da verujem i za jedan narod da je zao. Dobro, Srbi jesu pièke i idijoti - Vuèiæ æe opet dobiti izbore, a i niko nije obe¹en zbog svega ¹to sad Srbi rade veæini obiènih Srba - ali ni Srbi ni Hrvati nisu lo¹i, bar 90% ljudi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: DebeliZmaj poslato 18 April, 2016, 23:44
eto novosadjani posto volite NDH ...
da pozelimo vasem zemi Admiru lepo putovanje
po prijateljskoj vam ustaskoj tvorevini ...
mozemo da okacim i spisak sjajih turisticko-istoriskih
lokacija, logora gde su nam pradedove i dedove klali,
jama gde su bacali nas, Srbe, jelda, al
to verovatno nije sada IN pogotovo kod ovih
ne-srba sto su glasni u ustasoljublju ...

elem... offtopic ne postoji u ostale teme ...
procitajte pravilnik .. dakle mozemo kuckamo u
bilo kojoj temi o bilo chemu ...



Ako je ovo meni namenjeno, allow me to retort:

Jesam ne-Srbin, unuk sam Ivana Milankov i njegove supruge Dare Èankoviæ (udato Milankov). Ivanov je  deda bio na Solunu, pe¹aèio do tamo. Darini su iz Like, pa su poèetkom 20. veka be¾ali od nema¹tine i radili u Americi kao i mnogi drugi - kao rudari. Kad je stigao poziv da pomognu Srbiji seli su u brod i  prikljuèili se na Krfu. Jedan je potom stigao do Banatskog Karaðorva gde je dobio zemlju (sa jednom rukom manje - ostala je negde kod Soluna) drugi do Kumana, treæi, Stevan Èankoviæ ostao je tamo zanavjek.
Tatini su Bozsó, i o njima znam dosta, da su poreklom Bunjevci, da su pre¹li potom u slu¾bu Austriji, da ne bi zaboravili korene uzeli su ime oca za prezime (Bo¾o), za uzvrat Terezija im darovala parèe Beèkerke jalove zemlje koju je otela od Begeja, njihovo je bilo da budu vojnici kad to nu¾da natera.
Po svim prilikama ovi prvi i ovi drugi bili su na dve razlièite strane, koje se nekim èudom Bo¾anskim pomiri¹e i spoji¹e na kraju u dvoje mladih kojima to nije bitno pa izrodi¹e tri sina, a mene kao najmlaðeg.

Ne, ja nisam usta¹oljub, ja sam ljubitelj sveta i ¾ivota.
Ne volim podjednako i "njihove" i "na¹e" koji uèe druge i podstièu na mr¾nju.
Ne mrzim nikoga.
U mojim oèima je svako èovek dok ne doka¾e suprotno.
Svaèija vera uèi na ljubav, ali smo mi ljudi ti koji na kraju podbacimo u tom uèenju, a ¹ta je neko èinio u ime iste te vere - nemam ni¹ta s tim. Tako æe biti dok je sveta i veka, ja samo gledam kako æu ja, jer to sam biram.
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Conti-Moto

Citat: DebeliZmaj poslato 18 April, 2016, 23:56
da se dopunim ..
vecina ne-srba, da kazemo ostalih, koje znam su skroz cool likovi ...
ovde ciljano targetujem na ustasho-ljubitelje ...

Kako ti prepoznajes "ustasho-ljubitelje ..." ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

mareskin

Mene samo muči što je Hoštapler najmlađi. Znači da je savremeniji i usavršeni model potomka. Tako sam ja zezao moju stariju sestru: "Tebe su pravili kad ništa nisu znali, a mene dve godine kasnije kad su shvatili šta im tačno treba". Znam da se neki ovde ne bi složili sa mojom konstatacijom :D

A sad nazad na temu:
Malo se maši poenta, a malo meta.
Problem sa "ustašama" u hrvatskoj je što su sve više institucionalizovani. I ne verujem da se radi o malom broju zaluđenika.
Isto tako ne verujem da su svi loši ili da se slažu sa tim, ali ne bi bilo prvi put u istoriji da "divlji isteraju pitome".
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

#67
Citat: Slaninar poslato 19 April, 2016, 08:06
Majko mila koliko zatucanih ljudi. Možda sam i naivan, ali ja ne mogu da verujem i za jedan narod da je zao. Dobro, Srbi jesu pičke i idijoti - Vučić će opet dobiti izbore, a i niko nije obešen zbog svega što sad Srbi rade većini običnih Srba - ali ni Srbi ni Hrvati nisu loši, bar 90% ljudi.
ti si bre picka i idiot, idi pa se jebi sa tih 90% hrvata ako su ti dobri ostavi nas srbe.
pun mi te je kurac vise sa sitnim podjebavanjem srpskog naroda u svakoj temi. to sam tolerisao
do sada jer si dement po prirodi, direktne uvrede ne tolerisem

DebeliZmaj

Citat: Slaninar poslato 19 April, 2016, 08:06
Majko mila koliko zatucanih ljudi. Mo¾da sam i naivan, ali ja ne mogu da verujem i za jedan narod da je zao. Dobro, Srbi jesu pièke i idijoti - Vuèiæ æe opet dobiti izbore, a i niko nije obe¹en zbog svega ¹to sad Srbi rade veæini obiènih Srba - ali ni Srbi ni Hrvati nisu lo¹i, bar 90% ljudi.

smatram da ‚‚Ostale Teme‚‚ generalno nisu za minuse,
al svejedno je malo bzvz da vredjash vecinski narod u njihovoj zemlji ...
te ako ti je lose ... ajde ti lagano ... shiroki ti drumovi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

#70
Citat: DebeliZmaj poslato 19 April, 2016, 14:09
Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2016, 09:11
... Jesam ne-Srbin ...

laku noc dovidjenja ...


Ako je tebi to dovoljno ...  [thumb_up] [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Bem ti sve,niko ne spomenu cetnike odavno,jel Lazicu sta ti velis!!!?!   ;D
jin-jang

Slaninar

Citat: mareskin poslato 19 April, 2016, 12:02
Problem sa "usta¹ama" u hrvatskoj je ¹to su sve vi¹e institucionalizovani. I ne verujem da se radi o malom broju zaluðenika.
Isto tako ne verujem da su svi lo¹i ili da se sla¾u sa tim, ali ne bi bilo prvi put u istoriji da "divlji isteraju pitome".

Kod nas se lo¾e na Dra¾u i Mladiæa - isto sranje, drugo pakovanje. Veæina (pogotovo klinaca) po inerciji jer je od knjiga, pa i istorijskih, prièitalo samo... ni¹ta.
Kod nas je Dra¾a rehabilitovan koliko znam, a kuvalo se isto i za Nediæa, ne znam kako æe to da se zavr¹i. Dakle isti kurac.

©to reèe Krle¾a: "Saèuvaj me Bo¾e srpskog juna¹tva i hrvatske kulture".  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Ovako,rekoh da necu vise srati u ovakvim temam al moram. Idite u Istru,eto,oni su najpitomiji tamo i 99,9 odsto ih zabole za Hrvatskim glupostima...,e sad ako si toliki baksuz da naletis na izbjeglicu iz Vukovara u po Pule,Rovinja itd..,jebiga baksuz si. Moramo biti svjesni da su oni svoji na svome,imaju svoje misljenje o ratu,sa druge strane mi imamo svoje.... Jednostavno odes kao turista i bajker i tako se ponasas i ne trazis guzici cepa. Ja idem u lijepu njihovu,posto me Crna Gora vise vidjet nece..,brate pojma nemaju o uljudnosti i turizmu,al opet kazem mozda sam ja bio baksuz pa sam naletio u CG na morone... Daleko od toga da mi se svidja porast ustastva u Hrvatskoj,ali za sada je ok,svake godine sam na moru dole.. Prosle godine mi se gazda apartmana na Pagu iskukao kako mu nikako nije jasno koji su se moj razjebali sa Jugom... Zivjeli smo ko bogovi kaze on.. Et i na Pagu ima normalnih ljudi,

Shvatam Velikog Zmaja,ima on pravo,ali ja ne mogu da se ogranicim radi toga... Za sada idem u Hrvatsku,dokle vidjet cemo...  Hostapleru putujemo u Umag makar sikire padale!!!
jin-jang

Slaninar

+1 za malog_zmaja. :)

Kad je kriza govna isplivaju. U Maðarskoj, Nemaèkoj, Hrvatskoj, Srbiji - svugde su sad popularne nacionalistièke, desnièarske partije. I svugde je potencijalno sranje sad za strance, posebno kad su krenule ove silne izbeglice iz Sirije. I svugde mo¾e¹ naiæi na budale. Ali svugde su ljudi uglavnom OK - veæina. ©to reèe Freepartyman - ¹ta zraèi¹, to i privlaèi¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ako je stvarno sta zraèis to privlaèis zasto ja sad ne ladim jaja na jamajci?? :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 19 April, 2016, 21:10
ako je stvarno sta zraèis to privlaèis zasto ja sad ne ladim jaja na jamajci?? :D :P

Zato ¹to ih nema¹... i guess?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Pa nemas ih... Jbg. morao sam..  Ja bih recimo volio na Kubu..,al skupo majku mu,morao bih kredu da dignem!!
jin-jang

balcan girl

ha vi to ne znate :D :D :P mislim da li ja imam ili nemam muda prema tome tisina :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

PU,PU,PU kakva muda,sta ce ti to,samo ih moras paziti da te neko ne mlatne,znaju dobro i da zasvrbe....,cupava su..,znalo se desit da se ustinu rajfeslusom...,ma ne treba ti taj belaj..., a da si zajebana,jesi to znamo..
jin-jang