Glavni meni

Nova Piaggio "trokolica" :)

Započeo cika zuba, 22 Februar, 2011, 12:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

Piaggio izbacio naslednika MP3-a,novi model Yourban 125/300 dolazi sa vec poznatim Piaggo agregatima... Meni iskreno zesce ruzan,ali ukusi se razlikuju...

http://www.motorradonline.de/de/eicma-spezial/neuheiten-2011-piaggio-mp3-yourban-125300/339673

[/

UFF

Meni nudili to na jednodnevnu probnu voznju a ja nisam nesto bio zainteresovan pa uzeo manu 850 umesto njega ;)
Probacu ga ove godine cisto da vidim kakav je u krivinama

Gašpar

Vozio MP3, i nikako mi se ne dopada. Jeste da se on vozi isto kao motocikl, ali jednostavno nije to to, istripujes se pred krivinom  :D

UFF

Mislim da je to za one koji ne vole motore i ne znaju da ih voze pa se i skutera plase da ne padnu a kolima im je tesko da stignu do posla pa je ovo resenje kao manje i lakse od auta a bezbednije za upravljanje od motora ili skutera

mi¹ko_kolo

Mojoj GospoD®i se ovo jako dopalo. Jo¹ kad je èula da prednja osovina mo¾e da se blokira u uspravnom polo¾aju, bila je potpuno odu¹evljena. Jedino, skup bre u majèinu.

alexanto

©to bi rekli u na¹em kraju: Ne voleem ! [nono]

Gašpar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Februar, 2011, 19:01
Mojoj GospoD®i se ovo jako dopalo. Jo¹ kad je èula da prednja osovina mo¾e da se blokira u uspravnom polo¾aju, bila je potpuno odu¹evljena. Jedino, skup bre u majèinu.

Moze da se blokira, ali cim krenes, odblokira se.

mi¹ko_kolo

Na to sam i mislio. Zgodno da se ne dr¾i te¾ina nogama. Moja GospoD®a positna.

Iron Runner

Moze Piaggio to mnogo bolje...makar po meni......ni meni se ne svidja...iskreno :)
Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!

Mare70a

To nije motor. [nono]
Motor ima dva tocka a ovaj brevoz za babe do pijace mi je blago receno odvratan. [ludak]
veloce come un proiettile

Jefta

Idem na probnu voznju MP3-a ove nedelje. Ako mi se svidi mozda ga i kupim na prolece. Meni je ovo bolje od obicnog skutera. Imas tovarnog prostora, a kada zabodes prednju kocnicu ili kocis na mokrom i vlaznom asfaltu ne mozes da proklizas. Meni je to super. Duplo prijanjanje na prednjem tocku. Bolje od toga nema ni jedan motor.

YOman

Zar ne bi trebao da se zove MP-4?  [ludak]

Kretenski prevoz!
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

UFF

Za one koji ne umeju da koce je auto
A za one kojima treba tovarni prostor je karavan

Lazic

Za one koji ne umeju da voze motor, a imaju dovoljno para, tu je mp3...



@Jefta:
Jedna od drazi voznje motora je u tome sto nema opustanja kao u kolima, u svakom trenutku mozes da proklizas i pljas... [cheers]

Major

A tu draz imamo jer smo manijaci  [cheers]

Lazic

Pa kako drugacije, sinoc 40km po mraku, a pre toga sa sve jaknom i pantalonama cimatao neku mtf ta pec, oznojio se kao vepar, kad sam se zaleteo, simulacija arktickih uslova... Od Sd do Bg, 25 minuta...

kawasaki zr 500 a

Citat: Gaspar poslato 22 Februar, 2011, 19:54
Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Februar, 2011, 19:01
Mojoj GospoD®i se ovo jako dopalo. Jo¹ kad je èula da prednja osovina mo¾e da se blokira u uspravnom polo¾aju, bila je potpuno odu¹evljena. Jedino, skup bre u majèinu.

Moze da se blokira, ali cim krenes, odblokira se.


Ja sam imao prlike da probam MP3 300 ccm, jako lepo ide, ta dva tocka napred na njih sasm mislio prve 3 sekunde, posto se vozi isto kao i svaki motor, a pritom se od komandne table ne vide prednji tockovi.
Sto se blokiranja tice radi se preko dugmenceta koje mora da se pritisne i prilikom deblokade.
Po meni nepotrebna stvar ali ko ne zeli da spusta noge na semaforu o.k. stim sto se desavalo da pocetnici blokiraju tocove na semaforu, a da im je MP3 malo nagnut a da to ne primete, kada krecu desavalo se da se iznenade pa da padnu na tu stranu.
Tako da bi ja savetovao da se to ni ne blokira ali bas ko mora i voli neka proba.

jedina mana po meni je sto kada se u Srbiji nadje rupa na putu a ima ih dosta, sa motorom se to lako izbegne, a ovde izbegnete sa jednim ali u 90% slucajeva drugi tocak upadne u rupu, ali po meni o.k. odradi svoj posao amortizer

ocena od 1-5   4 posto ipak mislim da je za grad dosta velik i ne moze da se sa istim provlacite lepo kroz guzvu

pozdrav

Dejan

AndreyRR