Glavni meni

Idealna stolica-fotelja za rad

Započeo UFF, 22 Februar, 2011, 03:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

mikroprinc imash za ispod 3000din 12V/5A stabilisani ispravljach ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

jager

EVE GA "DOKUMENTEJ©N" !!!!!!!!!!!!

http://www.e38.org/BMW_95E_38_wiring_diagrams_full_set.pdf

Ima¹ mnogo vi¹e od onog ¹to ti treba ;D Memoriju svakako neæe¹ koristiti, treba posebni modul za to i 300 quraca, ali æe biti sasvim sjajno da mo¾e¹ da mrda¹ motore tamo-amo!

Ajd dr¾im palèeve i javi ¹ta si uradio ;D

UFF

Imam vec ispravljac tj punjac za kamionske akumulatore :D evo povezao sam preko njega farove sa kola i radi ;) posluzice
Mada moze bilo sta da mi posluzi cak i napajanje sa racunara ili neki akumulator da to jednom podesim - nema potrebe stalno da mi neko drka i menja polozaj kad namestim kako mi odgovara..

Jageru fala ali znam ja za e38.org odavno meni bre treba neki elektricar  8)

jager

Jbg :) Onda ¹emu u ruke i kod nekog dobrog elektro majstora....

UFF

A postolje?

Gde da ga nadjem ili da pravim...

Dajte bre ideje vi sto vozite afrike ste dobri u buzdenju :D

Nadalina

A, bre, je l` ne mozete da se lepo drogirate, k`o svi normalni ljudi?! :D :D :D

Salim se... Jedva cekam da vidim kako ce ovo da ispadne... Pa onda, vec mogu da zamislim Uffa kako se zavali lepo u ovu fotelju, pusti neki dobar film na svom ultramegagiga velikom monitoru, s jedne strane stavi `ladno pivo s druge kikiriki, ...... i uziva.... ;D
Dzukela u podznaku

jager

A meni preostaje onda samo da se drogiram, jeli? ;D

Nadalina

Hajde da se drogiraaaaamo nek nam oci sjaaaaajeeeeeeee!!! ;D ;D ;D


p.s.
Jageru, ako smislis idejno resenje kako ovo sve da profunkcionise, pristace Uff da ti dozvoli da gledas, da , da, samo da gledas, njegovu fensi fotelju ceeeeo jedan dan! :D

Dzukela u podznaku

Gašpar

Nesto razmisljam, i mislim da ce biti malo problema sa standardnom konstrukcijom za stolicu, jer je naslon dosta tezi na tvojoj fotelji pa ce vuci u rikverc.

Off:
Kako bi ostao u duhu automobilizma, zavari sediste za jednu felnu(bar 18-19) i neka ti ona bude postolje  ;D ;D

Havarisan


jager

Ma najbolje da utera ceo auto u dnevnu sobu! ;D

SSZGO

mozda da napravis da visina bude podesiva, uzmes 4 felne pa varis po potrebi... i jednu brusilicu pored, da mozes da smanjis visinu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

SSZGO-ov prdlog mi se svidja, mada i Jager nije los  ;D

UFF

Posto niko od strucnjaka elektricara nije mogao da mi oko ovog pomogne a meni je ona jagerova sema spansko selo, ja sam lepo uzeo sam na filing na osecaj :) rasturio ups, izvadio bateriju i povezao je na sediste na neka dva od svih onih pinova koja su mi se ucinila da su za power :)

http://www.dodaj.rs/f/2F/at/2QOTpsUQ/image0583.jpg

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


UFF

Odustajem od kupovine hidraulike i pravim fixnu stolicu jer je preteska da bi mogla ta hidraulika da je steluje po visini
Nas kolega Phoenix mi je sve lepo izvario  [clapp]

Inace nije samo kolega po forumu vec i po marci evo sta vozi ;)

[attachment deleted by admin]

cika zuba

bolju fotelju nisam video + i jos radi 'lektrika... :) :D
[/

Lazic

daj neku sliku sa kokicama i pivom...

UFF

Kod Phoenix-a u radionici ociscene cevi od rdje i isecene