Glavni meni

Na¹ Grof (NS) sa foruma pao.

Započeo Hohštapler, 31 Mart, 2016, 16:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grof


bucko

Motor teraj kod ovlascenog prodavca i servisera,tamo dolazi i agent iz osiguranja i mora da prihvati predracun za delove i ruke.Za opremu su ti vec rekli,a za povrede mora da ganja advokat jer oce da odjebu.

srbac


UFF


mrle

Citat: bucko poslato 03 April, 2016, 12:09
Motor teraj kod ovlascenog prodavca i servisera,tamo dolazi i agent iz osiguranja i mora da prihvati predracun za delove i ruke.Za opremu su ti vec rekli,a za povrede mora da ganja advokat jer oce da odjebu.

ako je cifra velika, onda ga procene na totalnu ¹tetu i dobije prosek vrednosti sa oglasa, katalo¹ku vrednost...

Glava Dole

Pa i za totalku glat izvlaci 70-100.000 uz advokata a podrep i stender sigurno ne kostaju toliko...

Tebi grofe zelim lak i brz oporavak a posle je za motor lako...

Grof

...poludeæu ka¹ljem ko magarac dva dana ... ka¾e mi doktor od nagnjeèenih rebara ..... pa mamu mu jebem jel i temperaturu imam od nagnjeèenih rebara???  [veryangry] a rebra bole pri ka¹ljanju za sve pare...
Danas opet po lekarima i èekaonicama .... jebem te sudbo kleta [samoubistvo]

Ma samo da stigne uviðaj pa kreæem sklapanje ma¹ine, tek sam juèe provalio da se MIVV ra¹io po nitnama.....

Jovan D

Jel si bio da snimi¹ pluæa? Mo¾da ima¹ pneumotoraks, to zna da se desi prilikom povrede grudnog ko¹a bilo koje vrste (pada sa visine, motora, saobraæajke, traume razne). Simptomi su ka¹alj, bol pri dubokim udisajima a zna i temperatura da se pojavi ako ima izliva teènosti... Brz oporavak ¾elim tebi i motoru. 

Lazza

Ta rebra znaju da budu jebena stvar, i po 6 nedelja.

Probaj da plitko dises a za kasalj nadji nesto obavezno jer sve sto vise kasljes sve ih vise iritiras.

Lomio sam 4 puta rebro, jednom uz kasalj trebalo mu je da zaraste dva meseca.

Brz oporavak druze !
I may be dumb, but I'm not stupid.

Slaninar

Jesi snimio rebra da nisu napukla?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gavrolini

Naprslom rebru treba otprilike da zarase onoliko dana koliko imas godina.

Grof

Rebra su cela, ali ja kasljem ne prestajem, juèe mi dado¹e posle 2 sata èekanja antibiotik i gas kuæi..... ako ne prestanem da kasljem za 2 dana pozvni ste na ¾ito jer æu si pucati u glavu :)

srbac


Lazic


Hohštapler

Boga mi, èuo sam danas preko telefona kako ka¹lje¹... ni malo naivno... ako su ti lekari normalni jebe¹ mi sve..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini


mali_zmaj

Ja za klinca kupio inhalator,bio u bolnici pet dana,i tek na otpustanju mi kazu da je imao astmaticni napad,i na kraju niti dali je hronicno niti ista,a kasljao jedno mjesec dana,sa pauzama.. Iskreno mislim da pojma nemaju.... Grofe ako krenu sa onom pricom ma proci ce to,odmah trazi drugo misljenje!!!
jin-jang

Lazic

Ili æe da proðe ili æe da ga proðe... :o ;D

Dukags

Citat: Grof poslato 05 April, 2016, 14:57
.... ako ne prestanem da kasljem za 2 dana pozvni ste na ¾ito ...  :)
[ludak]  [facepalm]  :D :D

Grof

Ka¹alj se smanjio na nesreæu ljubitelja ¾ita  ;D Juèe bio kod advokata sa nalazima i ovaj ka¾e 60000-70000din za povrede, jo¹ uvek èekam izve¹taj o saobraæajnoj nezgodi da mogu da sreðujem motor.... aaaaaaa poludeæu   :violina: