Glavni meni

Na¹ Grof (NS) sa foruma pao.

Započeo Hohštapler, 31 Mart, 2016, 16:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta


Grof

#42
Mislio sam na taj ali nema fuzastera na njemu a ni oklopa ni nalepnica moram dalje da tra¾im. [neampojma] Cene za MIVV sam na¹ao na ebay-u....samo da ovi zavr¹e papire pa da popravljam spravu a dotle æu i ja profunkcionisati.  

Taraba

Meni nisu prihvatali cene sa sajtova.
Morao sam da odem u Mimoto da mi daju predraèun pa su tek to prihvatili.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jevta

Jesi zvao culeta da ti da cene

Grof

Ma otiæiæu do njega. Znamo se sto godina. Nadao sam se da mogu ne¹to ovako da re¹im i ovako je po sajtovima sve jeftinije nego kod na¹ih uvoznika.... :(

Taraba

Probaj. Ja sam donosio sa ebay-a i sajtova iz Madjarske i Nemaèke cene delova i iza¹lo oko 500e, a iz Mimoto-a je bilo oko 2500e.
Zavisi verovatno i od osiguranja. Neki verovatno hoæe da prihvate ako je jeftinije.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Nika

Брз опоравак ти желим...

Grof

U louis-u mivv ko moj 360eura a na ebay-u 200 :o pa ko je tu lud..... zna li neko po¹to je podrep kod brke?

Conti-Moto

Znas da sam uvozio MIVV, ako mogu nesto da ti pomognem reci ...
A i za ostalo mozemo da se dogovorimo. :)
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kostić

ei bre... Mrle je keva æale Moto Manijaka. tera ono èudo onako i jebe mu se za sve. vi odma popravljate.... ;D

Grof

Citat: Conti-Moto poslato 01 April, 2016, 22:06
Znas da sam uvozio MIVV, ako mogu nesto da ti pomognem reci ...
A i za ostalo mozemo da se dogovorimo. :)

jbte skroz sam zaboravio da si ti uvozio mivv :(

VR 46

Citat: Grof poslato 01 April, 2016, 21:11
U louis-u mivv ko moj 360eura a na ebay-u 200 :o pa ko je tu lud..... zna li neko po¹to je podrep kod brke?
Скоро сам узео подреп код Брке,30e  [thumb_up]
Twist of wrist!

penzos

Nemoj im pokazivati cene sa e-bay a jer njih ne interesuje da ti na¹i revnosni slu¾benici na sve to udare porez, carinu, po¹tarinu,... Naði radnju u Srbiji jer ovde kupuje¹, i to neku najskuplju. Osiguranje svakako ne isplaæuje punu cifru i onda ti to bude to.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

sremac

Predraèune nemoj se bakæati sa sajtovima, i onako ti neæe sve isplati, poznaniku skoro isplatili zx7r 1995 totalku 600-700e ne seæam se taèno po katalogu. Nikako sa sajtova vidi ti kod culeta i konti samo original delove, gume mi deluju da su padom izgubile strukturu, dekla je poèela da slini kaciga i ostalo zna¹ i sam ;) 

misli samo koliko sve deru kad dodje vreme za registraciju, a ti gledaj to kao uspostavljanje ravnote¾e :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Giga Kle


Grof

#56
Juèe me nièim izazvani zvali iz saobracajnenezgode.co.rs da mi ponude svoje usluge naplate ¹tete za 15% od para koje se mogu dobiti i rade samo nematreijalnu ¹tetu.... kad pre.... postado¹e ko grobari... i kako su pre saznali.... jo¹ me lik ne pita ni kako ste, veæ prvo da li znate da imate pravo na od¹tetu ;D

juga

Vidi, advokati æe da izvuku vi¹e jer je, jel da, veæi procenat, a ti kada skroz ozdravi¹, opet se ¾ali na bolove u ledjima, vratu... u svakom sluèaju, brz oporavak ti ¾elim!

srbac


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu