Glavni meni

Na¹ Grof (NS) sa foruma pao.

Započeo Hohštapler, 31 Mart, 2016, 16:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

Jo¹ si u bolnici ili su te pustili kuæi ?
Dr¾i se ... ako nesto treba ...  [srce]
Novo !!!
Conti ROAD !!

bigsheki


VR 46

Држи се колега,брз опоравак ти желим!
Twist of wrist!

joka

 Brz oporavak, i sreæu u pravnom postupku!

UFF

dobro si prosao
a bice i noviji motor kad naplatis stetu i povrede
kragna je + :)

balcan girl

ajde pa ozdraviiii da pijemo  [cheers]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

#26
Citat: sremac poslato 31 Mart, 2016, 21:57
nije stvar u klizavosti, tu se gotovo na dnevnom nivou de¹avaju èukanja, upravo iz tog razloga, neko stane  da pusti pe¹aka ostali se zalete od centra i  tup! Ne mogu da verujem da to ne ¾ele da re¹e. A ti, dr¾ se, brzo se oporavi , i gass
ja bi zabranio pe¹ake... ;D Pasarele, podzemni prolazi, likvidacije, ¹ta god... ;D


Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Mart, 2016, 23:37
zato po beogradu lezeci na svakih deset metara....a nicu i dalje....
Ni dok sam vozio 3000cc nisam ih jebavao, pogotovo one plastiène, sa kleom i pikasom ih tek ne jebem 5%... ;D Nego uvek neka budala stane... ;D

Slaninar

Brz oporavak. Sranje zbog povreda.

Kad propu¹tam pe¹ake, be¾im u desni deo trake, ako neko ne zakoèi, da mo¾e proæi pored mene. Mada motorom i bajsom uglavnom gledam da proðem ispred, ili iza njih, retko ih propu¹tam, ba¹ zbog takvih vozaèa. Haos kako se vozi po NS.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Serpente

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Mart, 2016, 23:37
zato po beogradu lezeci na svakih deset metara....a nicu i dalje....
da da,i to nova specijalna boja,boja asfalta,pa samo poletis preko njih.
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

To je jedan odvratan prelaz, em ukljuèenje iz Vase Pelagiæa pa automobili uskaèu a odma poèinje parking uz kolovoz
https://www.google.rs/maps/@45.2525284,19.8384969,3a,75y,68.76h,72.21t/data=!3m6!1e1!3m4!1sihSFdgbsw-BGtSpsuB6KLQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

A pe¹aci nekad iskaèu ko srndaæi po principu - ja imam prednost!

Da nam se ¹to pre oporavi¹  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Grofe, polako skupljaj papire, obavezne kontrole i produ¾etak no¹enja kragne. Kupi onu ¹to se skid ana èièak (ako su te kao mene zavili nekom staklenom vunom i krpama). Sve papire sa kontrola èuvaj. Dobro odigraj i sme¹i ti se dva soma evra.
Na procenu nosi i kacigu i rukavice i odelo (ako mo¾e¹ odnesi neèije skupo, a poderano), puknuti mobilni...

P.S. Va¾no je da si ok pro¹ao.
Ja sam za kragnu i strah dobio 140.000, totalna za zzr 98.000, rukavice 2.000, kaciga 5.000.... i agencija mi uzela 18%, ali nije mi ¾ao, mrdno nisam, samo me pozvali da doðem po ke¹.

Lazic

Citat: Serpente poslato 01 April, 2016, 08:50
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Mart, 2016, 23:37
zato po beogradu lezeci na svakih deset metara....a nicu i dalje....
da da,i to nova specijalna boja,boja asfalta,pa samo poletis preko njih.
To je najnoviji trend, izgleda su zaposlili nekog stilistu da upristoji ulice, mnogo ih ru¾e obojeni le¾eæi panduri... ;D



@Grof:
Sve slu¹aj Mrleta... :D

penzos

Jbg, niko ne voli da mu se desi sranje, ali kada se veæ desilo, a nisi mnogo najebao  [yahoo] oderi osiguranje! Mrle lepo objasnio! Nemoj da ti bude ¾ao! Ni oni nas ne ¾ale kada nam ga naplaæuju! A Jevrejskom vodim red da uop¹te ne vozim. Ovaj novi zakon je ok sa gledi¹ta pe¹aka, bezbednosti,...  [blahblah] Ali brate ta ulica je toliko prometna, a svako kome se digne krene preko ulice da skoro i ne gleda! Nego pa¾ljivo, vi¹e desnom stranom ¹to ka¾e Slaninar - pa ¹ta nam bog da! Od budala leka nema.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mi¹ko_kolo

Uvek se naje¾im kad vidim ovakav naslov. Sva sreæa pa nema puno posledica. A ludaka iza sebe se pla¹im i u kolima, a kamoli na motoru. Brz oporavak ¾elim i tebi i motoru.

ninja66


perlx


srbac


Grof

Bio sam danas kod doktora opet..... jebenih 4 sata po èekaonicama da bi mi rekli da je uredu ¹to ka¹ljem jer plitko di¹em jer me bole rebra [ljutko] da pijem lekove protiv bolova i odmaram. Na¹ao sam izgleda onu krenu ¹to mogu da skidam i stavljam pa æu se i okupati ko svet.
Nego neko (mislim REV ali nisam siguran) je kaèio link za neku radnju iz engleske koja ¹alje ovamo delove .... treba mi samo da mogu da povadim cene ovim konjima iz osiguranja... pa ako neko zna neka kaèi  :)