Glavni meni

Na¹ Grof (NS) sa foruma pao.

Započeo Hohštapler, 31 Mart, 2016, 16:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ljudi, jo¹ uvek sam u ¹oku, zvao me Boky pre pola sata ka¾e da je èuo da je Grof pao, ja nazvao na njegov broj javila se ¾ena...
Po onome ¹to znam a ne znam mnogo, u urgentnom je, odven na CT, bio je svestan, sve ga boli, ali po njenim reèima "nije se pomerao"... spomenula je da mu je oteèena glava...
Rekla mi je da zovem kasnije za sad nije mogla ni¹ta da mi ka¾e, nisam hteo ni da isputujem èuo sam po glasu da je ¾ena u velikom ¹oku.
Javljam èim ne¹to saznam.
Nisam pitao ni kako, ni gde, ni¹ta, jasno vam je i za¹to, ne znam faktièki ni¹ta osim da je on.  :(

DR® SE GROFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Au... Javljaj èim èuje¹ ne¹to novo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Video slike  na drugom forumu .
Motor zavrsio u drugoj traci Jevrejske ulice :(

makinjo


Andreja

Izgleda da motor nije udario nigde. Èekamo...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Stao je da propusti pesake na pesackom prelazu...genijalac u autu iza nije imao nameru da stane.

Laza zvuci kao da ga je tenk zgazio al neda se on 💪 Jos cekamo vesti sa CT-a.
Preneseno od kolege

joka

 Na¾alost, poèinje sezona,- nisam ga video!

  [doh]  [doh] 

eclipse4

do kurca,znaci ne isplti se biti ni posten u saobracaju.

Grof

Pozz dru¹tvo da se javi i "vinovnik".
®iv sam, mrdam (jo¹)  ali me sve boli i stavili su mi kragnu. Motor nije jako ubijen, pukao je zadnji fuzaster, auspuh je kriv, stranica je izgrebana pomalo (hvala slajderu)  ;D.
Ovde pristuni kreten (ja) je stao da propusti pre¹aka ali lik iza mene nije delio moju nameru te je probao kroz mene da zgazi gospodju (kanda mu se zamerila ;D). 
Sada polako skupljam nalaze, èekam da stigne zapisnik pa popravljam spravu.

Kostić

jel te udario u toèak? i kako ti se okrenuo motor, ili si preskoèio travu?

jebala vas ta jevrejska, uvek se klizam po njoj kad oæu da stanem pred pe¹aèki...

¾iv si prièa¹ dobro je : )

mali_zmaj

Ne daj se Grofe!!  Bem im sunce,pa kad ne pustas pjesake najebes od policije,kad ih pustas neka budala te nabije sa ledja!!! Nevjerovatno!!   [facepalm]
jin-jang

Andreja

©ta, kao samo Jevrejska je kao led? :D

Grofe, al' æe da padne jedna desetka, a? :D

Mene isto tako naguzio taksista dok sam radio kao kurir na skutu, ba¹ me lepo protresao.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

sad sam video i sliku sa fejsa pa sam skapirao za¹to se okrenuo motor. e al oni ¹to moraju da seru po motociklistima su za nauku... jevrejska je majka, ka idem za vrbas, il pipnem gas pa prokliza zadnji il koèim nogama da stanem pred pe¹aèki... a svi ludi tamo, i pe¹aci i vozaèi

Grof

Nemam pojma gde me je udario.... tek na slikama sam video da je u pitaju pikap. Ja sam prikoèio i stao da propustim gospodju i èuo koèenje i osetio udarac i eto me na zemlji kako se branim od prolaznika koji hoæe da mi skidaju kacigu i da me usprave.

Motor je ostao u istoj traci tj ka centru grada ali okreut u kontra stranu  ;) a da Jevrejska klizi, klizi za sve pare.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

pa u desni zadnji fudaster, tu te je udario i ti si pao, a po¹to je ulica klizava, motor je oti¹ao malo dalje i okrenuo se. autu su slabe koènice, pa mu je trag kasnio posle udarca, a i hteo je da te izbegne pre udarca, pa je zaneo malo udesno,  ¹to je i logièno, al udarac nije bio jak pa je motor ostao ceo, al bez zadnjeg desnog fudastera. : )

Dukags

Jbg dobro je kad nije gore. Jel priznao ovaj iz pikapa svoju glupost i bahatost ili æe i on da se vadi na klizavost? Mo¾da ne odmah ali æe sigurno da se vadi. Sakupi dokaze, svedoke ako ih ima jer dana¹nji sudovi u Srbiji su sve samo ne Sud! ®elim ti da se brzo i ¹to bezbolnije oporavi¹ ostalo kako bude!

sremac

 nije stvar u klizavosti, tu se gotovo na dnevnom nivou de¹avaju èukanja, upravo iz tog razloga, neko stane  da pusti pe¹aka ostali se zalete od centra i  tup! Ne mogu da verujem da to ne ¾ele da re¹e. A ti, dr¾ se, brzo se oporavi , i gass
budala na leru, mudonja u kontra smeru

ЯЭВОЛУТИОН

zato po beogradu lezeci na svakih deset metara....a nicu i dalje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11