Glavni meni

02 MotoGP - Termas de Río Hondo - Argentina

Započeo Hohštapler, 31 Mart, 2016, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Forza Vale 46

Kakav zavrsetak :D Bravo Doktore! :)))

Darko

1. Ne znam dal je sramota sad Rosija sto je drugi na ovajh nacin
2.Ianoneu bi zabranio da sedne na motor ... ikada... ali ikada ... jesam rekao , IKADA !!  majke ti ga nabijem u picku , idi vozi karting , jebem te usta debilna

srbac

Hahahaha kakva trka. Bravo Markez bravo DEDA....  laverti. Bradl hahaha

TEEfqd

Citat: Darko poslato 03 April, 2016, 22:42
1. Ne znam dal je sramota sad Rosija sto je drugi na ovajh nacin
2.Ianoneu bi zabranio da sedne na motor ... ikada... ali ikada ... jesam rekao , IKADA !!  majke ti ga nabijem u picku , idi vozi karting , jebem te usta debilna


sad bi senna rekao

! No longer available

Boban_m

Zao mi je Iannonea i Dovija sto zavrsise onako, bili su najzanimljiviji danas. Vinales je jako talentovan, zbog neceg me podsjeca na Montoyu u F1, nadam se da nece tako i zavrsiti. Rosijeva druga Yamaha kao da ima 750ccm.

srbac


Hohštapler

Vinjales umalo da mi ispuni jednu  od dve ¾elje ♡
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Prvo zao mi Vinjalesa,drugo jebo me svako ako su ona dva Talijana u dukatiju normalna,i trece, rossi je imao srece,to je realnost koliko god ja navijao za njega.
Al broji se i ovo drugo mjesto,Markez im jebo kevu,crko dabogda,bio je dobar..,bem li mu djigeru!!!

Ali slusao sam intervju,pa jel moguce da drugi motocikl u zamjeni nije odgovarao Rosiju, a Markezu je zamjenski odgovarao u potpunosti a prvi nije!?
jin-jang

Kostić

prvi put u ¾ivotu sednem da gledam moto d¾ipi i naravno odma bude ludnica. mali vinjales obeæava. pla¹im se da æe jednog dana dare da dobije srèku : )

eclipse4

ovo nije rosijeva voznja...videcemo koji je razlog ali ni na prethodnoj trci rosi nije bio u fulu....
kako god...najvise mi zao dovija a ianone je assassin jos odavno....samo mu nisan nije nastelovan,ovo je trebao prosle godine da napravi lorencu a ne sad doviju!

Biker-Boy

Najteze mi je bilo kad je Vinjales sustizao Rossija, jer za obojicu navijam, ali Ducatisti su sve zeznuli a i sami sebe, Ianone je zasrao , trebao je da oladi jer nija imaso sta da trazi u toj krivini,  zao mi je Dovija, dobro je startovao sezonu, i znacio bi mu podijum, a kad je Vinjales pao, srcku sam popio  :o :'(
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

ECLIPSE /Jebga,jebe ga rodni list pomalo izgleda!!
jin-jang

Forza Vale 46

Steta za vinjalesa ali sta da se radi, mora jos da uci..svakako odlicna voznja sa njegove strane :)

mi¹ko_kolo

Rekao je da mu drugi motor nije odgovarao, za razliku od prvog kada je imao brzinu za trkanje sa majmunèetom.

mali_zmaj

Pa zar nije isti setap,sta li cini toliku razliku,gume...?
jin-jang

srbac

Verovatno nije isti set up. Kada je pocela trka staza je bila pomalo mokra a posle se osusila. Verovatno da su cackali i zeznuli stvar

perlx


srbac

Novi brak je na pomolu, veceras je bila veridba !   [srce] [ljubav]

VR 46

Citat: Darko poslato 03 April, 2016, 22:42
1. Ne znam dal je sramota sad Rosija sto je drugi na ovajh nacin
2.Ianoneu bi zabranio da sedne na motor ... ikada... ali ikada ... jesam rekao , IKADA !!  majke ti ga nabijem u picku , idi vozi karting , jebem te usta debilna

1.Ни мени није јасно како Лоренза није срамота што је освојио титулу са својим брачним другом а радује се као да је он освојио  [rofl] :P                                                                                                                                  (Ако си слушао интервју после трке,чуо си ста је Роси рекао поводом другог места...)
2.Јаноне је луд па је луд,претерао мало и јбг  ;D
Twist of wrist!

srbac