Glavni meni

02 MotoGP - Termas de Río Hondo - Argentina

Započeo Hohštapler, 31 Mart, 2016, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

cime garantujes da mu je zato pokazao palac?
neki audio snimak razgovora?
:)

stilgar

#141
Citat: VR 46 poslato 05 April, 2016, 20:28
,како су ти возачи који су га као пустили знали да он иде иза њих?Чули су звук?Публика је викала "Иде Росии...паазииии"?Колико се сећам једини се Петрући окренуо и видео Росија....?
pa na stazi video bimova kolko oces pa virnu i oni :)

stilgar

Citat: eclipse4 poslato 05 April, 2016, 22:21
cime garantujes da mu je zato pokazao palac?
neki audio snimak razgovora?
:)
imam celu sezonu 2015 satelitski snimak trka, prvo mu ROSSI cestita onda ide gestakulacija dllan pored dlana klimanje glavom i podizanje palca. fajl ima oko 5.5 gb dostavljam na zahtev, da moze jos ko da protumaci ako ja gresim. evo ti link skini samo australiju motogp race i da razmenimo misljenja sta je hteo da mu kaze.
https://kat.cr/motogp-2015-16-18-oct-gp-australia-all-weekend-16-phillip-island-moto3-moto2-motogp-1080i-olvlas-t11432982.html
p.s. skidam te velike fajlove jer su visejezicni al najlepse je sto nema nikakvog komentara samo zvukovi sa staze. :)

zVuk

Citat: Ho¹tapler poslato 05 April, 2016, 22:10
...i Bautista... ;)
@zvuk
ne, nisam upoznao dotiènog,  ali  kad ti neko pru¾i ruku ko te je pobedio i ti mahnes prstom i neces da se pozdravis znaèi da si prepotentno govno.
Nisu dovedeni da se vole, ali sporstki duh je stvar klase i sigurnosti u svoje umeæe.

....smatram da je glupo karakterisati licnost nekoga koga ne poznajes.....na kraju krajeva svi imamo trnutke slabosti, a da li to znaci da smo losi ljudi..??...

...na primer,  ovde na forumu sam se jedan jedini put javio kad je neko nesto poklanjao javno na forumu, ali je taj odlucio da mi to ne posalje nikad, mada mi to nije rekao, samo mi nije poslao, to je bilo davno i nije bitno i meni to vise ne treba, ali ja i dalje ne mislim da je taj los covek.....vise volim da mislim da se u nekom svom trenutku slabosti odlucio da pokloni, pa se posle predomislio.....

....tako da i za to ne pruzanje ruke, ne znas pozadinu svega toga, to sto mi vidimo u televizoru je samo delic njihovih zivota i odnosa, a na kraju krajeva, ti ljudi se poznaju jako dugo i verujem da su njihovi odnosi mnogo slozeniji nego sto bi mi mogli i pretpostaviti.....

...a ti sudis o njegovom karakteru na osnovu nekih 3 minuta na televizoru, a da sa covekom ni kafu nisi popio....

inace ne navijam ni za koga od njih, volim da gledam trke i volim kad vidim da bilo ko od njih pokida trku.....kao sto je markez ovu pokidao..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

clutch&brake

Jedina mrlja koju je Jl imao na tituli jeste njegovo ponasanje ali to je reakcija kao posledica dedinog napadanja na njega.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

@zVuk
u pravu si. Istina od reèi do reèi. Povlaèim sve. Dao bi ti fala al sam ispuco za Senu..

ps.
Vi¹e volim kad se kolju do poslednje krivine nego kad jedan izdominira. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole


Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 06 April, 2016, 01:20
A ovo po tebi nije klanje?



Meni je potpuno jasno za¹to je Iannone probao to da uradi, hteo je da proda Doviju foru koju je on popasao godinu dana ranije od Crutclow-a... ;)
Pogledajte i uporedite snimke, gde je pozicioniran i gde kreæe, sve je isto.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Serpente

ja ove sezone pored rossija navijam i za vinalesa,vozi sabija. :)
Be the change you want to see in the world!

srbac