Glavni meni

Hankook Ventus V12 Evo K110 235/35r19

Započeo Andjelo, 30 Mart, 2016, 20:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

na  prodaju  3  gume  Hankook Ventus  V12 Evo  model K110  dimenzije 235/35r 19  sara 7mm DOT 1712
cena 200 evra  za sva 3 kom




ranko

Andjelo izvini sto ti offujem oglas ali imam pitanje jbg zabagovao sam skroz :

Superb 2 125kw=1.550 kg

Prvi i zadnji pik za kupovinu mi je Sava UHP 225/45/17 91Y ( 60eur ) medjutim kum taksista mi ubaci crva da je bolje da idem na 225/50/17 ( nije pominjao indexe ) jer je 50 mnogo udobnija i vise cuva felnu. Tacno ili ne ? logika kaze tacno ali i dalje nisam siguran da li vredi davati 30eur vise po gumi.

Dodatna problematika je da li da narusavam ono sto je fabrika propisala ( 225/45 ) ali nisam siguran da li 91 ili 94 index ?

Da li je mozda neko kompromisno resenje da nadjem 225/45/17 94W/Y XL ( ovo XL mi je najveca enigma koliko zaista u praksi to stiti felnu i samu gumu, jer je cenovna razlika isto oko 30 eur ).

Da li je bolje 50 umesto 45 ili ostati na 45 ali dodati XL ?

Andjelo

pa  bolja ti je  50mm visina  od  45mm bice udobniji a ne znaci mu nista  W-do 270km/h  Y-300km/h  a ti mozes da uzmes i V -240 km/h  a to XL ti je da je guma  sa rubom koji stiti felnu  i nije mu potrebno ako ne teras uz ivicnjak ali u nekim slucajevima ni to ne pomaze ..............ali sto se tice Sava  gume ja imam lose iskustvo ali pre 10 godina jedne  su posle nepunih 10.000 km pocele da tresu da sam morao da ih menjam  a na jedan komplet  iskocila sisa sa strane  na jednoj gumi  i po mom misljenju bolje daj pare za malo skuplje i kvalitetnije  gume  koje ce vise trajati  i bolju udobnost ces imati

Lazic

#3
Omega 3.0 24v, 1990. 1690kg prazna, 205/55/15, 150kw, vmax 256kmh, 3 godine/60.000km æelave letnje gume, ni¹ta im nije falilo... ;D
A ni meni... :D Peo je na Kopaonik pod snegom, bez lanaca... :D Dodu¹e posle su morali da me guraju i da se uparkiram i isparkiram... ;D

UFF

lazicu prestani da zivis u proslosti jebala te omega
ionako je opel govno od auta

Glava Dole

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu sta ti rekooooooo

Mito_Maniac

Citat: Andjelo poslato 01 April, 2016, 18:23
pa  bolja ti je  50mm visina  od  45mm bice udobniji a ne znaci mu nista  W-do 270km/h  Y-300km/h  a ti mozes da uzmes i V -240 km/h  a to XL ti je da je guma  sa rubom koji stiti felnu  i nije mu potrebno ako ne teras uz ivicnjak ali u nekim slucajevima ni to ne pomaze ..............ali sto se tice Sava  gume ja imam lose iskustvo ali pre 10 godina jedne  su posle nepunih 10.000 km pocele da tresu da sam morao da ih menjam  a na jedan komplet  iskocila sisa sa strane  na jednoj gumi  i po mom misljenju bolje daj pare za malo skuplje i kvalitetnije  gume  koje ce vise trajati  i bolju udobnost ces imati

50 i 45 nisu oznake mm, nego procenat od 225.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Lazic

Citat: UFF poslato 05 April, 2016, 03:14
lazicu prestani da zivis u proslosti jebala te omega
ionako je opel govno od auta
Jebiga, br¾i auto nisam nikad imao, a da je govno, govno je... ;D

Andreja

Citat: UFF poslato 05 April, 2016, 03:14
lazicu prestani da zivis u proslosti jebala te omega
ionako je opel govno od auta

E nek si mu rek'o, imam oseæaj da ima obrazac za post sa Omegom, samo copy/paste, na svaka dva-tri meseca :D Kao ¹to ja kukam za endurom :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Naravno da je govno, vozi¹ auto koji mo¾e da ide 260, a ko¹eve(trule) dr¾i hauba... :o ;D