Glavni meni

kotlic 17.04.2016 u Titelu

Započeo bigsheki, 30 Mart, 2016, 19:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

ako juga doðe pre, dr¾ite ga podalje od kotliæa. poslednji put mu je ispalo kilo soli u kazan...

Andreja

Citat: kosta66 poslato 03 April, 2016, 21:17
ja ipak dolazim sa ¹es brzina. mislim da æu da imam slobodno mesto iza, pa ako neko nema prevoz (taliban npr....)

Citat: goranvojska poslato 03 April, 2016, 21:22
Citat: kosta66 poslato 03 April, 2016, 21:17
ja ipak dolazim sa ¹es brzina. mislim da æu da imam slobodno mesto iza, pa ako neko nema prevoz (taliban npr....)
taj ko podje sa tobom prvo u crkvu na pricesce i molitvu pa na motor.

[rofl] [rofl] [rofl] [panic]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ccc mu¹karèine... ima jedna ¾enska, ta je sela po minusu, po ki¹i, po mraku, po kad sam bio pijan ko dupe, dva puta sam je umalo izgubio, dizo na zadnji, ispadala na rep, u poèetku na dve glave digla ruku da namesti kacigu devojka pa umalo spala sa motora i jo¹ tako pokoje¹ta. i danas htela da je vozim, ja joj ka¾em, æe poginemo bre neispravan motor, ona ka¾e ma neæemo.... nju æu da povedem ; )

balcan girl

pa i mene si vozio kosta onda sa skupa buma kod dragane na miljakovac :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Devojke i jesu hrabrije od muskarca, ja se prvi tresem ko suvozac i stegnut sam ko prut.... sa ribom sam jednom overio, jos nosim te oziljke, mesec dana me strugali po ortopediji i cim smo se oporavili bez problema sela sa mnom, cvajka 140 i vise i to nocu, devojka oce jos... dok neke ne smeju da sednu uopste ma ni da obecam da cu da idem 20... jbg razlikuju se i one

Kostić

jesam, al i ti si luda, tebi ne treba crkva, da sedne¹ iza mene : )

Kostić

Citat: Milos96 poslato 03 April, 2016, 23:00
Devojke i jesu hrabrije od muskarca, ja se prvi tresem ko suvozac i stegnut sam ko prut.... sa ribom sam jednom overio, jos nosim te oziljke, mesec dana me strugali po ortopediji i cim smo se oporavili bez problema sela sa mnom, cvajka 140 i vise i to nocu, devojka oce jos... dok neke ne smeju da sednu uopste ma ni da obecam da cu da idem 20... jbg razlikuju se i one

ti mali da urazumi¹ malo adrenalin i testise, kad ti neko sedi iza : )

balcan girl

moj brat uvek kaze da se nikad nije brinuo kad sam ja iza njega jer sam upoznata sa tim sta moze da se desi tako da ne odgovara za mene :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

hehe, nedo bog da gekne¹ snekim, ne da bi odgovarao, nego bi sedeo u æorki. al ti si svakako keva za pozadi. ne smeta¹ ;)

balcan girl

geknula sam ja sa æaletom na motoruuu :D i to u sorcu i majici :D ubila moja keva i njega i mene :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

ako je. i ja bi vas oboje istuko : )

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigsheki

imao sam situaciju da je suvozacica u krivini se ispravila malo da vidi put,sam bog me sacuvao.od tada vozim do 60km/h sa suvozacom/icom.

UFF

Citat: bigsheki poslato 03 April, 2016, 21:00
Citat: Darko poslato 03 April, 2016, 18:20
sheki , kad pocinje cirkus ? ima li neka satnica ili... ?


kao i prosle godine Darko,oko 13.30-14h ,do tada ce biti gotov kotlic,da se ne ceka mnogo za postavljanje kad se stigne,a posle natenane da se cirka uz druzenje.

kako da cirkam na pun stomak?  [neampojma]

Dukags

Citat: UFF poslato 04 April, 2016, 00:36
kako da cirkam na pun stomak?  [neampojma]
Kad rðavom qrcu i dlake smetaju, æuti, cirkaj i trpi  :-* [cheers] :P :D


Nego jesu na¹li one ¹to su pre neku godinu ispali uzvodno sa mosta,
èisto pitam ako æe kotliæ sas ribu da bidne?  :P [watching] [zvizdi]
(da vi¹e ostane nama koji nismo gadljivi)  ;)

niki64

Nismo ih jos nasli ali i mi smo davno poceli da jedemo ribu sa Tise.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kostić

ajoj. sad mi je sve jasno, kako je od tebe ispala kvalitetna budala, mislim pozitivna, da se ne uvredi¹. tebi ¾ivot nije bio dosadan pored takvog æaleta, mislim ono, kad te sa 8 godina ispali sa motora : )

bigsheki

Citat: UFF poslato 04 April, 2016, 00:36
Citat: bigsheki poslato 03 April, 2016, 21:00
Citat: Darko poslato 03 April, 2016, 18:20
sheki , kad pocinje cirkus ? ima li neka satnica ili... ?


kao i prosle godine Darko,oko 13.30-14h ,do tada ce biti gotov kotlic,da se ne ceka mnogo za postavljanje kad se stigne,a posle natenane da se cirka uz druzenje.

kako da cirkam na pun stomak?  [neampojma]

ma napravicemo kao prosle godine,da imas mesta i za jelo i za pice druze

Hohštapler

Organizuj ti samo da ostane ovakvo vreme, ostalo je ne bitno... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE