Glavni meni

kotlic 17.04.2016 u Titelu

Započeo bigsheki, 30 Mart, 2016, 19:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 02 April, 2016, 13:29
Citat: kosta66 poslato 02 April, 2016, 11:04
sad imam prvu ler i drugu. poneæemo kanap pa da me vuèe¹, al nemoj brzo, pla¹im se : )

Ubaci ga u drugu i vozi ko automatik, u drugoj moze da ide i 20 i 150, dovoljno dok ne sredis menjac, ne akaj ga vise da ga sjebes dibidus
A to nije akanje... :o ;D

joka


goranvojska

Citat: Slaninar poslato 02 April, 2016, 11:59
Citat: goranvojska poslato 01 April, 2016, 22:15
samo da ne pada kisa.

"Bajkeri ne gledaju u nebo!"    [rofl]
ja nisam bajker.ja sam covek koji voli da vozi motor.to radi 45 godina.bajker je covek koji zivi taj zivot.jbg.
a sta taj zivot podrazumeva dobro znate.

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2016, 20:43
Citat: Milos96 poslato 02 April, 2016, 13:29
Citat: kosta66 poslato 02 April, 2016, 11:04
sad imam prvu ler i drugu. poneæemo kanap pa da me vuèe¹, al nemoj brzo, pla¹im se : )

Ubaci ga u drugu i vozi ko automatik, u drugoj moze da ide i 20 i 150, dovoljno dok ne sredis menjac, ne akaj ga vise da ga sjebes dibidus
A to nije akanje... :o ;D

Mnogo je manje sigurno nego da salta stalno sjeban menjac kad vec zapeo da vozi a da ne popravlja

goranvojska

Citat: Milos96 poslato 02 April, 2016, 21:45
Citat: Laziæ poslato 02 April, 2016, 20:43
Citat: Milos96 poslato 02 April, 2016, 13:29
Citat: kosta66 poslato 02 April, 2016, 11:04
sad imam prvu ler i drugu. poneæemo kanap pa da me vuèe¹, al nemoj brzo, pla¹im se : )

Ubaci ga u drugu i vozi ko automatik, u drugoj moze da ide i 20 i 150, dovoljno dok ne sredis menjac, ne akaj ga vise da ga sjebes dibidus
A to nije akanje... :o ;D

Mnogo je manje sigurno nego da salta stalno sjeban menjac kad vec zapeo da vozi a da ne popravlja
znam koleta.terace ga dok ne explodira a posle videce sta ce.ne popravlja on to.nema se kad.vidis da je lepo vreme pa se treba voziti.

Giga Kle

17.04. radim noæ ali sam voljan da upoznam ekipu. Da probamo gulas pa ako kuva covek bolje od mene da se ne brukam bezveze. U svakom slucaju vidimo se.

Lazic

Citat: goranvojska poslato 02 April, 2016, 21:50
znam koleta.terace ga dok ne explodira a posle videce sta ce.ne popravlja on to.nema se kad.vidis da je lepo vreme pa se treba voziti.
Vidim po kucanju da si konaèno pre¹ao na android... ;D :-*

goranvojska


Lazic


Jecko

Gle, ja cu da budem tu :D

Ako nikako drugacije eto me kolima.... :)

bigsheki

Citat: Jecko poslato 03 April, 2016, 14:20
Gle, ja cu da budem tu :D

Ako nikako drugacije eto me kolima.... :)

zabpravih da pita,jel vi dame pijete cedevitu ili da nabavim neki drugi sokic? :)

Darko

sheki , kad pocinje cirkus ? ima li neka satnica ili... ?

Jecko

Sto se mene tice nije nikakva frka....dolazim zbog drustva, jelo i pice je usput....

balcan girl

dolazim verovatno i ja i brat stefan i snajkaa :D :D :D taman da je manijaci upoznajuu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Jecko poslato 03 April, 2016, 18:21
Sto se mene tice nije nikakva frka....dolazim zbog drustva, jelo i pice je usput....

naravno, svi imaju da jedu i piju kuci, gorivo je skuplje nego obrok tako da se ide radi druzenja i voznje  [cheers]

bigsheki

Citat: Darko poslato 03 April, 2016, 18:20
sheki , kad pocinje cirkus ? ima li neka satnica ili... ?


kao i prosle godine Darko,oko 13.30-14h ,do tada ce biti gotov kotlic,da se ne ceka mnogo za postavljanje kad se stigne,a posle natenane da se cirka uz druzenje.

goranvojska

a ako dodjemo ranije da lozimo vatru.

Kostić

ja ipak dolazim sa ¹es brzina. mislim da æu da imam slobodno mesto iza, pa ako neko nema prevoz (taliban npr....)

goranvojska

Citat: kosta66 poslato 03 April, 2016, 21:17
ja ipak dolazim sa ¹es brzina. mislim da æu da imam slobodno mesto iza, pa ako neko nema prevoz (taliban npr....)
taj ko podje sa tobom prvo u crkvu na pricesce i molitvu pa na motor.

bigsheki

Citat: goranvojska poslato 03 April, 2016, 21:05
a ako dodjemo ranije da lozimo vatru.
ma opusteno i ranije ako se dodje,taman da nas je vise da gledamo da kotilic ne zagori :))))) kad se god dodje,dobro se doslo :)