Glavni meni

potreban louis katalog 2007-2008

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 26 Mart, 2016, 13:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

kupio sam gomilu polugica kocnice i kvacila...louis ali kataloski brojevi su stari ...mislim da je 2008 bila promena, pa mi treba stari katalog da utvrdim koja je za sta....ko ima nek se javi...bicu mu zahvalan a i ako treba neko pivo da se plati :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

imam ih dosta ali da proverim datume...kad stignem kuci

ЯЭВОЛУТИОН

skeniraj mi i posalji na mail samo stranicu sa polugicama....nisam siguran da moze ali da robamal...ako imas...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Imam i ja par stotina kilograma starih kataloga, ako ti cetvorka ne nadje pogledacu ja ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

eclipse4

zajebah se debelo.....u gradu su mi u kuci jer sam spremio sve sto sam imao u vezi sa motorima jos prosle ili pretprosle god  da posaljem njanji za njegovu radionicu.....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Conti-Moto poslato 26 Mart, 2016, 17:06
Imam i ja par stotina kilograma starih kataloga, ako ti cetvorka ne nadje pogledacu ja ...
uzeo sam rucice koje su iz louisa....carina zaplenila nekome...dok se oni smisle da ih prodaju na licitaciji prodje 7 godina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Ja imo nekoliko starih al sam ih pobacao jbg  [neampojma]
I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat


Gašpar

Mislim da imam u Vr¹cu. Ako mo¾e¹ da èeka¹ do onog tamo vikenda ili da organizujem da slikaju?

ЯЭВОЛУТИОН

aj organizuj slikanje....2009 imam i ja....ali te godine su promenili sifarnik na rucicama...jbg...hvala..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Имам 2006. Пошаљи адесу на пп ако ти одговара. Да ти пошаљем или каталог или две стране.
Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Alja, imam 2008. :) Sad sam ga tek na¹ao.
Država je najveći neprijatelj naroda

motoklasik

Majstore, evo ti rucice iz Luisa iz 2008:

Klikni na sliku, pa ce tekst biti dobro citljiv.








srbac

Имам на  ЦД у каталог 2007 око 215мб  могу да га ставим на дроп бох или да ти пошаљем ту страницу

srbac