Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: FANTOM poslato 21 Novembar, 2019, 00:37
    Mali Zmaj de si prijatelju barate  [cheers] [rofl] [rofl] [rofl]

E prc imam srpsko drzavljanstvo,zaglavio bih corku cim bi presao granicu!!
jin-jang

FANTOM

    Ma ne moras bi da dolazis u Srbiju vidis da svi kukamo odavde ...  [rofl] A ovako nas spasis  [cheers] [thumb_up]

mali_zmaj

Eh sad,zna¹ da sam ja genuine Serbin,over the Drina river..,pa ja kad ne bih barem jednom u dvije godine svrnuo u otad¾binu....,pa d'umro bih odma!!  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

Кога ухвате и треба да најебе што је ухваћен. Иначе Срби су небески народ, дакле Србија до Сатурна.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Drugara je jednom uhvatio radar, 48kmh na 40, pored ¹kole... U 2 noæu prvog maja... Platio 10e jer sam ja spavao pijan... Pored ¹kola polako, ima dece i lopti po dvori¹tima i nedeljom, al' bez jebanja u zdrav mozak...

El Jefe

Мене наватили у Петроварадину радаром док сам возио бицикл, па нису могли да ми наплате казну јербо радар  снима таблицу  као доказ. Па ми тражили светло, тражили кацигу за бицикл и одустали кад сам им реко да идем из кафане, а не да се возикам по путу.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

pa ko je kriv roditeljima kad salju decu u skolu a posle ih neko zgazi, nek sede kuci na ulazu u zgradu i pusu na betonskim stepenicama pa ih nece niko gaziti :D

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 22 Novembar, 2019, 18:41
Citat: FANTOM poslato 21 Novembar, 2019, 00:37
    Mali Zmaj de si prijatelju barate  [cheers] [rofl] [rofl] [rofl]

E prc imam srpsko drzavljanstvo,zaglavio bih corku cim bi presao granicu!!
I jo¹ se hvali¹... :o [facepalm] :P ;D [srce]







Citat: El Jefe poslato 23 Novembar, 2019, 01:06
Мене наватили у Петроварадину радаром док сам возио бицикл, па нису могли да ми наплате казну јербо радар  снима таблицу  као доказ. Па ми тражили светло, тражили кацигу за бицикл и одустали кад сам им реко да идем из кафане, а не да се возикам по путу.
Imam sliku kao dokaz da mo¾e da se biciklom ide preko ogranièenja, al' nije bilo radara u 7 ujutru... ;D

friziderdzija

Imam sliku kao dokaz da mo¾e da se biciklom ide preko ogranièenja, al' nije bilo radara u 7 ujutru... ;D
[/quote]



Извини Ленсе Амстронже нисам те препозн'о...

ЯЭВОЛУТИОН

jedina zajednaicka stvar je da su bili na biciklu i bili drogirani....zapravo su to dve zajednicke stvari
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


despic

Treba mi bas bas dobar advokat za saobracajne gluposti...ima li takvog? U pitanju je bukvalno x files slucaj u kome sam okrivljen krivicno
tj nisam jos okrivljen al vidim da je sudija zagrejan da me olesi
klasican divljak

UFF

au bre ovaj despic stalno u problemu sa saobracajem tj sudijama, pa sta radis ti jbt?

despic

ma ovo je udescic od pre 2 god...ne bi bio u problemu da nisam malo naduvao...
i da nisu slagali da je vozio neko drugi, a ne pijana glupaca koju sam trebo da isamaram na licu mesta pa da makar znam za sta me gone.
A ja to saznao skoro...tj pre neki dan, da se slucaj zapravo vodi protiv mene
klasican divljak

Glava Dole

despicu, da nismo neka braca po babine linije? [rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Despiæu, mo¾e¹ i ti da sla¾e¹ da nisi vozio... ;D

Koliko si bio malo naduvao kad ti je to promaklo na uviðaju...? :o ;D

despic

Pa sad mi je kasno da slazem...
0.49
krivicno me gone jer je navodno steta bila prevelika, i na automobilima i u okolini
Mamu im jebem da im jebem, tad kamere nisu radile KAO... a sad stize li stize.
Najjaca je fora sto je uvidjaj radio slepac a vestacenje neki smrad koga je mrzelo pa napisao da su se oba vozila kretala neprimerenom brzinom i da se ne zna ko je prosao na crveno. Samo da skine slucaj s q
klasican divljak

Lazic

Ne mogu da te gone krivièno zbog bilo kakve ¹tete ako nije bilo povreðenih... Ospori¹ zapisnik, tra¾i¹ suoèenja, pozove¹ policajca kao svedoka da su slagali da ¾ena nije vozila, tra¾i¹ novo ve¹taèenje, grize¹ i ujeda¹ ako treba... Ili èeka¹ da zastari... Ako je moglo Kertesu i Kariæu sve da zastari, a Kosmajac ispao prekr¹ajac, ko ih bre jebe...

Nego, kakav je to ude¹èiæ sa prevelikom ¹tetom na vozilima i okolini... ??? :o ;D

despic

#3258
Pa to cu i da radim, a receno mi je da je krivicno jer je prevelika steta...
Gospodjica je vozila nov mercedes b klase a ja h santa fe.
Pukla me u zadnji desni tocak sa preko sto u sred bulevara ...ja napravio malo vise od 180 stepeni i izrusio metalne stubice i par ivicnjaka.


u 4 ujutru...pijana kurva u stiklama i predozirani narkoman kog vrv pustio trip tek u toku udesa...on je imao naravno 0 alk u krvi al zato narkotike ne mere u hitnoj...
vrv ce da dodje sa dva drugara dilera na sudjenje kao i u hitnoj sto su se pojavili u roku od 5 min jer sam ga sutnuo ispsovo i pretio pred pandurima
klasican divljak

Lazic

Udarac u zadnji toèak skoro automatski implicira da nisi ti kriv... Ti si faktièki veæ napu¹tao raskrsnicu kad te udarila, svaki ve¹tak to zna... ©ta da ti ka¾em, bori se... :-*