Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

Citat: FANTOM poslato 21 Novembar, 2019, 00:37
    Mali Zmaj de si prijatelju barate  [cheers] [rofl] [rofl] [rofl]

vidi,mo¾e da uzme dobru kintu,recimo 100 evra po prijavi

castor

I onda da se pozdravi sa dolaskom u Srbiju za ostatak ¾ivota...
It's the ride that matters, not the bike…

megaidiot

zmaju os maraka? il da se djorate, na onoj slici tvog motora je jasno da nisi ti vozio.

Ivicat

Hajde da postavimo stvari ovako. Taj tvoj drugar, da li vozi 72 u zoni skole, gde je ogranicenje 30, u toj stranoj zemlji gde boravi? Sledece pitanje koje se namece, sta bi uradio da je tamo napravio taj prekrsaj?

ЯЭВОЛУТИОН

sta da je naleteo na moje dete i ubio ga.....da li bi onda trazio kako da se izvuce....iz jame pune govana do kraja zivota...reciklaza bato...sere-jede pisa -pije pa ko pobedi....
nek ode na sud, izdrzi kaznu, plati i nek nauci nesto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: megaidiot poslato 20 Novembar, 2019, 21:25
pitam za drugara: snimila ga kamera da je isao 72 u zoni skole gde je 30 kod ili u smederevu, krajem marta ili pocetkom aprila. njegovi primili pismo od pandura a ovi traze da se izjasni ko je vozio motor. sta je najpametnije da uradi?

Ako ima papire od preko ode sa tim papirima da se javi i resi problem, nasi ne mogu da mu lupe kaznu na papire od preko

FANTOM

    Sad su toliko kamera svuda nakacili da ce nam stizati i kad mislimo da smo vozili po PS-u . Al polako samo tudja ruka svrab ne cese. Ceo dan sam po saobracaju i samo vam mogu reci da kamera ima sve vise i da samo nichu , a nisu tu zbog nas da bi saobracaj bio bezbedniji kao ni brdo saobracajnih patrola. Nego da bi punili budzet . A grad ceo raskopan ko Bejrut. Rupa tamo rupa vamo , dja razvlace kablove , dja toplovod i kad zavrse nigde ne lupe asvalt nego ostave isecenu kocku po tri nedelje. Tako da sto se tice prava i pravde kod nas slaba vajda.

Lazic

Ja bih to ignorisao... Ali, nedavno ©ekija privedo¹e na granici zbog nekog prekr¹aja... Zavisi koliko èesto ti drug dolazi ovde...


sasa ns 1

treba se raspitati da li privode strance na granici kad ulaze zbog saobraæajnog prekr¹aja koji su ranije naèinili.Naroèito ako nisi osudjen a mislim da to zavisi od te¾ine prekr¹aja .Ai to zatareva.Ja sam uspeo da izidjem iz Madjarske da ne platim i posle 3 meseca u¹o i nikom ni¹ta.A kad zatari tek onda nemo¾e sigurno.

megaidiot

Citat: Ivicat poslato 21 Novembar, 2019, 09:14
Hajde da postavimo stvari ovako. Taj tvoj drugar, da li vozi 72 u zoni skole, gde je ogranicenje 30, u toj stranoj zemlji gde boravi? Sledece pitanje koje se namece, sta bi uradio da je tamo napravio taj prekrsaj?
nema tamo kamera. inace covek vozi civilizovano jako i ovde i tamo retko kad pravi bilo kakav prekrsaj.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Novembar, 2019, 09:54
sta da je naleteo na moje dete i ubio ga.....da li bi onda trazio kako da se izvuce....iz jame pune govana do kraja zivota...reciklaza bato...sere-jede pisa -pije pa ko pobedi....
nek ode na sud, izdrzi kaznu, plati i nek nauci nesto....

sta ce dete vikendom u skoli? ja sam prosao istim putem mozda sat ranije i na putu nisam video dece. eee, subota jutro, po koje dostavno vozilo i prazan autobus.

Citat: FANTOM poslato 21 Novembar, 2019, 10:15
    A grad ceo raskopan ko Bejrut. Rupa tamo rupa vamo
bejrut je divan grad, jako lepo sredjen u odnosu na beograd sada. ako budes imao prilike idi vidi, odusevices se, cim se naviknes na prisustvo vojske svuda.

Lazic


megaidiot


despic

A zna li neko kako funkcionisu ove nove kamere? Nema sanse da te snimi pa neki kao program skenira tablicu i automatski ti posalje kaznu...mislim da mora neki glupan ipak da sedi i nesto da radi da bi se ceo proces ostvario.
klasican divljak

dzimika

automatizovano skroz koliko sam ja razumeo, huawei kamere valjda ili one hikvision a huawei sistem, taj neki fazon

despic

ma nemoguce, bas bi probao da iam para za bacanje :)
jbm im mamu kinesku, usrace nas skroz
klasican divljak

dzimika

pa zar mislis da to vec nisu oni istestirali u kini? eeeee pa nije on dzabe isao u kinu

Glava Dole

#3237
Automatski registruje prekoracenje i pali slikanje(snimanje, stagod) ali ziv covek da procesuira koliko ja znam.

Inace su tu nekad bili lezeci policajci pa su skinuti i stavljene kamere pa ko se navuce- navuko se. Smederevci znaju pa tu redovno mile(cak i nocu kad je 50 voze 25), ali sa strane malo malo pa neko fasuje...

castor

Koliko je meni poznato, automatizovano je za auto tablice, za moto tablice nemaju program, pa se radi ruènom metodom...
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: megaidiot poslato 21 Novembar, 2019, 12:53
Citat: Ivicat poslato 21 Novembar, 2019, 09:14
Hajde da postavimo stvari ovako. Taj tvoj drugar, da li vozi 72 u zoni skole, gde je ogranicenje 30, u toj stranoj zemlji gde boravi? Sledece pitanje koje se namece, sta bi uradio da je tamo napravio taj prekrsaj?
nema tamo kamera. inace covek vozi civilizovano jako i ovde i tamo retko kad pravi bilo kakav prekrsaj.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Novembar, 2019, 09:54
sta da je naleteo na moje dete i ubio ga.....da li bi onda trazio kako da se izvuce....iz jame pune govana do kraja zivota...reciklaza bato...sere-jede pisa -pije pa ko pobedi....
nek ode na sud, izdrzi kaznu, plati i nek nauci nesto....

sta ce dete vikendom u skoli? ja sam prosao istim putem mozda sat ranije i na putu nisam video dece. eee, subota jutro, po koje dostavno vozilo i prazan autobus.

Citat: FANTOM poslato 21 Novembar, 2019, 10:15

postoje radne subote, postoje vannastavne aktivnosti vikendom.....uopste nije ni bitno.....ja samo kazem kako bi prosao neko da zgazi moje dete.....prihvatis kaznu koja je zasluena i odradis svoje i shvatis da moras da pripais u tom kraju....na nekom drugom mestu moze da se desi da dete istrci a da ga ne ocekujes...momenat tvoje nepaznje u zbiru sa decijom nepanjom i nekim objektom koji ti je odvuka paznju ili jednostavno te sprecio da dete vidis na vreme...ima pravdanja...ali pored skole NEMA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11