Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Oktobar, 2019, 10:12
drzava to ako hoce moze llako da resi....niko ko nije u polisi ne moze da upravlja vozilom....dakle ne mozes da pozajmis kola ...zapravo mozes ali on ne sme da vozi....da bi bio u polisi moras da imas vozacku i da zivis na adresi imaoca vozila....
nego bi onda odgovarala njihova deca za sranja....
Ni u USA osiguranja ne prave pitanja oko pozajmljivanja vozila treæim licima, èak i ako nisu preskupa kola, do oko 40-50.000 isplaæuju ¹tetu bez problema, meðutim ako pozajmi¹ ne¹to skupo nekome ko nije èlan porodice a on slupa, onda je problem...




https://www.youtube.com/watch?v=Oep2KoSKSWo#


FANTOM

    Moje se nista ne vodi na mene . Al nisam uzeo u obzir da je dobro ako osoba na koju se vodi nema dozvile sto je u mom skucaju tako . Tako da je to znaci dobitna kombinacija . [cheers]

sasa ns 1

ovde na forumu sve go kriminalac.KO KAR GO.Tra¾ite rupe u zakonu.Mislio sam da sam ja najtalentovaniji.

Lazic

Bolje naæi rupu u zakonu nego rupu u novèaniku... Dr¾ava je aparat za otimanje novca i ugnjetavanje graðana...

sasa ns 1

i mja tvrdim veæ 30 godina da je anarhija najbolja al me niko ne slu¹a.

Lazic

Meni se sviða verzija komunizma iz zvezdanih staza...

El Jefe

Мени се више свиђа алкохолизам и радо га се сећам
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

pitam za drugara: snimila ga kamera da je isao 72 u zoni skole gde je 30 kod ili u smederevu, krajem marta ili pocetkom aprila. njegovi primili pismo od pandura a ovi traze da se izjasni ko je vozio motor. sta je najpametnije da uradi?

®or¾

Da zapali u Kazablanku,©vajcarska,momentalno

megaidiot

ma nije u zemlji odavno nego se vozili dok je bio ovde na odmoru, a taj motor mu je na nase table

Kostić

ко је возио мотор?

чича глиша

јел то оно викенд нигде живе душе на путу а знак стоји? тако личи, тешко да би неко возио 70 тамо где има деце у радном дану, а тад пандура и нема јер знају

зато је чича глиша возио мотор

megaidiot

a da li je cica glisa ovlascen da vozi i ima li tu mozda jos veci problem?
subota je bila, nigde zive duse

Kostić

није, чича глиша је чудо од слаткиша. претпоставио сам да је викенд, јер викендом вребају кад нема људи.

megaidiot


Kostić

јесмо, зато смо такви.

megaidiot

a jel nisu menjali zakon pa kad ne mogu da nadju cica glisu rebnu vlasnika motora?

mene su u austriji tako posle 2-3 pisma, ali moj cica glisa nije imao njihovu dozvolu pa mi se vise isplatila kazna za taj prekrsaj nego za cica glisinu dozvolu.

Kostić

закон најбоље функционише у зомбиленду. ту стоје сви знакови, прописи, а нигде живе душе нема. има само оних који имају плату у новчанику и оних који од те плате живе. лепо је кад је власник мотора на адреси на којој не живи, кад је незапослен и кад немају где и шта да наплате. то је најлепше. наравно у случајевима када разуман човек управља моторним возилом и прави прекршаје.

megaidiot

You have already posted a thanks to this post at 23 Oktobar, 2019, 23:29

sasa ns 1

ja znam jednog sa ninjom kog su iso tako snimili.Po¹to mu je brat koji ¾ivi u nemaèkoj bio u to vreme u poseti on se izjasnio da je brat vozio.Dostavio je sken paso¹a ulaz izlaz.naravno brat nije vozio.
Po na¹em novom zakonu o saobraæaju predvidjena je saradna sa svim stranim institucijama  gde se prosledjuje prekr¹ajna prijava u zemlju prebivali¹ta.Da bi se to ostvarilo potrebni su bilatelarni sporazumi izmedju te zemlje i Srbije.Po¹to to ne postoji koko ja znam NIKOM NI©TA.Treba da nadjte nekog bosanca ili nekog drugog strend¾era pa se dogovorite sa njim  da preuzme krivicu ,ili nkog dedu bez dozvole.Sve zavisi od visine kazne .©ta se ispati.

FANTOM

    Mali Zmaj de si prijatelju barate  [cheers] [rofl] [rofl] [rofl]