Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: FANTOM poslato 22 Oktobar, 2019, 00:39
    Golf kostao skuplje od tvog gejmobila  [facepalm]
     Lako cemo za klopu ako uspem da izvrdam  [dobarpost]
Mislio sam pre ulaganja... I gejmobil je sa plinom i registracijom 2013-te iza¹ao 3100e i sigurno sam do sada potro¹io jo¹ hiljadu na odr¾avanje, dodu¹e sa sve agregatom, a platio sam ga 2300...

Nije toliki problem izvrdati ih, organi su generalno lenji osim ako se kao Milo¹ ne zavadi¹ sa nekim... Uz malo laganja ukuæana, nikakav problem...  [cheers]

Pri tom, najgore ¹to mo¾e da ti se desi ti se veæ desilo...

MIGE

od 10 kazni,samo jednu platim ...ostalo zastari..uvek sam tako radio  :)

gane

Citat: slave74 poslato 21 Oktobar, 2019, 23:52
Ja sam isao u CG , i u BiH na sve moguce prelaze kako glavne tako i tkz malogranicne. Bezbroj puta proveravali.  Imao sam prekrsaj , redovno su slali pozive zamolnice za saslusanje na koje se nisam odazvao. Taj slucaj je zastareo posle dve godine.

Nekad nisu slali poternicu na granicne prelaze ni u slucaju krivicnih prijava. Samo za teza dela. Tu pricu o vracanju sa granice i hapsenju zbog neodazivanja sudu u vezi prekrsajnih prijava sam citao u novinama, ali ne znam dal je to "patka".

Po meni ti je najbolje da pokusas da izbegnes sudjenje, nista ti se ne dodaje na kaznu kad god se pojavis-ukoliko to kojim slucajem  pozelis.


Nije prièa, mom drugu se desilo na bosanskoj granici.

dzimika

Pa kome se desilo sa foruma prosle ili pretprosle godine isto

Nemam ja nista protiv alkohola ali imam protiv da se ne zna mera, druga stvar, ako je vec "splet okolnosti" postoji toliko nacina da se vratis kuci (taxi, cargo, cammeo) ali svima je to skupo u tom trenutku a onda kad dodje do kazne onda se traze saveti kako da se izbegne i da se ne plati ili kako manje da se plati, a nesto sto je moglo da kosta par stotina dinara sada kosta par hiljada ili desetina hiljada
e zato kazna treba da bude x5

I nemoj neko da mi kenja pogotovo ti Lazicu kako nam je drzava sranje kad ti prvi radis protiv ove drzave, kad ti budes krenuo da postujes zakon onda to ocekuj i od politicara

El Jefe

Уууууу Лазићу шта ти казооооо.
Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

    Dzimika je luuuuddd  [rofl] [klanjam_se] pa on mora da glasa za svevisnjeg .
    Pod sticajem okolnosti sam mislio na ovo ajde i to da napisem kad niskite da sam indijanac da objasnim :
    Kupimo 8 limenki ja i ortak i reko izblejimo kuci posle radne nedelje i na spavanje . Popijemo po pivo kad on ni odkud e zovu neke ribe na pice oces da idemo . Ja zevam vec posle prvog piva reko ma koj cu ne ide mi se . Jaze on ma ajmo na pice sta . Reko pitaj jel su same ako su u nekom muskom drustvo jebe mi se da mi se mrsti neki mucenik preko stola. Pita on one vicu same njih 3. Reko ok ajde blizu tu u kraju kod nas kafic iznad okretnice 26 sednemo odemo tamo . Kad ono jeste kafic al sa muzikom . I uzmemo tu po pivo one jedna pije rakiju druga viski treca pivo . I kao bukvalno popijemo pice i razilazimo se . Kad kurac ispostavi se da one piju ko tata a ne kuvaju ko mama . Popijemo tu na njihovu inicijativu jos 3 ture . Dve sestre dobre jedna onako jbg vislja od mene. I kao staje muzika krecemo kuci . Nismo dislo do okretnice zovu one e cekajte nas kod okretnice idemo dalje negde na pice . I tu se stvar pogresno prelomi umesto da odem kuci i parkiram pa dalje taxijem. Ja samo smotam za njima pa oravac drugi kafic i tamo isti dva tri piva . I gotovo odnese vrag salu onda nije dosta onda ajmo u Onu moju   .... I ispred plavog mosta na putu do kuce izvolte stanite . Naravucenije bilo lepo sa sojkama fina atmosvera one opustene verglaju sve fino i rec po rec pivo po pivo one secsmeskaju i ajd ti Vule u bajbokanu . Eto vam splet okolnosti . [flashing]

dzimika

Dzimika je kratkog fitilja ovih dana ali jesam u pravu, i ne glasam ni za koga, znam ja da istina boli najvise i svi nesto kukamo da ne valja drzava a prvi mi sami gledamo kako da zajebemo sistem
Evo pre neki dan mi prica sef njegov neki poznanik, godinama drzao plac za kola, dinara drzavi nije platio 10 godina i onda kad je doslo da mora da ide sve preko firme ne valja mu drzava
ja se slazem da sistem nije dobar ali nije dobar i zbog nas samih koji gledamo da ga zajebemo, gledamo kako da prekrsimo zakon, pravila ili bilo sta sto nas ogranicava da bi izveli nesto sto nam treba

mareskin

Znao sam da su ¾enke krive... uvek one... eh, bo¾e ¹to stvori ovaj slabi mu¹ki mozak i nedovoljno volje da se odupremo zavodljivim èarima ¾enskih oblina... oooooj ¾ivote.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

ne plaæaj ni¹ta.

Moj savet kao dugogodi¹njeg konzumenta i vo¾nje u isto vreme...
Safe BG driver, vrate mi auto i dovezu me ispred kuæe za 1000din.

FANTOM

    Ma problem je bio sto je njih bilo tri a nas dvoje Mige moj dragi sta ces bila borba ko ce sa dve . Na kraju mene odvedose u bajbokanu , a ortak koji je pijaniji od mene u moja kola i nazad kod riba . Ma nista me nepitaj ... :violina:

dzimika

a vi umesto da nadjete treceg da odvoji tu losiju vi dali po picu, kakav danas neiskustvu :P

Lazic

Citat: dzimika poslato 22 Oktobar, 2019, 09:43
I nemoj neko da mi kenja pogotovo ti Lazicu kako nam je drzava sranje kad ti prvi radis protiv ove drzave, kad ti budes krenuo da postujes zakon onda to ocekuj i od politicara
Ja nisam merodavan... ;D Ne kukam bre ja da nam je dr¾ava sranje, kukam na lopovsku vlast... Ja sam protivnik svake dr¾ave koja sedi na grbaèi narodu da bi politièari ¾iveli k'o bubrezi u loju... Bio sam u vi¹e dr¾ava gde bih bio veæi katolik od pape, jer su fokusirane na graðane a ne na trenutnu vlast... Politièari moraju da po¹tuju zakon, ja ne dok me ne uhvate... Inaèe u ovoj temi sam samo osporio famu o alkoholu i vo¾nji... Opet æu da ponovim, pogledaj statistike koliko procenata od ukupnog broja nesreæa izazovu pijani... Drugo, kako ja to radim protiv dr¾ave, 'leba ti? Izbegavanjem kazni? Mislim, stvarno... :P ;D :-*


@Fantom:
Taman se ponadah da je bar bilo nekog seksa... [facepalm] :D

FANTOM

    Pa vidim ja poterao neki maler znaci ipak nam je falio treci koji nece da pije i koji ce da uzme ruzniju  [zvizdi]

zVuk

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2019, 12:05
.. Inaèe u ovoj temi sam samo osporio famu o alkoholu i vo¾nji... Opet æu da ponovim, pogledaj statistike koliko procenata od ukupnog broja nesreæa izazovu pijani...


daj neki link ka tim statistikama...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mrle

smanjimo pogibije po ulicama, vozimo trotoarima.

ЯЭВОЛУТИОН

nekako mi se cini da je trosak alkohola i kazne bio za jedno dve kurve kod kuce.....matematika nikada ne laze...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Oktobar, 2019, 12:25
nekako mi se cini da je trosak alkohola i kazne bio za jedno dve kurve kod kuce.....matematika nikada ne laze...

Zar da plaæam za seks u najboljim godinama?!?!?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2019, 12:05
Citat: dzimika poslato 22 Oktobar, 2019, 09:43
I nemoj neko da mi kenja pogotovo ti Lazicu kako nam je drzava sranje kad ti prvi radis protiv ove drzave, kad ti budes krenuo da postujes zakon onda to ocekuj i od politicara
Ja nisam merodavan... ;D Ne kukam bre ja da nam je dr¾ava sranje, kukam na lopovsku vlast... Ja sam protivnik svake dr¾ave koja sedi na grbaèi narodu da bi politièari ¾iveli k'o bubrezi u loju... Bio sam u vi¹e dr¾ava gde bih bio veæi katolik od pape, jer su fokusirane na graðane a ne na trenutnu vlast... Politièari moraju da po¹tuju zakon, ja ne dok me ne uhvate... Inaèe u ovoj temi sam samo osporio famu o alkoholu i vo¾nji... Opet æu da ponovim, pogledaj statistike koliko procenata od ukupnog broja nesreæa izazovu pijani... Drugo, kako ja to radim protiv dr¾ave, 'leba ti? Izbegavanjem kazni? Mislim, stvarno... :P ;D :-*


@Fantom:
Taman se ponadah da je bar bilo nekog seksa... [facepalm] :D

Svaka vlast je lopovska, znam ja sta je problem, inace ne sporim ja statistiku i ja nisam spomenuo nesrece vec prostu cinjenicu da ne treba voziti kad si pijan zbog sebe i zbog drugih, jer 1000 puta ces proci bez problema ali 1001 moze biti i to ne moras biti kriv uopste ali ako si popio i ti ces biti kriv

dzimika

#3158
Citat: mareskin poslato 22 Oktobar, 2019, 12:36
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Oktobar, 2019, 12:25
nekako mi se cini da je trosak alkohola i kazne bio za jedno dve kurve kod kuce.....matematika nikada ne laze...

Zar da plaæam za seks u najboljim godinama?!?!?!?


Nisi ga razumeo, mogao je za te pare koje ce da pokloni sada drzavi da mu dodju na noge i rade sve po zelji a ne da ide da cirka sa nekim tamo od koji je pitanje da li ce dobiti ista na kraju

mali_zmaj

Apropo svega ,naruèen nosaè tablice na preklapanje!! Prc!! Ebo im radar mater!! Od Banja Luke do Bihaæa prije neki dan 10 patrola i sijaset radara!! Dr¾ava ¹vorc!! Propast!!
jin-jang