Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 157 158 159 [160] 161
Štampaj
Autor Tema: Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti  (Pročitano 313694 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.
Kvalitet: +360 (18%)
Zahvalnice: 24

Odgovor #3180 - 24 Oktobar, 2019, 00:10 Ocena: +1
Ignoriši

Ma oni bi mogli ozbiljnije probleme da resavaju a ne sobracajne pa bi svima bolje bilo , al ne ovo im je lepa kasica prasica pa samo otimaj udaraj , nemas ajd u zatvor , nemas ajd izvrsitelji ... E onda udaris kurcinu nemas nista i razapnes sator negde u sumi i jebe ti ... Mir tisina lov ribolov , a oni nek funkcionisu po gradu sa svojim bankama , kapitalistickim drustvom , radi da bi potrosio i kupio i ono sto ti ne treba itd . Ljudi koji zapale na neka imanja van grada su mi sve jasniji . Klanjam se
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8098 (18%)
Zahvalnice: 359

Odgovor #3181 - 24 Oktobar, 2019, 09:30 Ocena: 0
Ignoriši

Naravno... Grin

Elem, vidim da se ubiste da dokažete da su statistike nepotrebne, a niko da pročita šta sam napisao... Sve vreme pričam o UKUPNOM broju nesreća u rasponu od više godina. Naravno da će između 2 i 3 noću svako ko se slupa da bude pijan ili uspavan, tačno je da je dosta veća verovatnoća da će da se slupa neko pijan, svako ko je ikada bio pijan čak i ako nije vozač to zna, neko pijan ne može ni da hoda a ne da vozi... Poenta je u onome dole što je napisao Motoklasik mada se odnosi i na vozače kola kod nas... Dan danas je u Velikoj Britaniji dozvoljeno do 0.8 promila(bar za kola). Jesu li oni samoubice ili podnose alkohol bolje nego Rusi ili glupi, ili toliko bolji vozači? Ili možda naša a i druge države sa malil limitom šilje kurac na narodu? Kad sam naduvao 0.76 osećao sam dejstvo alkohola ali sam i subjektivno osećao da sam sposoban da vozim, što i jesam bio, niti sam vozio prebrzo, niti rizično, jesam se popičkao sa policajcem oko nekih preusmeravanja(kad su pravili novi tobogan ka Adi), ali oko toga bih se posvađao i trezan. Po sadašnjem i tadašnjem zakonu za 0.76 ide i kazna i oduzimanje dozvole, u Engleskoj nikom ništa...

Ne pričam da treba voziti pijan, nego da zavisi od čoveka i količine alkohola kad si nebezbedno pijan za vožnju... E sad, može da se dalje šilji kurac kako za sve treba da važe ista pravila... I opet se vraćamo na ukupan broj nesreća koje su izazvali pijani i naš zakon i sprovođenje istog... Ništa ne rade zbog povećanja bezbednosti, samo cede suvu drenovinu, zato su i smanjili limit sa 0.5 na 0.3 pa na 0.2... Ko je bre pijan sa 0.2 ili 0.3 huh? facepalm

@Motoklasik:
Onomad kad sam provozao CR500 ni u ludilu nisam smeo da sednem na nju trezan... Shocked Grin Doduše i nismo bili na javnom putu, ali jesam li tada delovao da nisam u stanju da bezbedno upravljam onim čudovištem od vozila? Cheesy A tada bi verovatno naduvao oko 1... Shocked  Grin
« Poslednja izmena: 24 Oktobar, 2019, 09:36 Lazić »

El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +2579 (48%)
Zahvalnice: 75

Odgovor #3182 - 24 Oktobar, 2019, 09:34 Ocena: +1
Ignoriši

Овај народ је изгубио слободу када се масовно преселио у градове и предао оружје. Човеку који има своје имање са бунаром и пушку не може нико ништа. У граду ако нестане воде и струје ти си готов. Тако може да те контролише било ко. Што реко онај из Сарајева, имао сам девизе само нисам имао да једем.
Узгред Лазића треба линчовати да не узнемирава народ.

Друштво за заштиту од животиња
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11756 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #3183 - 24 Oktobar, 2019, 09:43 Ocena: +1

Ma problem je bio sto je njih bilo tri a nas dvoje Mige moj dragi sta ces bila borba ko ce sa dve . Na kraju mene odvedose u bajbokanu , a ortak koji je pijaniji od mene u moja kola i nazad kod riba . Ma nista me nepitaj ...

ako je on napravio cetvorku sa 3 pijane ribe dok si ti lezao u tvorza na ladnom betonu onda je vredelo
bar njemu Cheesy
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1367 (16%)
Zahvalnice: 90

Odgovor #3184 - 24 Oktobar, 2019, 10:59 Ocena: +1
Ignoriši

Овај народ је изгубио слободу када се масовно преселио у градове и предао оружје. Човеку који има своје имање са бунаром и пушку не може нико ништа. У граду ако нестане воде и струје ти си готов. Тако може да те контролише било ко. Што реко онај из Сарајева, имао сам девизе само нисам имао да једем.
Узгред Лазића треба линчовати да не узнемирава народ.

Priča o naoružanom narodu je po meni promašena. Zašto?

1)
Oko 1000 puta je veća verovatnoća da se oružjem u kući neko povredi, nego da se upotrebi za nešto u smislu odbrane i sl. Takve su barem statistike koliko sam zapamtio - ne gugla mi se sad za linkove.

2)
10 obučenih, organizovanih ljudi će sjebati 1000 i više, koji su po jedan, ili se probaju organizovati ali ne mogu dobro, ili nisu obučeni.
Tako da je "narod", čak i naoružan, nemoćan protiv organizovane manipulacije i terora države - što se vidi i u Americi, gde je još uvek dozvoljeno da se bude naoružan, pa ih opet jebu kako hoće (običan svet).

Mada se slažem da je korisno imati svoj izvor hrane, vode i kalaš sa dovoljno džebane.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
bucko
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW r1200gsa ,can-am xtp650, vespa GTS 300
Kvalitet: +1088 (58%)
Zahvalnice: 58

Odgovor #3185 - 24 Oktobar, 2019, 11:42 Ocena: +1
Ignoriši

Zato se izmestis iz grada i odma sa ekipom organizujes lovacko ninja udruzenje

bucko.rs
FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.

Odgovor #3186 - 24 Oktobar, 2019, 13:37 Ocena: +1
Ignoriši

Nista idem ja onda da lezim a vi sa foruma da mozete da jebete , evo zrtvovacu se za moju bracu Motomanijake  Drka
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1844 (19%)
Zahvalnice: 105

Odgovor #3187 - 24 Oktobar, 2019, 19:08 Ocena: +1
Ignoriši

PS: Ovo se posebno odnosi na nase strance-kretene koji ovde rade sta hoce a kad predju granicu, manji su od mrava.
ima istine, al ja recimo vise cvikam od pandura ovde nego tamo, moram da nosim pun kurac dokumenata kad vozim auto ili motor (pasos, vizu...) i znam da ce me panduri cimati zbog tablica da bi uzeli neke pare. a vidis tamo moras da napravis prekrsaj da bi te zaustavili, vozio sam dosta dugo njihove table sa nasom dozvolom sto je ozbiljan prekrsaj, ali nisam im dao razlog da me zaustave pa me i nisu zaustavili.

зато људи више пазе и не курче се. ако знаш да ће да те пресрећу ако не правиш прекршај, нормално је да ћеш у прекршају да возиш и да не станеш ако ти машу и саобраћај је безбеднији али каса штуца за неки динар оне слепарије која нема за регистрацију дозволу цирне пиво етц. код нас ако се то уведе, нико никад неће да направи удес и прекршај и нико никад неће да региструје. јел данска беше морала да мења закон зато што је србин зидо кућу па после ишо по папире а они се пренеразили, оно ау јеботе јел ово ико ради на свету.
megaidiot
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1150GS
Kvalitet: +796 (34%)
Zahvalnice: 31

Odgovor #3188 - 24 Oktobar, 2019, 19:26 Ocena: 0
Ignoriši

ili danska ili svica, cuo sam za taj slucaj.
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #3189 - 24 Oktobar, 2019, 20:00 Ocena: +3
Ignoriši

ми смо релативно сиромашан народ не баш цео али један добар део али смо исто тако и кварни и злоупотребили бисмо сваку рупу која постоји а те здраве државе не живе од малтретирања грађанства и немају проблема са нема се за дозволу регистрацију кочнице и зато и не заустављају јер тамо само странац из сиромашне државе може да се шлепа на законску рупицу (реимо твој случај са дозволом и таблицама) односно на свест и савест. и код нас наравно увек најебе онај ко ништа није урадио али једноставно нема се а треба да се живи и воли се да се живи а онај који има њега боле мија он ће да искашље и терај даље. боље да убијеш некога него да ти маше а ти цирно пивце ил ниси регистрован ил немаш дозволу па бежиш мања је казна. у србији ника ниједна власт није водила бригу о друштву и заједници од како је исус постао јадан сиромашан и накршћен на овамо и тако ће да буде заувек. и зато је код нас бахатлук на завидном нивоу. што већи шамар то већи сисај га може ми се.  а беду ко јебе нек цркне шта кој курац оће.

пре седам осам година отприлике прворођени је возио 160 на ограничењу где је 50 и стигло то у суд и после месец дана је хајдучија повукла пријаву из суда без образложења и ту смо ми изугбили кредибилитет хајдучије потом је дошла савамала па смо и ту изубили кредибилитет народне милиције и сад саобраћајна и ова друга градска мени соли памет како сам ја неки фрајер јер нем дозволу и да то тако не може а ја видим да може па размишљам мого би мало и у неки криминал оно да ходам по улици и отимам бабама кесе са пијаце што да не видим да се може

овде штрецаш од цигана да ти не покраду имовину штрецаш од џепароша да ти не украду буђелар штрецаш се на семафору дај ће џип поред тебе да одлети у ваздух штрецаш од закона јер немаш дозволу штрецаш од комшије ако сазна да си му јебо жену штрецаш од усмрделог меса штрецаш сам од себе ако си беда ако ниси јупи ура живео цар живео нам заувек

оно најтеже што здраворазумном човеку поквари апетит је кад живи на свом говорном подручју са људима који би сакатили намртво свакога ко је прекршио закон а у мраку кад их нико не види поливају се по глави растопљеним путером па се после пред јутро и излазак у јавност рибају четком небили сакрили своју тамну страну
« Poslednja izmena: 24 Oktobar, 2019, 20:16 Kostić »
megaidiot
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1150GS
Kvalitet: +796 (34%)
Zahvalnice: 31

Odgovor #3190 - 24 Oktobar, 2019, 20:18 Ocena: 0
Ignoriši

tamo se ne ostavlja broj tablice kad kupujes godisnju vinjetu, nego na poverenje da ces za sva svoja vozila da kupis po jednu, jer valjda hoces da se putevi odrzavaju. ja sam naravno kupovao jednu za motor pa prelepljivao na onaj sa kojim sam isao na autoput.
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #3191 - 24 Oktobar, 2019, 20:23 Ocena: +2
Ignoriši

наравно али тамо је беда са нулом испред у процентима док је код нас са јаким бројем. тамо у оном египту где су она летовалишта и где долазе из целог света наморе не постоје семафори не постоје пешачки прелази и тамо европљанин не уме да пређе улицу и крсти се у христа како је то диваљ народ ал лепо им море лепи хотели јебига ибогат тај египат заболе их радојко да јебу људе по саобраћају као да су криминалци

а ми нисмо ни горе ни доле ми смо у црној умној рупи
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #3192 - 24 Oktobar, 2019, 23:28 Ocena: 0
Ignoriši

Kostiću, one lutke što su te spopale izgleda i nisu toliko loše... Shocked Kiss

FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #3193 - 25 Oktobar, 2019, 00:00 Ocena: 0
Ignoriši

I ja bih rekao sa poslednja dva njegova posta se slazem u potpunosti . Ali to je surova realnost i ziveti se mora i cuvati se od govnara tj lesinara .
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1527 (27%)
Zahvalnice: 65

Odgovor #3194 - 25 Oktobar, 2019, 09:28 Ocena: 0
Ignoriši

Evo ja i Lazić smo imali konstruktivnu prepisku prije neki dan,i čovjek mi ne vjeruje da ako ne platiš kaznu,ili se ne žališ sudu poslije dobijene kazne,ne možeš registrovati auto! I to je jedina stvar koja je jedinstvena u B i H,oko čega se slažu i Sarajevo i Banja Luka. Gdje god da napravim prekršaj,a ne platim kaznu,nema registracije vozila,niti jednog koja je na tvoje ime!! Kazna će da zastari,ali ćeš da voziš neregistrovan auto!! Lazić mi ne vjeruje!!  Ali kod nas je pljačkanje naroda od strane države postala umjetnost,i to legalna!! Dođeš iz osiguranja,sa svim papirima na šalter za registr. i službenik ti kaže ,žao nam je imate neplaćenih kazni,ne možete registrovati vozilo,i možeš se jebati,da izvinete!! E sad će te vi meni postavljati sto pitanja kako i zašto...,tako je!! I svi znaju da na ustavnom sudu to pada!! Ali ko će da se ganja do suda,i "vlast" na to i računa!!  Eto tako vam je to ovdje!!!! 

jin-jang
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #3195 - 25 Oktobar, 2019, 09:32 Ocena: 0
Ignoriši

Bilo je toga i kod nas u više navrata, čak si krajem '90-ih morao iz poreske da vadiš potvrdu da nisi dužan...

Ali definitivno fotelje i državna sisa ne poznaju ni vere ni nacije ni granice...

mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1527 (27%)
Zahvalnice: 65

Odgovor #3196 - 25 Oktobar, 2019, 09:34 Ocena: +1
Ignoriši

da samo znaš kako su složni kad treba oderati sirotinju!! jebem li im nanu! popizditis dobijem odmah,i osip odmah,na najgorim mjestima!!

jin-jang
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #3197 - 25 Oktobar, 2019, 09:46 Ocena: 0
Ignoriši

Tad sam morao da radim prenos neke Askone jer je bivši vlasnik bio dužan za porez, a imao ovlašćenje... A koliko mi se čini u Bosni i Srpskoj, između naših, njihovih i ovih sa zapada nema nikog poštenog...

UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11756 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #3198 - 29 Oktobar, 2019, 09:22 Ocena: +1

pa sta je tu problem? kao da ih je tesko zajebati
kad kupujes auto vlasnistvo prenosis na nekog clana porodice, pozeljno nekog ko ni nema dozvolu pa ni ne moze da napravi prekrsaj ubuduce (i ne previse matorog da se ne drkas sa ostavinskom raspravom ako dumre  rofl) a onda ti da budes zbog toga u problemu tj da uradi isto sto i ti pa da ne moze da registruje
i ako mi sad kazes da je auto na tebe u prenos kosta onda nisi trebao da pravis prekrsaje, ja nemam nijedno vozilo na svoje ime i to sam uradio pre prekrsaja, tj preneo vlasnistva na druge ljude jer sam planirao prekrsaje sa predumisljajem  rofl
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +7884 (38%)
Zahvalnice: 694

Odgovor #3199 - 29 Oktobar, 2019, 10:12 Ocena: 0
Ignoriši

drzava to ako hoce moze llako da resi....niko ko nije u polisi ne moze da upravlja vozilom....dakle ne mozes da pozajmis kola ...zapravo mozes ali on ne sme da vozi....da bi bio u polisi moras da imas vozacku i da zivis na adresi imaoca vozila....
nego bi onda odgovarala njihova deca za sranja....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
Stranice: 1 ... 157 158 159 [160] 161
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti