Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

голе даске? у моје време је био јоги душек и другарица милицајка на ноћном дежурству па нам донесе кафу и чај ви данас баш немате среће

Lazic

I to sve na zadnjem toèku...












Citat: FANTOM poslato 21 Oktobar, 2019, 00:09
   Kolko sam izguglao treba da se plati izmedju 20 000 i 40 000 din i minimum 4 meseca oduzeta B dozvola , a ako je preko 1.2 promili sto je u mom slucaju naoisano 1.21 onda je kazna 100 000 do 120 000 din i 8 meseci bez dozvole e to mi je vec teska katastrofa . E sad ima li neko neki pametan savet a da moze istim da mi pomogne . Opciju da se besim sam batalio cim sam izasao iz kazamata. Rekose mi organi reda da treba da cekam da mi stigne na kucu pa da idem u Kraljice Jelene Resnik na sporazum tj da probam da prodjem nesto jeftinije i bolje mada okreni obrni zajebano je .
22. Novembra æe da bude 4 godine kako sam naduvao 1.27 i prenoæio u Savskoj... Ne mora¹ da me poslu¹a¹, al' ja im se nisam javio... :D U jednom trenutku leta 2016-te sam imao 4 naloga za privoðenje, te jeseni ili 2017-te, ne seæam se vi¹e su zvonili na gajbu kod keve 2 puta nedeljno, na sreæu ¾ena navikla pa ih ignorisala... Ni¹ta fiktivna adresa, ni¹ta cimanje oko registracija... Inaèe tad su me na'vatali na terazijama u 2 noæu tako ¹to sam se po snegu vraæao od kuma i tresnuo na sred Terazija pred 5 pubova... :o Inaèe za 1.27 sam popio 6 piva i po kile domaæe ¹ljive stare 35 godina... :o ;D
Al' nisam blejao 12 sati, testiraju ponovo kad je smena oko 8 i tad naduvao 0.19... :o Samo mi reèe pub, aj æao... ;D Znaèi od pola 3 do pola n8 sam bio u zatvoru... ;D ;D ;D







El Jefe

Ала сте истркељисали ствар, мора да вам је баба пушила на лулу.
Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

    Znaci ja bas nemam srece ja sam duno jedno 9 piva . I naduvao 1.58 , pisao mi je 1.21. Al ako je vec hreo da mi pomogne trebao je pisati 1.2 to nisam ni znao da mi je pisao manje dok nisam video papire. Dosao u 3 u 9 da duvam opet u 9 naduvam 0.50. Kaze ajde nazad . U 1 sam naduvao 0.00 mozes da ides . Citava caka je sto nema vode sem ako lupas pa te izvede da pisas pored i tu je i cesma . Al onda se fakticki sporije treznis jer nemas sta da pijes da bi se hidrirao .
    Kolko sam citao po netu dzabe ih kuliras jer em treba da im se daju pare em ne znas kad i koliko ce ti lupiti zabranu . Jer i da ne primas pozive smatra se da ti je dostavljeno i sude ti u odsustvu . Pa onda te rebnu koliko oce . A ovako ako odes tamo mozes da se nagodis pa sta ti bog da .

El Jefe

Престао сам да пијем када сам се пробудио у повратку са мото сусрета у јарку. Мислио сам да још нисам ни стигао, нисам имао појма да су прошла два дана.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Idi bre ©efe... :o



@Fantom:
Mogu da ti sude koliko hoæe i da presude ¹ta hoæe, sve zastareva... I ja sam mislio da æe me dr¾ati 12 sati, usta suva k'o barut, nema goreg od tre¾njenja bez vode, zaspao pa pao sa ozidanog kreveta sa metar na pod, onda batalio spavanje... ;D Ti si bar imao daske, u Savskoj je beton... ;D

Elem, po¹to ja nisam merodavan, ono ¹to je mo¾da najbolje d'uradi¹ je da ode¹ na sud, moli¹, kuka¹ i zapoma¾e¹ i odma' tra¾i¹ da presuda bude pravosna¾na... Od tog trenutka dr¾ava ima rok od godinu dana da ti uzme pare, dozvolu i po¹alje te u zatvor... Nije toliko te¹ko se praviti mrtav godinu dana... Ili da prvi put kad doðu po tebe neko od tvojih ne¹to masno sla¾e, ali toliko masno da ovima vi¹e ne padne na pamet da te tra¾e... Da li je ovde ili jo¹ na bjb neko pisao kako mu je otac rekao pandurima da je ovaj na leèenju od narkomanije u Drajzerovoj... :o ;D ;D ;D

despic

Reci cu ti ja tacno sta moze da ti se desi ako se ne javljas jedno 8 god a imas iza sebe 3789 naduvavanja, zutih traka, crvenih svetala, parking kazni (al tu su vec aktivirani izvrditelji)...kad odem da izvadim nova dokumenta 2021
2011 sam platio sve kazne koje sam imao, bio je poprilican spisak, izvadio nova dokumenta i poceo novi zivot. Sumnjam da cu mnogo bolje proci ovaj put
klasican divljak

Hurricane


FANTOM

    Poenta price za ove sto se ne javljaju kuliraju ih itd. Ovi po novom svakako posle treceg puta smatraju da je dostavljeno obavestenje i na kraju presude bez vas prisustva kao da ste tu . E sad npr. Ako dobijete zabranu upravljanja vozilom . Kako vi onda vozite i dalje vozite jel ne znate da su vam ukinuli kategoriju na jedan odredjeni vremenski period. I tipa kad bi vas zaustavili provalili bi da imate zabranu za voznju na tu kategoriju.

megaidiot

drugar dobio zabranu, ali je vozio jos mesecima pre nego sto je njegov predmet dosao na red da mu zaista uzmu dozvolu. e tek kad je dosao na red onda je poceo njegov mesec da ne vozi i sad uskoro istice. u medjuvremenu bio do grcke ovamo onamo bez i jednog problema.

ZEMZEM

Koliko se seæam, pro¹le godine, poznanik je popio zabranu.
Vozio je normalno sve dok nije dobio da se javi u mup da mu tamo aktiviraju kaznu tj kad poèinje i kad se zavr¹ava zabrana.
Nadan se da nisam ne¹to pogre¹io.

slave74

Citat: Kostiæ poslato 21 Oktobar, 2019, 02:56
голе даске? у моје време је био јоги душек и другарица милицајка на ноћном дежурству па нам донесе кафу и чај ви данас баш немате среће

Duseke i cebad su izbacili jer su puni buva. U moje vreme moglo je da se dobije cebe na zahtev, ali nije bilo preporucljivo.
Inace su pederi sto pijanima ne daju vode, to je nehumano. Takodje je dosadno u samici.

Doduse nije se ranije ni pritvaralo na treznjenje, kazu parkiraj tu i nemozes da vozis do ujutru. Cim se okrenu ti mozes da odes...

UFF

Citat: FANTOM poslato 21 Oktobar, 2019, 11:42
   Poenta price za ove sto se ne javljaju kuliraju ih itd. Ovi po novom svakako posle treceg puta smatraju da je dostavljeno obavestenje i na kraju presude bez vas prisustva kao da ste tu . E sad npr. Ako dobijete zabranu upravljanja vozilom . Kako vi onda vozite i dalje vozite jel ne znate da su vam ukinuli kategoriju na jedan odredjeni vremenski period. I tipa kad bi vas zaustavili provalili bi da imate zabranu za voznju na tu kategoriju.

u poslednjih par godina imam dva prekoracenja debelo preko ogranicenja, presretaca na auto putu, alkohol, i nekoliko komada za telefon i pojas..
sve sam ingnorisao, apsolutno nista uradio nit primio nisam (osim kad postar otvori predamnom procita mi pa ako su dobre vesti onda uzmem)

da li su mi presudili u osudstvu, da li su mi uveli neku zabranu i slicno nit znam nit me interesuje, vozim normalno i nikakav problem nemam kad me zaustave i provere pa ako je vec tako sto da se brinem? a sigurno necu da im placam jer pricaju bajke
nijedno vozilo se ne vodi na mene pa ih ja ni ne registrujem
i da stiglo mi je nekoliko obavestenja uglavnom za teze prekrsaje da se postupak obustavlja zbog zastarivanja
a ti idi dogovaraj se i placaj milione ko mlad naplaseni majmun

ps. zastarela mi cak i kazna od komunalaca sto sam parkirao motor ispred zgrade na "pozarnom putu"  [rofl]

Kostić

давно је то било да не воде на трежњење то трежњење је будализам и непотребна примена силе ал су водили за тучу и по дан два три на голем бетону а ако видиш даску разнежиш се него смешно ми је кад чујем младог човека кад препричава неугодан догађај па се сетим колко сам ноћи седо плав по ладним подрумима

Glava Dole

#3114
Tacno, dok se ne javis i potpises plavcu ne moze da krene zabrana. Jel imas stalni posao? Ako imas nije iskljuceno da ce da ti otkinu 30% od plate ako ih kuliras, ako nemas boli te tuki... samo sto posle ima da se opicis dok resis fiktivnu... ja bolje da sam govno poj'o nego sto sam im se javio 2017e zbog prekrsaja iz 2014... evo jos se vucem zbog toga a to je bilo pred zastaru ili mozda cak i skroz zastarilo pa isli na APP i navukli me mladog i neiskusnog :)

@Lazicu, nije godinu dana rok. Godinu dana je relativna zastara koja se prekida svakom radnjom. Dve godine je apsolutna i ta je najsigurnija jer nemas pristup njihovom sistemu i tome koje radnje su zvanicno pokrenute i kad. Eto ja imao 5 naloga za dovodjenje a znam da su me trazili samo 2 puta za zatvor. Ali je tacno da mu je bolje da to sto pre resi jer ce biti osudjen u svakom slucaju samos to onda nema resenje i ne zna datum(sudili mi za jednu u odsustvu).

mali_zmaj

ja predao u subotu vozaèku,ode  na mjesec dana!! pizda im strinina!!
jin-jang

FANTOM

    Pa o tome pricam oni ce da sude pa ce da sude procicu bolje ako odem na nagodbu . Dalje svakako jos 2 godine moram da se kuliram sa izvrsiteljima jer me cimaju za onaj udes motorom iz 2012. Tako da vec nista nemam na svoje ime i na poslu nisam prijavljen . Isto mogu ko Uff da pitam postara da otvori ne otvori itd. Najvise me brine ta zabrana voznje jer mi za posao treba dozvila . Ovo sto mora harac da se plati mora bice im za lekove mami cu im roknuli kazne kao da svi imaju po 150 000 minimalnu platu .

dzimika

Nisi u pravu, nisu kazne tu zbog toga sto imas veliku platu nego da razmislis da li ces da sednes u auto pijan i iskreno treba da budu 5x vece za to, a to sto svi mislite da niste puno popili i da mozete da vozite je posebna prica


jevta

Ala je to vama lako.
A svi da imate redovan posao onda toga nema.Navataju te ili samo po¹alju da se naplati.

FANTOM

    Ja licno ne da izbegavam da vozim kad popijem nego sam bio strog po pitanju tih stvari al 3 picke ajd u jednu kafanu ajd u drugu i ode mast u propast i na kraju naletim na ove debile i masala . Kazne su prevelike i tacka 100 000 do 120 000  u zemlji gde je plata 30 000 din prosek sto je mnogo mnogo je.