Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

nigde nisi pogre¹io. u¾ivaj ko ti brani :-*

Kostić

i ni u jednoj temi ja nisam rekao da sam ja baja a vi budale. iako vas ima budala. inaèe ja nisam baja, ja sam kole :)

Darko

Mozemo o tome da pricamo sad od sutra i na svako pitanje da ti odgovorim , nego me boli paja s tobom da se prepirem...

- covek koji ti je utepao motor , nije namerno, ali se namerno nalizao alkohola ... a to kako cu ga nazvati ? Pa pitaj one ljude sto im je polupao aute ili zamisli da pitas roditelje cije bi dete pregazio ( tu i moja deca idu do prodavnice )

- za krv ?!! Hahaha , tu si tek smesan .. covek dodje da da krv (regularno ) ... ja ga ubodem . Imam prava da nekad "promasim" venu, zar ne ? Imam.. izvadim iglu , njemu sleduje potvrda kao da je dao krv ( nije on kriv sto ja ne umem ) i ode , a nije dao krv...

- krivicna dela ? To sto sam mlatarao pistoljem i hteo da isprasim neke pickice , odsluzio , sve je regulare , ne brini za to... mirno spavam...

Jel te zanima jos nesto ?

Kostić


Darko


VR 46

Twist of wrist!

Hattrick

Ne bi trebalo da se prica na javnom mestu o prekrsajima/krivicnim delima drugara koje znamo u privatnom zivotu.

Kostić

ja nisam ni¹ta naveo, sam se hvalio, ne razumem.

Hattrick


Kostić

¹ta se ceri¹, pa istina je. jeste da vojska vi¹e nema status slu¾benog lica i da svaki pandur mo¾e da ih muèi na ulici, al dare je car foruma ¹to se tièe tih hvalisanja. zajebo je zelenog zuba za du¾inu :)

Darko

Da vidis tek kad ga roknem 3 nize , pa na prednjem tocku isecem trolu koju gura taksista , pa sa zadnjim skocim na soferku trole i izbegnem udes , samo zahvaljujuci sto sam baja

PS - zivele Yamahine 3 nize ;)

Kostić

al ¹to ide zamnom po temama... dobro je èoeèe, trolujemo forum. bolje donesi sutra pivo u gara¾u pa da nate¾emo patke oko toga. dosadan si. i ja sam dosadan.  neka forum malo odahne, silujem ga ceo dan :)

(molim bar deset pluseva za ovo )

mareskin

Meni je drago što sam prošao samo sa novčanom kaznom, bez bodova i oduzimanja dozvole.
Uhvatio me radar sa 17km/h prekoračenja. Još na mestu gde nikad ne vozim brzo iz više razloga, ali zamislio sam se. Radar bio u civilnom autu.

3000 din. kazna ili 1500 din. ako se plati u roku od 8 dana.

P.S. Inače računajte na česte kontrole i prisustvo policije do nekoliko dana pred izbore. To je stara fora vlasti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Lazic

Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2017, 21:03
P.S. Inaèe raèunajte na èeste kontrole i prisustvo policije do nekoliko dana pred izbore. To je stara fora vlasti.
©to ja voolim da vozim tada... ;D

Glava Dole

Citat: viper poslato 05 Mart, 2017, 12:08
Sad vozi bez dozvole jer ne mogu da ti je uzmu ;)

Samo pazljivo, postajem ghost rider... ako ovaj upali budim cacak svake noci  [ninja]


Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2017, 15:29
@Milo¹:
Jesam li ti ili ne bar 10 puta ponovio da se ne javlja¹... ??? [facepalm]

Jesi al poceli su da me traze ko da sam kriminalac, a ja im budala poverovao da je 30 dana jer mi je rekao onaj jos kad sam naduvao 0,63 da ce biti 30... reko da ih skinem sa vrata, jebo B kategoriju i onako mi auto tamo a ja u cacku... mislio da se ono prethodno negde zagubilo jer su 5 puta rekli da je 30 dana... sve dok nisam dosao u stanicu... caletu kaze moze sve osim B, kad sam potpisao kaze ovo ostaje kod mene sad mozes samo rosule il biciklu... kad se tad nisam slogiro...

jbs to, to me cekalo pa cekalo nego sam besan na sebe zato sto sam poverovao u to umesto da se javim a dozvolu sam izgubio... i kad me zaustave sanse su bar 70% da prodjem tako...

Citat: Bori¹a poslato 05 Mart, 2017, 13:19
Citat: kosta66 poslato 05 Mart, 2017, 13:16
u tvojim godinama niko nema dozvolu. samo ¹minkeri ;D

odavno nista gluplje nisam procitao

ne razumem u cemu je fora kurciti se bez dozvole... ja za sve sto vozim imam dozvolu, ne zentam ni od cega, zaustavi me pandur, dobar dan dobar dan, izvolite, hvala dovidjenja...

A kakvo je to kurcenje leba ti? Ja koji operem motor jednom u godinu dana ti licim na nekog ko vozi radi kurcenja? Od 10-te do 14-e vozio bez dozvole jer nisam imao godina... kad sam napunio tih 14 i dobio dozvolu, prvi put samostalno krocio na drum vec naturpijanim do koske piaggio free-jem mojoj sreci nije bilo kraja... ubrzo je to postalo slabo, zahtevi veci pa sam uzeo 125icu TZRku, cvajkica od 28 konja, motor sa menajcem naucio da vozim bukvalno akd sam je kupovao u BGu... ni apenca nisam vozio pre toga(sa menajcem), samo automatika i 3 skutera... za mene avion... i krenuo bez tablice i dozvole da je teram sa parkinga VMA za SD... i nailazim jednom pravo na policajca na motoru i policajca u autu... odesko sam se, samo ga parkirao na trotoar i pobegao u ulaz neke zgrade, oni me nisu ni provalili [rofl] a tad sam imao svega 14-15god...
U cetvrtom razredu osnovne(dakle 10god) je cale vec platio kaznu za voznju bez dozvole(ja bio maloletan pa ja nisam cak isao ni na sud)... bio stari zakon pa samo 3500din, nikakve zabrane nikakve zajebancije...
Onda, sa tomosom me navataju bez tablice i dozvole... rekli mi da ga guram kuci, da su tu i da prate... al me pustili... uz lepo ponasanje i molbu... naravno prva krivina kurbla i pun gas, ko da ga gura ceo kilometar uzbrdo [rofl]
I kao slag na torti najbolja prica... bezanija sa speed-om 125... pola 11 uvece, ja bi malo da ga prodzaram tamo gde je rizicno... pun gas pa sta bude, vrisit pisti 80-90... jedva mucenik krece prema stotki, obilazim dva automobila preko pune za redom(ogranicenje 50) kad meni u susret parkiran policijski punto, prvo blicanje onda okretanje i rotacija... delila nas samo 2 automobila... al dok se oni okrenuli a ja vec bio u punoj brzini vec umako... tako da sam bio u prednosti... krenuo sam inace da pustam gas i onda se predomislio, znao sam ako stanem najebacu sigurno, ovako bar postoji sansa da se izvucem... skrenuo u neke kukuruze i cekao 15-20min i oprezno se vratio kuci... i nikom nista ;D


Sve je to osecalo u lepom secanju, dok je nisam imao nije mi bila zanimljiva strepnja, kad sam se zasitio voznje sa dozvolom toga sam se prisecao sa osmehom... a sad cu par godina kasnije opet morati tako jbg... samo sto mi nece biti ni malo zanimljivo... da je neki veci grad pa ajde, ovde bi me nasli u roku od odma... jedino da se preselim u BG pa prvo kod lazica instruktora na neki privatni cas voznje i bezanije pa onda samostalno u saobracaj sa zabranom [rofl]




UFF

kad dodjes sledeci put lazic ce te stavi pozadi na klea kao suvozacicu pa idemo da se provozamo svi zajedno :D
ti mozes da snimas

DebeliZmaj

jbt kosta skenjao si sebe pa sad savetujes mladje kako da kvalitetno sjebu i oni sebi sve ....

da li dopre do tvoje svesti da nije isto sad bez dozvole i pre .. 30 godina u vreme samoupravnig socijalizma ... sad moze ozbiljno da najebe finansiski ako nekako drugacije ... da baci nekoliko motora na kazne ..zajebi takve savete u zivotu .. mada to ludilo vozi cepaj asad si pesak ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

#2678
to sa oduzimanjem dozvole je bez veze. Imam dva drugara stariji ljudi imali zabranu jeean 30 dana jedan 90 i nisu im oduzeli dozvolu. Oni u evidenciju uvedu da je zabrana pa ako te zaustavi patrola i proveri dozvolu i vide da imas zabranu za kategoriju u kojoj se vozis a za koju imas zabranu pisu kaznu i najebo si. Ako su ti uzeli B A mozes da vozis. Ovaj sa zabranom 30 dana vozio ovaj drugi sa 90 nije smeo nego ceko da istekne. Sve vreme su imali dozvole kod sebe. Mislim da te onaj pandur zavrno zato sto su te toliko trazili pa te zezno al ja bi iso kod sefa i trazio dozvolu nazad il pismeno objasnjenje zasto su je zadrzali. Mada sad po nekom novom dopunjenom zakonu ko zna kako je.

DebeliZmaj

losmi

inace kazne i sva sranja su najgora kad se nagomilaju odjednom... kako koja dodje odradis i picish dalje ...
ne znam koje kategorije imas i sta i konkretbo pise u svakoj pojedinacnoj presudi ali nisam siguran da se automatski gube sve kategorije osim ako nemas zabranu upravljanja motornim vozilo ... verovatno mu je bio cim da upsuje pojedinachne zabrane ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell